آخرین بخش از معرفی ۱۰ تولید کننده پرسود در سال ۲۰۱۷

26 تیر 1397

دنبال کنندگان عزیز وبلاگ افراتین پیرو دو پست اخیر  در این پست آخرین قسمت از تولید کنندگان موفق سال ۲۰۱۷ را معرفی خواهیم کرد.

VF CROP:

این شرکت برای اولین بار در سال ۱۸۹۹ توسط جان باربی و یک گروه از سرمایه گذاران در پنسیلوانیا به عنوان شرکت تولیدی Reading Glove و Mitten تاسیس شد و پس از مدتی فعالیت خود را در زمینه تولیدی پوشاک زنانه تغییر داد. در سال ۱۹۶۰ این شرکت تولیدی به VF تغییر نام داد تا بتواند محصولات متنوع تری را نسبت به تولیدی پوشاک زنانه تولید کند و در سال ۱۹۷۰ اولین سود سهامش را ارائه داد.

COLUMBIA SPORTSWEAR:

شرکت COLUMBIA SPORTSWEAR یک شرکت آمریکایی  تولید کننده لباس و کفش ورزشی است. این تولیدی همچنین تولید کننده و فروشنده سرامیک، تجهیزات کمپینگ، لباس اسکی و... می باشد. این تولیدی پوشاک محصولات خود را در بیش از ۷۲ کشور و سیزده هزار خرده فروش توزیع می کند که بزرگترین این فروشگاه ها در شهرهای پورتلند و اورگان است. در ۱۲ فوریه ۲۰۱۵ سهام این تولیدی دارای ارزشی بالغ بر ۴.۱۳ میلیارد دلار برآورد شد و در سال ۲۰۱۴ به سود خالص سالانه معادل ۲.۱ میلیارد دلار رسید.

CARTER’S:

کارتر نام تجاری تولیدی پیشرو در لباس کودکان، هدایا و لوازم جانبی در آمریکا است که به طور میانگین برای هر بچه ای که در ایالات متحده به دنیا می آید ۱۰ لباس تولید می کند. اصلی ترین هدف این تولید کنده پوشاک ارائه راهکارهایی برای آرامش بیشتر مادران و راحتی کودکان است. ویلیام کارتر این تولیدی را در سال ۱۸۶۵ در ماساچوست بنیانگذاری کرد

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است