45 طراح لباس مشهور در جهان | طراح پوشاک مشهور در دنیا

30 خرداد 1400

پوشاک مشهور در دنیا

 

طراح مد های مشهور در جهان :خرید لباس را به اندازه نگاه کردن به آن دوست ندارم. این امر خصوصاً وقتی صحبت از آن لباسهای نفیس طراحی شده توسط طراحان بزرگ مد می شود (نه اینکه به هر حال توانایی خرید آنها را ندارم). نگاه کردن و پرش و تابیدن همه آن لباسهای فوق العاده زیبا تا آنجا که می توانم نزدیک به تحصیل رسمی مد است. بنابراین هرگز فرصتی را برای انجام این کار از دست نمی دهم.

عمده فروشی لباس زنانه

اینها طراحان مد هستند که پرچمداران مد هستند. این طراحان راهگشا با ایده های نوآورانه و تفریحات خود به صورت لباس های زرق و برق دار ، زرق و برق دار و لوازم مرتبط (کفش ، کیف ، عطر ، عینک و غیره) بارها و بارها تاریخ مد را بازنویسی کرده اند.

 

آلبرتا فرتی طراح لباس

تهران مُدا | طراحان لباس مشهور قسمت اول

جز طراح مد های مشهور در جهان

طراح ایتالیایی؛ او با نام تجاری خود Alberta Ferretti طراحی می کند. خلاقیت های او جسورانه و مجلل و در عین حال بسیار زنانه است و دارای کیفیت اثری درمورد آنها است که باعث می شود وی به عنوان یک طراح انتخاب برای بسیاری از افراد مشهور شناخته شود
 

الساندرو دل آکوا

 

در لیست طراح مد های مشهور در جهان

طراح مد ایتالیایی؛ او برای پوشیدن لباس ، کفش ، عطر ، کیف و عینک آماده طراحی می کند. او به خاطر لباس های زنانه و مدرن مد روز مشهور است

الکساندر مک کویین

الکساندر مک کویین - مجنه | مجله تخصصی مد و فشن

طراح مد انگلیس؛ وی به خاطر آوردن حس طغیان به مد با سبک های جنجالی و تکان دهنده خود مشهور است ، اما با این وجود بسیار خلاق و نوآور است. روند شلوار جین کم ارتفاع به او نسبت داده می شود. وی در سال 2010 درگذشت. این صفحه Pinterest را برای برخی از طراحی های خود بررسی کنید

الكساندر وانگ

الکساندر وانگ طراح جوان و خلاق

در لیست طراح مد های مشهور جهان

یک طراح مد تایوانی-آمریکایی که یکی از موفق ترین طراحان جوان است. او اولین مجموعه لباس زنانه خود را در سال 2007 راه اندازی کرد و از آن زمان موفق به فرار بوده است. لباس های او ترکیبی از شهر شیک و گرانج راک ژولیده و نامرتب است. او به دلیل تأکید بر روی تی شرت های گاه به گاه و لباس های تی شرت در مجموعه خود ، "استاد تی شرت" نامیده می شود. اتمام وب سایت خود را برای جزئیات بیشتر.

آمانسیو اورتگو و روزالیا مرا

در لیست طراح مد های مشهور جهان

اینها طراحان اسپانیایی پشت مارک مد Zara هستند. این برند از فلسفه مد فوری پیروی می کند تا نگاه های ارزان قیمت در خلاقیت های طراحان ایجاد کند. در طراحی های جدید موفقیت زیادی کسب کرده و در بیشتر کشورهای جهان فروشگاه هایی را افتتاح کرده است.
قراردادن از گتی ایماژ

آنا سوي

جز بهترین طراح مد های مشهور جهان

آنا سوئی ، یک طراح مد آمریکایی با اصالت چینی ، اولین مجموعه خود را در سال 1981 راه اندازی کرد و با تاسیس بیش از 50 بوتیک در هشت کشور در سراسر جهان. سبک عجیب و غریب او افراد وفادار زیادی دارد.
در مورد طراح در وب سایت وی اطلاعات بیشتری کسب کنید: annasui.com

آنا مولیناری

طراح مد ایتالیایی که خانه مد Bluemarine را تأسیس کرد. شرکت او با لباس های عاشقانه و پر جنب و جوش ارائه می شود. برخی از طرح های چشمگیر او را در این صفحه Pinterest بررسی کنید

کریستوفر بالنسیاگا

طراح اسپانیایی آیکونیک که کت پیله ، دامن بادکنکی و سجاف پایین ، لباس تونیک ، لباس شیمیز و کمر امپراطوری را معروف کرد وی پس از جنگ جهانی به شهرت رسید و برند خود را تاسیس کرد. وی معروف شد و به عنوان استاد سبک هایوت شناخته می شود. این طراح پیشگام در سال 1972 درگذشت.

