چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد؟

25 اردیبهشت 1401

چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد؟

افرادی که پوست تیره یا به اصطلاح پوست سبزه ای دارند، برای انتخاب همه چیز در استایلشان حساسیت بیشتری به خرج می دهند زیرا میخواهند پوستشان روشن تر به نظر برسد.

انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و رنگ آرایش برای هر فرد باید بر اساس رنگ پوست صورت پذیرد. افراد دارای پوست سفید در انتخاب لباس راحت ترهستند و انتخاب های بیشتری دارند. افراد دارای پوست سبزه هر چند از افراد دارای پوست سفید انتخاب کمتری دارند اما طیف های رنگی مختلفی برای پوست آنها مناسب است.

انتخاب درست لباس افراد سبزه را به سمت برنزه ی جذاب شدن سوق می دهد و انتخاب غلط آنها را به سمت سیاه شدن پیش می برد پس اگر پوست سبزه دارید به شما توصیه میکنیم در انتخاب رنگ مناسب لباس خود وقت بگذارید.

شما با خواندن این مقاله به سوال خود که چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد جواب میدهید.

رنگ پوست تیره یا همان سبزه را برخی افراد گندمی هم میگویند، رنگ گندمی روشن تر از رنگ سبزه است اما در برخی افراد تفاوت چشمگیری ندارد.

در ادامه برخی رنگ هایی که پوست سبزه را جذاب تر نشان میدهد را بررسی میکنیم.

رنگ های گرم بپوشید.

توناژ پوست اکثر افراد سبزه سرد است و اغلب این افراد در دسته گرم قرار دارند حتی افرادی که دارای پوست زیتونی و مایل به سبز هستند نیز سرد محسوب نمی شوندو فقط خیلی هم گرم نیستند.

5 رنگ مهم در جذابیت بیشتر افراد سبزه

لیمویی: شاید تا‌به‌حال کشف کرده باشید که رنگ لیمویی چقدر مناسب شمایی است که پوستتان سبزه است.

زرشکی و خرمایی: پیشنهاد می‌کنیم در روزهای سرد سال حتماً پالتو یا بارانی زرشکی بپوشید، زرشکی جلوۀ زیبایی شما را دوچندان خواهد کرد.

سبز زیتونی: لباس‌هایی سبز با تُن زیتونی در تن افراد سبزه بسیار خودنمایی می‌کند.

مشکی: رنگ مشکی، رنگی است که برای استایل کلاسیک و رسمی شما بسیار شایسته است.

نارنجی: این رنگ تند شما را بسیار جذاب می‌کند، خصوصاً وقتی با کرم ست شده باشد.

این افراد نباید رنگ های سرد بپوشند زیرا رنگ های سرد با پوست شان تناسب خوبی ندارند و چهره را کدر و وا رفته نشان می دهد پس بهتر است رنگ های گرمی مانند نارنجی، قهوه ای، زرشکی انتخاب کنند و در صورت پوشیدن لباس با رنگ سرد مثل مانتو آبی حتما لباس های دیگری از رنگ گرم (مثلا شال قرمز) انتخاب کنید که سردی آن را خنثی کند.

رنگ های تند بپوشید.

رنگ های تند و شارپ همان قدر که به سفیدها می آیند، به سبزه ها هم می آیند. پس از پوشیدن زرد یا سبز چمنی یا نارنجی جیغ ترسی نداشته باشید. برعکس، رنگ های مات به شما نمی آید. سعی کنید سراغ رنگ های چرک نروید.

تیره و روشن را ترکیب کنید.

برای جذاب تر به نظر رسیدن پوستتان و اینکه شما برنزه به نظر آیید و سیاه دیده نشوید لباس هایی با ترکیب روشن و تیره مانند سیاه و سفید بپوشید تا کنتراست پوست تان با سیاه و سفید مشخص شود اما به هیچ وجه رنگ خاکستری را انتخاب نکنید.

رنگ مناسب پوست گندمی

با توجه به آنچه در خصوص بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه و گندمی گفته شد نکته دیگری که باید بدانید این است که استفاده از رنگ‌های خنثی چون کرم، بژ، خاکی یا سیاه و سفید اگرچه می‌تواند انتخاب خوبی برای این افراد باشد اما به هیچ عنوان نباید به تنهایی استفاده شود. بلکه اگر شما تکه اصلی لباس خود را از این رنگ‌های انتخاب کردید باید در کنار رنگ‌های تندی مانند زرد، زرشکی یا سبز را انتخاب کرده تا با تناقضی که دارد چهره شما را شاداب‌تر نشان دهد.

ختم کلام

شما با این مقاله متوجه شدید که چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد و یا گندمی ها چه رنگ لباسی بپوشند زیبا تر دیده میشوند. شما بهتر است از رنگ های گرم و تند استفاده کنید و رنگ های سرد را کمتر استفاده کنید.

 

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است