همه چیز درباره پوشش مناسب جلسات کاری 2

26 مهر 1399

همراهان عزیز، در مطلب قبل بلاگ تین، بررسی کردیم که برای یک کنفرانس، سخنرانی (مجازی) یا نشست کاری برای شیک و حرفه ای به نظر رسیدن چه باید بپوشیم.

فراموش نکنید که همه چیز در مورد پوشش مناسب جلسه کاری را می توانید از وبسایت تولیدی پوشاک افراتین مطالعه کنید.

همچنین می توایند خرید عمده لباس زنانه بصورت ارزان و با ارسال رایگان داشته باشید

در مقاله امروز، با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید تا همه چیز درباره پوشش مناسب جلسات کاری را برای شما عزیزان شرح دهیم.

  • کنفرانس ویدیویی و جلسات آنلاین

در حال حاضر بسیاری از ما در حال برگزاری جلسات از طریق ابزار کنفرانس ویدیویی هستیم. اگر این مورد برای شما هم صدق می کند، به نظر نمی رسد نشستن در خانه با لباس کامل تجاری مناسب باشد. تمرکز خود را بر پوشیدن چیزی هوشمند و شیک برای بالا تنه خود بگذارید. اگر من جای شما بودمم، از چاپ و الگوهای شلوغ برای جلوی دوربین جلوگیری می کردم.

واقعاً فرقی نمی کند که شلوار جین، شلوارک (یا حتی شلوار لباس خواب) را برای پایین تنه بپوشید؛ زیرا کسی نمی بیند.

  • پذیرایی یا شب با همکاران

کنفرانس یا ارائه کار غالباً فقط در کار در طول روز خلاصه نمی شود. ممکن است مراسم شب نیز وجود داشته باشد - شاید به عنوان روشی برای ملاقات سایر شرکت کنندگان یا جمع بندی رویداد - بنابراین هنگام تفکر در مورد اینکه چه چیزی در یک کنفرانس بپوشید، باید این مورد را هم در فاکتور خود قرار دهید.

کپسول کنفرانس: لیست بسته بندی کنفرانس شما

اگر برای چند روز دور می شوید، بهترین آیتم ها برای یک کنفرانس را پیدا خواهید کرد، که می توانید آنها را ترکیب کرده و مطابقت دهید تا آماده کنفرانس شوید.

  • پیراهن ها و تاپ های عالی کنفرانس

به احتمال زیاد برای هر روز کنفرانس یک پیراهن یا بلوز می خواهید اما می توانید شلوار و دامن کمتری بردارید.

  • چه چیزی در یک کنفرانس بپوشید: بلیزر کنفرانس

بلیزر کت مناسب برای یک کنفرانس است. اگر کارتان غیررسمی است، می توانید بلیزر خود را با شلوار جین تیره بپوشید یا می توانید با یک شلوار یا دامن متناسب، استایل رسمی تری داشته باشید. اگر می خواهید از برجسته بودن خود اطمینان حاصل کنید - شاید به این دلیل که روی صحنه صحبت خواهید کرد - می توانید رنگی روشن انتخاب کنید و با رنگ های خنثی بپوشید.

  • شلوار، دامن و لباس های کنفرانس

ممکن است شلوار را ترجیح دهید یا شاید لباس را انتخاب کنید. در هر صورت، یک شلوار یا یک دامن برای هر دو روز باید خوب باشد.

  • اکسسوری ها

مسلما مهم ترین چیزی که باید به آن فکر کنید لوازم جانبی شماست. اگر پالت خنثی را انتخاب می کنید - مانند سیاه و سفید، آبی نفتی و سفید برای لباس کنفرانس، به راحتی می توانید در استایل خود با افزودن اکسسوری های جالب تغییرات جذابی ایجاد کنید.

 

چگونه آبی نفتی بپوشیم: پالت های رنگی و سبک ها

 

  • یک کیف آخر هفته برای قرار دادن همه وسایل در آن

نکته آخر این که، اگر برای یک کنفرانس تجاری از خانه دور می شوید، به یک کیف در اندازه مناسب برای قرار دادن لباس های چند روز احتیاج دارید. یک کیف چرخ دار را انتخاب کنید که به راحتی درون کابین قرار بگیرد. به این ترتیب، هنگام رسیدن به مقصد لازم نیست منتظر چمدان خود باشید.

 

صفحه تولیدی پوشاک افراتین در اینستاگرام را دنبال کنید. پوشاک افراتین در اینستاگرام خود نکات منتخب تازه های پوشاک را با شما به اشتراک می گذارد.

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است با انتشار اخبار پوشاک و مد از طریق بلاگ تین، آگاهی مشتریان خود را در حوزه تازه های پوشاک بالا ببرد و در راه درک ارزش های تولید پوشاک به شما عزیزان کمک کند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