می توانید اطلاعات بیشتر درباره او را در اینجا بخوانید .

بتسی جانسون

طراح مد آمریکایی که به خاطر خلاقیت های غریب سبک الهام گرفته از هیپی معروف با رنگ های روشن و سبک های عجیب و غریب مشهور است

کالوین کلاین

وی نام تجاری مد Calvin Kelin را در دهه 1960 تاسیس کرد که به دلیل مینیمالیسم و ​​سبک کلاسیک مشهور است. شلوار جین طراح تقریباً مترادف با Calvin Klein است. این برند شلوار جین ، کلکسیون های گاه به گاه ، مجموعه های لباس زیر و حتی عطرها را به بازار عرضه می کند

در اینجا  درباره طراح و خلاقیت ها بیشتر بیاموزید

کریستین دیور

این طراح مد فرانسوی با معرفی ظاهر جدیدی که دامن های پرحجم را در تضاد با سبک های سختگیرانه در طول جنگ های جهانی مشخص می کند ، اعتبار دارد. وی یکی از طراحان مد بود که مسئول ساخت پاریس به پایتخت مد جهان بود.

کریستین لاکروا

یک طراح مد فرانسوی با لباس مجلل بسیار لوکس.

کولت دینیگان

لباس های کولت که یک طراح مستقر در اوستالیا در آفریقای جنوبی متولد شده بود ، دارای کارهایی بسیار منجوق و پارچه های ظریف بود که به خوبی با پولک هایی کار می کرد و مجموعه ای درخشان را ایجاد می کرد.

دایان فون فارستنبرگ

این طراح لباس بلژیکی-آمریکایی به خاطر لباس پوششی اش که در مد جایگاه برجسته ای پیدا کرده است مشهور است او برچسب خود را در دهه 1970 راه اندازی کرد و با پوشاک آماده ، کفش ، کیف دستی و لوازم جانبی وارد بازار شده است. DvF به دلیل چاپها و طراحی های جسورانه و خلاقانه خود مشهور است.
 

دولچه گابانا

دومنیکو دولچه و استفانو گابانا طراحان مد ایتالیایی که خانه مد را با نام Dolce & Gabbana تأسیس کردند.

دونا کاران

بنیانگذار مارک Donna Karen New York. (DKNY) او به مجموعه ای از 7 قطعه قابل تعویض رسید که می تواند از صبح تا عصر استفاده شود. بعداً DKNY شامل لباس بچه ها ، لوازم خانگی ، محصولات زیبایی و شلوار جین شد.

دریس ون نوتن

یک طراح لباس بسیار معروف بلژیکی. اخیراً او اکثریت سهام تجارت خود را فروخت. 

امانوئل اونگارو

یک طراح مد مشهور فرانسوی ؛ وی به دلیل استفاده پرشور از رنگ ، چاپ و الگوها و تزئینات درخشان در خلاقیت هایش مشهور است.

امیلیو پوچی

او یک طراح مشهور ایتالیایی است که به دلیل احساس جسورانه رنگ و چاپ و طرح های پر زرق و برق معروف است. وی در سال 1992 درگذشت.

گابریل کوکو شانل

او یکی از بزرگترین طراحان مد در همه زمان ها و یکی از تأثیرگذارترین ها است. لباسهای بی انتهای وی انقلابی در سالهای اولیه قرن 20 ایجاد کرد. گفته می شود او که بسیار جلوتر از زمان خود فکر می کند ، یک زن سیاه و سفید را برای اولین بار معرفی کرده و همچنین زنان را به عنوان یک لباس شیک پوشانده است. نام تجاری وی Chanel همچنان موفق است. وی در سال 1971 درگذشت.

