لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟

02 بهمن 1400

خرید کردن و گشت گذار در مراکز خرید یکی از کارهای لذت بخش در هر شهر و کشوری است. مخصوصا خانوم ها که از گشت و گذار لذت بیشتری می برند، اما تهران به دلیل بزرگ بودن آن جاهای گوناگونی برای خرید لباس دارد. برای خرید لباس مجلسی مکان های مختلف زیادی است.

حال برای شما این سوال پیش میاید که لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟ با شرایط اقتصادی که پیش رو داریم نیاز است تا مراکز خریدی که به نسبت قیمت های بهتری دارند را بشناسید تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید.

از همه مهم تر ما در اینجا به شما مکان های جذاب خرید لباس مجلسی را معرفی می کنیم.

لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟

به احتمال زیاد اولین جایی که برای خرید لباس مجلسی به ذهنتان می رسد مرکز خرید بزرگ شانزه لیزه است. در این مرکز خرید به دلیل تنوع زیاد لباس مجلسی، کیفیت مناسب و از همه مهم تر که این روزا برای مردم اهمیت خاصی دارد قیمت مناسب است. حال دگر شما نگران قیمت نباشید، زیرا تولید کنندگان در این بخش قرار دارند و باعث شده مغازه داران قیمت های مناسبی به مردم ارائه دهند. شما در این مرکز خرید به راحتی می توانید طبق سلیقه خود و هزینه ای که برای لباس مجلسی در نظر گرفته اید به آسانی خرید کنید.

آدرس پاساژ شانزه لیزه: این پاساژ در خیابان جمهوری است. در تقاطع ولیعصر و جمهوری، جنب سینما آسیا، بنام بازار بزرگ میلاد قائم (بازار شانزه لیزه) قرار دارد.

 

این پاساژ به علت اینکه در مرکز شهر قرار دارد، جزء شلوغ ترین مراکز خرید به حساب میاید. به همین دلیل بهتر است شما برای رفت آمد از ماشین شخصی خود استفاده نکنید، زیرا برای جای پارک ماشین دچار مشکل می شوید. بهتر است از نزدیک ترین مترو به این مرکز خرید لباس مجلسی استفاده کنید. نزدیک ترین مترو به مرکز خرید شانزه لیزه تئاتر شهر است.

شاید مرکز خرید شانزه لیزه طبق سلیقه شما نباشد و نتوانسته باشید خرید خود را انجام دهید. نگران نباشید ما به شما مراکز دیگری برای خرید لباس مجلسی معرفی می کنیم تا دیگر سوالی در ذهن شما در رابطه با اینکه لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟ نداشته باشید.

مرکز خرید لباس مجلسی برلن

مکان بعدی که برای خرید لباس مجلسی که می خواهم به شما معرفی کنم کوچه برلن است. دقیقا کمی نزدیک به پاساژ شانزه لیزه است. شما به راحتی می توانید از جمهوری سوار تاکسی شده و بعد از ده دقیقه به مرکز خرید لباس مجلسی برلن برسید. در این کوچه طولانی مغازه های مختلف و زیادی قرار دارد. لباس های مجلسی که در این مغازه ها قرارد دارد دارای قیمت های مناسبی هستند. زیرا تولیدی این مغازه ها دقیقا در همان جا هستند، شما می توانید برای خرید عمده هم در آنجا بروید.

کوچه برلن علاوه بر لباس مجلسی دارای بوتیک های لباس مردانه و بچه گانه است. این امکان را برای خانوداده شما فراهم آورده تا به راحتی بتوانید همه خرید خود را درآنجا انجام دهید. اگر تا به اینجا آمده اید می توانید برای خرید کفش به باغ سپه سالار که در روبه روی کوچه برلن قرار دارد بروید.

آدرس کوچه برلن: در مرکز شهر تهران، در جنوب خیابان جمهوری اسلامی و در میان خیابان های لاله زار جنوبی و فردوسی واقع شده. نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن سعدی است.

