پس از سال ها شاگردی نزد استاد در تولیدی پوشاک نوزادی و بچگانه آدمک وعلاقه وافر به پیشرفت در این صنعت ، در سال 1385 باتوکل به خداوند متعال و بصورت مستقل کارخود را با تحقیق برای شناخت بیشتر بازار و مواد اولیه با کیفیت ادامه دادم و نام افراتین را که نامی برگرفته از درخت منحصربفرد و زیبای افرا و القاء کننده حس ظرافت و زیبایی می باشد را برای تیم خود انتخاب نمودم . افراتین با بکارگیری طراحان و استودیوهای طراحی بروز، قادر به ارائه خلاقانه ترین گرایش های طراحی و خلق مجموعه های معاصر، شیک وکاربردی می باشد. ما بلطف پروردگار در سال 1394 خط تولید صنعتی پوشاک ،مجهز به جدید ترین ماشین آلات طراحی ، برش و دوخت با امکان تولید پوشاک با کیفیت ماندگار را تاسیس نمودیم و با ایده هایی برای کاهش هزینه های تولید ، افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت تجاری پایین تر ازحد معمول را بدست آوردیم.

به خدا گفتم می خوام برم روی زمین ، قول می دی اونجا واسم همه چی مهیّا باشه؟
گفت قول میدم همه چی فراهم هست باب مزاجت هرچی دوس داشتی انتخاب کن اما تو هم باید قول بدی در قصّه زندگی زمینیت زیبا برقصی و بخندی و از همه اختیار و آزادی که بهت دادم  لذّت ببری و فقط عشق کنی تا رشد کنی و دوباره برگردی پیش خودمزیرقولمون نزنیم و بهترینِ خودمون رو زندگی کنیم.

BE YOUR BEAUTIFUL SELF 

نتیجه اندیشه افراتین برای خلق مرغوبترین محصولات مطابق با نیاز ، مد و اقتصاد طیف گسترده ای از اجتماع و تلفیق آن با بهترین مواد اولیه و بومی ترین الگوهای لباس مبتنی بر تجربه و مطابق با شیپ بدنی ایرانی ، هنر و اشتیاق پرسنلی متخصص ؛ محصولاتی با برترین کیفیت و قیمت می باشد که رضایت ده ها هزار مصرف کننده گواه این مطلب است. پوشاک افراتین با مدیریت ارزش و تاکید بر آموزش و تقویت سرمایه های انسانی جهت بالا بردن مستمرسطح کیفی و کمی محصولات و با چشم انداز جهانی شدن به پیش می رود.

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
امکان خرید انلاین محصولات افراتین :) تحویل فوری درب منزلبرو فروشگاه
+