 

گابی عقیون

این یک طراح فرانسوی متولد مصر است که برند مد معروف Chloe را در جهان تاسیس کرد. گفته می شود که عبارت مد "پیش-باربر" که نشانگر آماده پوشیدن است توسط گبی آگیون ساخته شده است. لباس های شیک ارزان قیمت و پوشیدنی که می توان آنها را "خارج از قفسه" خریداری کرد ، یک ایده انقلابی در آن زمان بود. او بسیاری از مشتریان برجسته مانند ژاکلین کندی ، بریژیت باردو ، ماریا کالاس و گریس کلی را پوشانده است.

جیانفرانکو فر

طراح مد ایتالیایی. ویکی پدیا او را "معمار مد" می نامد. او در سال 2007 درگذشت. او به خاطر شخصیت بزرگتر از زندگی و خیاطی زیبا حتی لباس های گاه به گاه مشهور است. لباس ها ، کت و شلوارها و لباس های مجلسی بسیار زیبا و کاملاً متناسب او باعث شهرت وی شد.

جیانی ورساچه

طراح مد مشهور ایتالیایی جهان که برند ورساچه را با مجموعه ای از لباس ها و لوازم لوکس لوکس و حتی لوازم آرایشی تاسیس کرد.

جورجیو آرمانی

طراح مد ایتالیایی نمادین؛ مارک وی به دلیل لباس های مردانه شیک و متناسب با لباس شخصی معروف است. گاردین او را حامی مد در ایتالیا می  خواند

هوبرت جیمز مارسل تافین دی جیوانچی

طراح فرانسوی که خانه مد Givenchy را در سال 1952 تأسیس کرد. او به خاطر لباس های زیبای اوت کوتور که تجسم ظرافت های فرانسوی بود و مورد علاقه بسیاری از افراد مشهور مانند آدری هپبورن بود ، مشهور بود.

گوچیو گوچی

طراح ایتالیایی که برند معروف مد گوچی را تاسیس کرد. او اولین کالاهای چرمی و فروشگاه چمدان های کوچک خود را در سال 1921 افتتاح کرد. او به لوازم جانبی چرم ساخته شده به زیبایی معروف است ، که همچنین آنها را در کنف و پارچه بازسازی کرد

ایسی میاکه

یک طراح مد مشهور ژاپنی که به دلیل مجموعه های مدرن و پیشرفته مبتنی بر فناوری شناخته می شود

در اینجا درباره او اطلاعات کسب کنید 

کنت کول

طراح آمریکایی بنیانگذار این برند ، کنت کول است.

کنزو تاکادا

طراح ژاپنی که برچسب Kenzo را تأسیس کرد. این لباس با تأثیرات جوانی در شهر و چاپها و الگوهای پر جنب و جوش مشخص می شود. گفته می شود که وی مد ژاپنی را مورد توجه بقیه جهان قرار داده است.

لوسیانو بنتون

بنیانگذار برند معروف مد Benetton.

ماریا نینا ریچی

طراح مد فرانسوی پشت خانه مد Nina Ricci. وی در زمینه طراحی لباس مجلسی زنانه تخصص داشت

نینو سروتی

طراح مد ایتالیایی که خانه مد هایوت کوت را Cerruti تاسیس کرد. او هیتمن را تاسیس كرد ، یك شركت متخصص در زمینه تولید لباس مردانه ، سنت خیاطی ایتالیا را برای لباس های شیك و گاه به گاه مردانه به كار می برد.

نورمن نورل

این نام حرفه ای طراح نورمن دیوید لوینسون است. وی از پیشگامان صنعت مد آمریکا بود و از او به عنوان پدر مد بالا آمریكا یاد می شود. لباس های او با برچسب شخصی وی Norman Norell Ltd. طراحی شده بودند و حتی در هنگام لوکس بودن به سادگی قابل توجه بودند. 

اسکار دو لا رنتا

اسکار د لا رنتا ، یک طراح مد بسیار معروف آمریکایی متولد جمهوری دومنیکن ، به دلیل لباس های زنانه منحصر به فردش که بسیاری از افراد مشهور را در طول سال ها آراسته است ، مشهور است.
 

