رنگ لباس برای پوست روشن

27 اردیبهشت 1401

رنگ لباس برای پوست روشن

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که افراد دارند این است که متناسب با رن پوستشان لباس بپوشند و همیشه خوش تیپ به نظر برسند. سفیدی پوست یک رنگ با تناژی نسبی است. واقعاً نمی ‌توان یک الگوی معین را برای تعریف پوست سفید رنگ معرفی کرد. اما به ‌هر حال می ‌توانیم این نوع پوست را به ‌سادگی از گونه‌ های سبزه، گندمی و یا برنزه تشخیص بدهیم. پوست چهره با رنگ سفید فی‌ نفسه زیبا است و هر چهره ‌ای را هر چه جذاب‌ تر خواهد کرد. اما گاهی این سفیدی حالتی درخشان به خودش می ‌گیرد.

افرادی که دارای پوست سفید و روشن هستند میتوانند از تنوع رنگ بسیاری بررخوردار باشند. شما اگر رنگ پوستتان سفید است نسبت به افرادی که رنگ سبزه و گندمی دارند در انتخاب رنگ لباس متناسب با پوستتان دستتان باز تر است.

شما در این مقاله رنگ لباس برای پوست سفید میخوانید به شما توصیه میکنیم اگر آقا هستید مقاله ما را دنبال کنید.

افرادی که پوست سفیدی دارند باید طوری لباس بپوشند که بی رنگ و رو به نظر نیایند و رنگ هایی انتخاب کنند که جلوه پوست شان را بیشتر کند مثلا رنگ های جیغ برایشان انتخاب مناسبی است و رنگ های خنثی اصلا خوب نیست. چگونگی ست کردن رنگ ها بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

اگر رنگ پوست را در انتخاب لباس در نظر نگیرید آن لباس هرچقدر هم که زیبا باشد ممکن است به شما نیاید و ظاهرتان را نازیبا کند.

لیست رنگ هایی که سفید پوستان را جذاب نشان میدهد.

  1. قرمز
  2. زرشکی
  3. آبی کاربنی
  4. سبز
  5. سرمه ای

لیست رنگ هایی که سفید پوستان نباید بپوشند.

  1. سفید
  2. طوسی روشن
  3. کرمی
  4. آبی کمرنگ

رنگ لباس برای پوست سفید مردان

مردان خوش تیپ همیشه باعث جلب توجه و دیده شدن میشوند. برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست به سراغ سایه های تیره در رنگ هایی مثل: آبی پررنگ روید.

البته بهتر است اگر پوست روشن دارید رنگ های طبیعی و روشن و همچنین رنگ های پاستیلی را انتخاب نکنید. به جای سفید و بژ روشن، طوسی لباس های مردانه با رنگ های شنی و شتری خاکی و طوسی تیره انتخاب کنید.

قرمز یک رنگی است که باعث می‌شود پوست روشن و بی روح به نظر برسد و برای آقایان مناسب نیست.

سفید به مقدار زیاد اگر در لباس ها وجود داشته باشد باعث بی رنگ شدن چهره شما خواهد شد و مناسب آقایان نیست.

چه رنگ شالی به پوست روشن میاد؟

انتخاب شال و روسری مناسب یک دغدغه همیشگی بانوان است. خصوصا که باید رنگ شال و روسری را با توجه به رنگ پوست صورت انتخاب کنند. شرایط انتخاب شال مناسب پوست سفید بیش ‌از دیگر رنگ پوست ‌ها چالش ‌برانگیز است. زیرا پوست سفید خانم ‌ها، ظاهری درخشان دارد و در صورت غلیظ ‌تر کردن این سفیدی نمی ‌توانیم جلوه شیک و مناسب چهره بانو را کامل کنیمروسری برای پوست سفید باید یک هارمونی نسبتاً متضاد با روشنای چهره داشته باشد. به نوعی بانو باید بتواند با استفاده از رنگ شال و روسری، حجم سفیدی چهره را کنترل کند.

رنگ پوست نژاد ایرانی در جمع سفید پوست ‌های جهان قرار نمی ‌گیرد. عمده رنگ پوست سبزه و یا رنگ پوست گندمی، رنگ غالب در نژاد ایرانی است. با این ‌وجود خانم ‌هایی که دارای رنگ پوست سفید و کاملاً روشن هستند، کم نمی ‌باشند. در کشورهای غربی که حضور نژادهای سفید خیلی پررنگ است، خانم ‌های سفید پوست الگوهای مشخصی در تکمیل استایل زنانه خودشان دارند. اما برای خانم‌ ها با رنگ پوست روشن ایرانی باید از پوشش تاثیرگذار روسری استفاده کنیم.

 

رنگ های تیره مانند خاکستری، قهوه ای، شرابی، سبز تیره، سورمه ای و آبی تیره از این جهت که با پوست تان در تضاد خواهند بود، به صورت شما می آیند. در واقع این رنگ ها تاکید را از روی پوست تان برداشته و چشم ها را به سمت خود جلب می کنند که در این صورت بی رنگی صورتتان خیلی به چشم نمی آید.

پوست با رنگ سفید در سمت روشن بازی رنگ ‌ها نشسته ‌است. اصولاً برای ایجاد یک استایل هماهنگ باید هارمونی در انتخاب رنگ‌ های روشن و تیره داشته باشید. مثلاً شما نمی ‌توانید تمام جلوه‌ های رنگ استایل خود را در حجمی تیره و یا در حالتی روشن نگه دارید. رنگ پوست صورت بخشی از استایل شما است و وقتی دارای چهره ‌ای با رنگ پوست سفید هستید، بخش روشن استایل خود را تکمیل کرده ‌اید. حالا باید در تلاش برای ایجاد یک هارمونی از رنگ ‌های تیره ‌تر استفاده کنید.

قاعدتاً هیچ خانم با رنگ پوست سفید علاقه ندارد تا صاحب یک چهره شبیه ماست باشد. اما همیشه نیز نمی‌ توانید به سمت رنگ‌های قوی و پررنگ تمایل داشته باشید. گاهی این خانم ‌ها هم می‌ خواهند تا شال و روسری با رنگ های روشن را تجربه کنند.

ختم کلام

شما در این مقاله در رابطه با رنگ لباس برای پوست روشن خواندید و متوجه شدید بهتر است از رنگ هایی که شما را خیلی بی روح نشان میدهد و بر سفیدی شما می افزاید استفاده نکنید.

 

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است