ادامه معرفی ده تولید کننده پرسود در سال ۲۰۱۷

29 خرداد 1397

در ادامه پست قبلی که ده تولید کننده پرسود سال ۲۰۱۷ در زمینه تولیدی پوشاک را معرفی کردیم در ادامه با بقیه این تولید کننده ها آشنا خواهیم شد.

نایک:

در حال حاضر ۹۹٪ از فروش این تولید کننده پوشاک ورزشی را ۷۵ ٪ از مدل ها و استایل های قدیمی آن تشکیل می دهند. اما با افزایش ۲۵ درصدی مدل های جدید آن در فروش باعث رشد و محبوبیت بیش از پیش این تولید کننده پوشاک شده است. این استراتژی هوشمند بخشی از برنامه سه گانه این تولیدی برای رشد در بازار پوشاک است. این شرکت توانسته است در بازارهای آمریکای شمالی، اروپای غربی و چین رشد قابل توجهی نسبت به رقبای خود با استفاده از سیاست های جدیدش داشته باشد.

KATE SPADE:

این تولید کننده دارای ۱۴۰ فروشگاه خرده فروشی و فروشگاه در خارج از ایالات متحده و بیش از ۱۷۵ فروشگاه در سطح بین المللی است. این تولید کننده پوشاک علاوه بر تولید لباس و پوشاک، کیف های دستی، جواهرات، کفش ملافه و ... را نیز تولید می کند

coach:

این برند به عنوان یک کارگاه خانوادگی کوچک در سال ۱۹۴۱ شروع به فعالیت کرد. شش کارگر آن با هدف ساده شروع به ساخت اقلام زیبا و کاربردی در اشکال مدرن کردند که پس از مدتی توانست به یکی از پیشگامان صنعت چرم تبدیل شود. این تولید کننده پوشاک در زمینه های دیگری نیز فعالیت دارد که سالانه بیش از ۴ میلیارد دلار درآمد را برای این تولید کننده موفق به همراه داشته است و همچنین بیش از ۹۶۰ فروشگاه در آمریکا و خارج از آن و ۱۳۷۰۰ کارمند دارد

HANESBRANDS:

این برند یک تولید کننده پوشاک و بازاریاب اجتماعی و یکی از قوی ترین برند های پوشاک در ایالات متحده و اروپا و آسیا و آفریقای جنوبی محسوب می شود. به نقل از سردمداران این تولیدی پوشاک بزرگترین بازاریاب پوشاک در جهان هستند و در زمینه پوشاک زنانه، لباس های شیک، پوشاک مردانه، لباس گرم و ... فعالیت دارد. این تولیدی پوشاک در سال ۱۹۰۱ تاسیس شده و دارای سابقه طولانی در زمینه نوآوری در پوشاک است.

در پست های بعدی سایر برندها را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است