۱. استفاده از وب‌سایت و خرید محصولات:

ورود کاربران به وب‌سایت و خرید محصولات به منظور استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان است. با ورود به وب‌سایت و ثبت سفارش، مشتریان آگاهی کامل از قوانین و شرایط استفاده از وب‌سایت، کالاها و خدمات فروشگاه افراتین را پذیرفته‌اند و متعهدند که این قوانین را رعایت خواهند کرد.

۲. روند ثبت و ارسال سفارش:

زمان ثبت نهایی سفارش تا تحویل کالا به شرکت پست، تا دو روز کاری خواهد برد. زمان تحویل آن از اداره پست به گیرنده، بسته به شهر مورد نظر و فاصله آن تا مرکز، متغیر خواهد بود. همچنین، کلیه سفارشات در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می‌شوند.

۳. ساعت‌های کاری:

دفتر فروشگاه افراتین در روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه (به استثنای تعطیلات عمومی در ایران) از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ فعال است و کلیه سفارشات در این بازه زمانی پردازش می‌شوند.

۴. حق لغو سفارش:

پس از تایید نهایی سفارش و کسر موجودی کالا، کاربران امکان لغو سفارش را ندارند و حق لغو و استرداد وجه سفارش به هر دلیلی برای فروشگاه افراتین محفوظ می‌باشد. لذا توصیه می‌شود که کلیه اطلاعات و جزئیات سفارش‌ها به دقت بررسی شوند تا از ایجاد اشتباهات و مشکلات جلوگیری شود.

۵. آسیب‌های ناشی از حمل و نقل:

بروز هر نوع آسیب دیدگی یا حادثه به هنگام حمل و نقل بر عهده فروشگاه افراتین نیست و جبران خسارت با هماهنگی شرکت پست امکان پذیر خواهد بود. در صورت بروز هرگونه آسیب به کالاها، مشتریان می‌توانند با واحد پشتیبانی افراتین تماس بگیرند و اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهند.

در صورتی که کالا آسیب دیده یا مغایر درخواست شما بوده است، می‌توانید این مورد را حداکثر تا یک روز کاری پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی افراتین اطلاع دهید و کالای آسیب‌دیده را به‌همراه صورت‌جلسه رسمی شرکت پست و فاکتور خرید به فروشگاه اینترنتی افراتین ارسال نمایید.

۶. حفاظت از حریم خصوصی:

فروشگاه افراتین تضمین می‌کند که اطلاعات خصوصی کاربران حفظ و محافظت خواهد شد و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را با اشخاص یا شرکت‌های ثالث به اشتراک نخواهد گذاشت. لطفاً از ارتباط با اشخاص یا ارائه‌دهندگان ناشناس خودداری کنید و از اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود به‌دقت حفاظت کنید.

۷. حق نشر و استفاده از مطالب:

تمامی مطالب موجود در سایت فروشگاه افراتین، از جمله تصاویر، متون، طرح‌ها، آرم، آیکون‌ها و ویدئوهای تصویری و کلیه داده‌ها و اطلاعات، قابل کپی و دانلود به عنوان اموال فروشگاه محسوب می‌شوند و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در اختیار فروشگاه افراتین است.

۸. اعتبار وب‌سایت:

فروشگاه افراتین تنها آدرس اینترنتی https://www.afratin.com را دارد و تمامی سایت‌ها و آدرس‌های دیگر به نام افراتین، غیرمعتبر محسوب می‌شوند.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.

دلیل بازگشت وجه