پیر بالمین

یک طراح مد فرانسوی متولد 1914 ؛ او خانه مد بالمین را تاسیس کرد. پیر بالمین لباس شب مجلل و باشکوه و لباس عروسی مجلل طراحی کرد.

روبرتو کاوالی

طراح مد ایتالیایی؛ وی بیشتر به خاطر برند لباس لوکس Roberto Cavalli شهرت دارد. او به دلیل ایجاد ظاهر شنی و شنی برای شلوار جین شناخته شده است. سبک پر زرق و برق لباس او در چاپ های عجیب و غریب و سبک های پر زرق و برق او را بسیار محبوب کرد.

استلا مک کارتنی

طراح مد متولد انگلیس که حتی قبل از تولد نیز مشهور بود ، زیرا او دختر پل مک کارتنی ستاره بیتلز است. او در صحنه مد با لباس های زنانه خود متخصصان مد را به تحسین واداشت و همچنان ادامه می دهد. او یک فعال محیط زیست است و در کار خود فقط از پارچه / مواد بدون حیوان استفاده می کند و به جذابیت او می افزاید

تاد اولدهام

او یک طراح آمریکایی با سبک مد سبک است. در سال 1999 طراحی لباس را متوقف کرد.

توماس جیکوب هیلفیگر

طراح مد آمریکایی در پشت مارک تجاری Tommy Hilfiger ، مشهور به لباس سبک کلاسیک آمریکایی خود ؛ این مارک متخصص در لباس های ورزشی و لباس های گاه به گاه است و همچنین دارای رایحه های بسیاری به اعتبار خود است.

توماس باربری

توماس باربری برند برجسته انگلیسی Burberry را در سال 1856 تاسیس کرد. این برند بارها اثبات کرده است و به دلیل الگوی تارتان منحصر به فرد و همچنین ساخت Trenchcoat به یک نماد مد معروف است. این یکی از بزرگترین تجارت پوشاک مارک دار در اروپا است. 

ورا وانگ

این طراح مد آمریکایی که یک بار ویراستار The Vogue است ، یک کارآفرین برتر است. او بوتیکی کوچک را که شروع به تهیه غذا در بخش عروس کرده است به یک تجارت بزرگ به ارزش یک میلیارد دلار یا بیشتر تبدیل کرده است. 30 سال در تجارت عروس او را ملکه این بخش کرده است و هیچ کس مانند ورا وانگ عروس نمی شود. آیا باید متوقف شوم؟
 

خودتان می توانید ببینید که خلاقیت ها  چقدر عالی هستند

والنتینو

Valentino Garavani یک طراح ایتالیایی است که شرکت گل سرسبد Valentino SPA را با Haute Couture و آماده استفاده از خطوط تحت شرکت Valentino تأسیس کرد. او لباس های مشاهیر مشهور جهان مانند الیزابت تیلور و ژاکلین کندی را پوشیده است

ویوین وست وود

او یک طراح لباس بریتانیایی است که در رویکرد خود به زندگی و همچنین مد بسیار نامتعارف است. ویوین وست وود عمدتا لباس های مدرن الهام گرفته از پانک ایجاد کرد

یوهجی یاماموتو

طراح لباس معروف ژاپنی جهان که دارای برچسب نامی Yohji Yamamoto است. خط آماده لباس زنانه این برند Y نام دارد. سایز بزرگ سایزهای سیاه و سفید سبک امضای او است.

ایو هنری داتات ماتیو-سن-لوران 

طراح مد فرانسوی که خانه معروف مد Yves Saint Laurent (YSL) را تأسیس کرد. وی کار خود را به عنوان دستیار کریستین دیور آغاز کرد. در دهه 1960 او خانه مد خود را تأسیس کرد و اکنون به یک برند جهانی تبدیل شده است. وی به دلیل کت و شلوار زنانه خیاطی معروف است. او شیک را برای استفاده از مدها در دسترس مردم عادی قرار داد. ایو سنت لوران در سال 2008 درگذشت ، افسانه ای.

اگر آرزو دارید که در میان طراحان مد برتر شناخته شوید ، باید درست شروع کنید - با آموزش مد در کلاس جهانی در یک موسسه برتر این پست را در مورد بهترین مدارس / کالج های مد در جهان که بهترین دوره های طراحی مد را ارائه می دهند ، بررسی کنید.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است