 

خیابان مفتح لباس مجلسی

مرکز خرید بعدی خیابان مفتح است، که از میدان هفت تیر شروع شده تا خیابان مطهری ادامه دارد و دارای مغازه های زیادی با برند های مختلفی است. به قطع یقین اگر شما به دنبال لباس مجلسی شیک و زیبا می گردید، می توانید در خیابان مفتح لباس دلخواه خود را پیدا کنید. اگر چه در اینجا لباس های شیک تری قرار دارد ولی به همان نسبت قیمت های بالاتری دارد.

ویژگی خوبی که این مکان دارد شما می توانید مراکز پخش لباس عمده هم پیدا کنید. اگر به دنبال لباس مجلسی عمده باشید شما می توانید در هفت تیر مراکز پخش لباس عمده را به راحتی پیدا کنید. علاوه بر لباس مجلسی در هفت تیر شما این امکان را دارید که مانتوهای عمده هم به راحتی در این قسمت از شهر دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراکز پخش عمده شما می توانید مقاله مانتو عمده از کجا بخرم را مطالعه فرمایید.

آدرس خیابان مفتح: تهران، خیابان هفت تیر، خیابان مفتح. شما می توانید با مترو از ایستگاه شهید مفتح پیاده شده و بعد از 300 متر پیاده روی به سمت جنوب، بازار مفتح شمالی شروع می شود. همچنین می توانید از ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید و بعد به سمت شمال بروید اما در این مسیر پیاده روی بیشتری خواهید داشت.

 

ما تا به اینجا مکان های پرطرف دار برای خرید لباس مجلسی را به شما معرفی کرده ایم. اگر تا به اینجا نتواسته اید خرید خوبی به نسبت سلیقه خود داشته باشید، این سوال برایتان پیش میاید که دیگر لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟ آیا به جزء این مکان ها جاهای دیگری هم برای خرید لباس مجلسی وجود دارد؟

ما در جواب شما چند مکان های دیگری برای خرید لباس مجلسی به شما معرفی می کنیم اما به نسبت بالایی ها کمی از نظر هزینه تفاوت دارد.

شاید افرادی باشید که در شمال تهران زندگی می کنید و تایم شما این اجازه را می دهد که همان سمت خرید خود را انجام دهید.

میدان ونک شیک ترین لباس مجلسی در تهران

 اگردوست دارید لباس مجلسی خود را در شمال تهران خریداری کنید، ما به شما میدان ونک را معرفی می کنیم. در میدان ونک لباس های متنوع و مدل های خاص و منحصر به فردی قرار دارد.

آدرس: ونک در منطقه 3 و در شمال غربی در این شهر قرار دارد. برای رفتن با مترو به میدان ونک ابتدا باید در ایستگاه حقانی پیاده شوید، زیرا میدان ونک مترو مستقیم ندارد و در آنجا سوار تاکسی های میدان ونک شده و به راحتی خرید خود را انجام دهید. 

 

لباس مجلسی در خیابان ظفر

خیابان ظفر یکی از محل های گران قیمت برای خرید است. اگر شما از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید، خیابان ظفر جزء شیک فروش ترین حوزه در خرید لباس مجلسی است. اگر تا بحال به این خیابان رفته باشید، متوجه قیمت ها و نوع خاص لباس ها می شوید. در این مکان اکثر لباس ها برند هستند. دارای طراحی ها خاصی هستند و تعداد زیادی مزون دارد، که هر خانومی را با هر سلیقه ای راضی به خرید می کند.

 

مزایای خرید لباس مجلسی در تهران

در این مقاله ما سعی برآن داشتیم تا جواب سوال شما که لباس مجلسی از کجای تهران بخرم را داده باشیم.

از مزایای خرید لباس مجلسی در تهران می توان اشاره کرد به تعداد زیادی از تولیدی های پوشاک که در تهران قرار دارند و باعث شده قیمت لباس در تهران نسبت به شهرهای کوچک تر ارزان باشد

از همه مهم تر انواع مدل های جدید مجلسی را می توانید در تهران به راحتی پیدا و خرید کنید. اما در شهرستان های کوچک اجناسی که به بازار تهران میاید، بعد از چند ماه به آنجا فرستاده می شود. دیگر کارها از مد افتاده و با قیمت های گران تر می توان خرید کرد.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است