۱۰ تولیدی پوشاک پرسود در سال ۲۰20

10 اردیبهشت 1397

۱۰ تولیدی پوشاک پرسود 

هر ساله توسط موسساتی پرسودترین تولیدی ها و صنعت ها در طی یک سال شناسایی و معرفی می شوند که در این پست ما پرسودترین تولیدی های پوشاک در سال 2017 را بررسی می کنیم.

این گزارش حاکی از کم شدن ترافیک در تولیدی های پوشاک و افزایش خریده ای اینترنتی از سوی مشتریان این صنعت می باشد. البته فروشگاه های و تولید های پوشاک نیز از این عرصه به جای نمانده و خود را تا حدودی با شرایط در حال وقوع با طراحی وب سایت ها و اپلیکیشن ها و فروشگاه های اینترنتی وفق داده اند.

1.فروشگاه و تولیدی  پوشاک مایکل کورس

مایکل کورس یکی از طراحین مشهور لباس در دنیا می باشد که تولیدی پوشاک خود را در سال 1981 و در شرایط نه چندان مناسبی بنا نهاد. اما اکنون فروشگاه های آن که به صورت مستقیم از تولیدی پوشاک خود او تغذیه می شوند در اکثر شهرهای جهان مانند نیویورک، مونیخ، لندن، پاریس، میلان و ... در میان رقبای خود بیشترین میزان بازدید کننده و فروش را دارد. پشت این امپراطوری رو به رشد یک طراح و مدیر موفق و کارمندان خلاق که حمایت همه جانبه از سوی مدیر تولیدی را احساس می کنند، قرار دارد. همچنین این تولیدی پوشاک توانسته است با ایجاد حس اعتماد در مشتریان خود فروش قابل توجهی را طریق اینترنت داشته باشد.

2.تولیدی پوشاک گیلدان

گیلدان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک و جوراب در دنیا می باشد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست توانسته است در سال 2017 دومین تولیدی پوشاک پرسود در دنیا باشد و همچنین جوراب های تبلیغاتی آن در حال حاضر ۲۲ درصد از سهام بازار ایالات متحره را به خود اختصاص دهد.

3.تولیدی پوشاک LULULEMON

این تولید کننده پوشاک در سال 1998 در ونکوور کانادا تاسیس شد و در زمینه لباس ورزشی برای یوگا، تمرین و آموزش های ورزشی فعالیت دارد که توانسته است سومین رتبه را در بین پرفروش ترین تولید های پوشاک سال 2017 را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر ارزشی معادل ۲۸ میلیارد دلار دارد.

4.VF CROP

این شرکت برای اولین بار در سال ۱۸۹۹ توسط جان باربی و یک گروه از سرمایه گذاران در پنسیلوانیا به عنوان شرکت تولیدی Reading Glove و Mitten تاسیس شد و پس از مدتی فعالیت خود را در زمینه تولیدی پوشاک زنانه تغییر داد. در سال ۱۹۶۰ این شرکت تولیدی به VF تغییر نام داد تا بتواند محصولات متنوع تری را نسبت به تولیدی پوشاک زنانه تولید کند و در سال ۱۹۷۰ اولین سود سهامش را ارائه داد.

5.COLUMBIA SPORTSWEAR

شرکت COLUMBIA SPORTSWEAR یک شرکت آمریکایی  تولید کننده لباس و کفش ورزشی است. این تولیدی همچنین تولید کننده و فروشنده سرامیک، تجهیزات کمپینگ، لباس اسکی و... می باشد. این تولیدی پوشاک محصولات خود را در بیش از ۷۲ کشور و سیزده هزار خرده فروش توزیع می کند که بزرگترین این فروشگاه ها در شهرهای پورتلند و اورگان است. در ۱۲ فوریه ۲۰۱۵ سهام این تولیدی دارای ارزشی بالغ بر ۴.۱۳ میلیارد دلار برآورد شد و در سال ۲۰۱۴ به سود خالص سالانه معادل ۲.۱ میلیارد دلار رسید.

6.CARTER’S

کارتر نام تجاری تولیدی پیشرو در لباس کودکان، هدایا و لوازم جانبی در آمریکا است که به طور میانگین برای هر بچه ای که در ایالات متحده به دنیا می آید ۱۰ لباس تولید می کند. اصلی ترین هدف این تولید کنده پوشاک ارائه راهکارهایی برای آرامش بیشتر مادران و راحتی کودکان است. ویلیام کارتر این تولیدی را در سال ۱۸۶۵ در ماساچوست بنیانگذاری کرد

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است