چگونه چاق شیک پوش باشیم؟

2 آذر 1396

 

چگونه چاق شیک پوش باشیم؟


افراتین پوشاک:
مدت هاست که لباس ها فقط مخصوص افراد لاغر و متناسب تولید نمی شود و بسیاری از برندهای معروف دنیا، اقدام به طراحی لباس های زیبا و خوش برش برای افراد چاق یا دچار اضافه وزن کرده اند. البته همیشه ترجیح بر این است که وزن اضافه را با روش های صحیح کنار بگذاریم و اندام متناسبی داشته باشیم اما مادامی که برای این کار آمادگی نداشته و اقدامی نکرده ایم، نباید فقط لباس های گشاد و بی شکل بپوشیم و خودمان را از خوش تیپی محروم کنیم! درست است که لباس بر اندام متناسب زیبایی دوچندانی دارد اما اگر افراد چاق هم دقت بیشتری در انتخاب لباس کنند، مسلما می توانند از زندگی شان لذت ببرند.

تحقیق ها و اطلاعاتی که افراتین پوشاک در این امر انجام داده برای زیبا بودن و شیک بودن با اندامی چاق:

روش اول: اگر کت و یا بلوز سفیدی را قصد دارید بپوشید برای اینکه لاغرتر جلوه کنید توصیه می‌شود که یک تاپ مشکی را زیر کت یا بلوز خود بپوشید تا اثر چاق شدن‌تان با رنگ سفید را از بین ببرید .
 
روش دوم:  اگر می‌خواهید پیرهن یا تونیک سفیدی را بپوشید که بلند است ، توصیه می‌شود یک کمربند مشکی  مدل دار را روی لباس خود ببندید زیرا با بستن کمربند مشکی همه ی توجهات به سوی کمربند شما جلب می‌شود ، شما با این کار در برابر  چشمان دیگران لاغرتر به نظر خواهید رسید .
 
روش سوم :اگر شمابالا تنه لاغر و پایین تنه درشت دارید، توصیه می‌شود که بلوز ، تاپ ، و  …  قسمت بالا پوش لباس خود را با رنگ سفید انتخاب کنید ، شلوار ، دامن ، … که برای قسمت پایین لباستان هستند بهتر است به رنگ مشکی باشد . شما با این ترکیب بندی رنگی که ایجاد می‌کنید ،  شیک تر و زیبا تر خواهید شد .
 
روش چهارم:  اگر دارای بالاتنه ی پر ، شانه‌های کشیده و پهن  ، و پاهای لاغر هستید توصیه می‌شود که شلوار ، دامن ، …. لباس پایین تنه خودتان را به رنگ سفید انتخاب کنید .
 
روش پنجم: رنگ سفید و رنگ مشکی از رنگ‌های هستند که باید در انتخاب آنها و نحوه ی لباسی که قصد دارید بپوشید دقت کنید  ، زیرا سایر رنگ‌ها به نسبت تاثیری که این دو رنگ بر تیپ و قیافه شما می‌گذارند  اثر کمتری دارند . معمولا اگر رنگ سفید را با یک رنگ مخالف بپوشید شما را  جذاب تر نشان خواهد داد  .
 
روش ششم: سفید گرم ،  رنگ‌هایی مانند : کرم ، نباتی ، …. برای افرادی که دارای پوست‌های روشن‌های هستند رنگ‌های مناسبی می‌باشند .
 
روش هفتم: سفید سرد ،رنگ‌هایی مانند : آبی آسمانی که خیلی روشن باشد ، رنگ طوسی که خیلی روشن باشد و به  رنگ سفید نزدیک باشد ، ….. برای افرادی که دارای پوست‌های تیره ، گندمی ، برنزه هستند رنگ‌ها ی مناسبی می‌باشند

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است