همه چیز درباره پوشش مناسب جلسات کاری

23 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله های قبل، رنگ آبی نفتی و پالت ها و سبک های متناسب با این رنگ برای شما عزیزان صحبت کردیم.

در مقاله امروز بررسی میکنیم که برای یک کنفرانس، سخنرانی (مجازی) یا نشست کاری برای شیک و حرفه ای به نظر رسیدن چه باید بپوشیم، با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید.

چه بخواهیم و چه نخواهیم، شما معمولاً در هنگام کار در کنار حرفه ای بودن به دلیل ظاهر هم قضاوت می شوید، این بدان معناست که فهمیدن اینکه چه چیزی در یک کنفرانس بپوشید می تواند مشکل باشد.

شاید شما معمولاً از خانه کار می کنید، بنابراین به هیچ وجه به محیط کار اداری نمی روید یا ممکن است در رویدادی که در آن شرکت می کنید، یک نوع لباس معمولی تر - یا رسمی تر - از آنچه معمولاً می پوشید، بخواهد. ما برای کنفرانس بعدی شما بهترین ایده های لباس را به شما ارائه خواهیم داد، بنابراین می توانید در مقابل مجموعه جدیدی از افراد، چه در یک مراسم حضوری و چه در یک کنفرانس مجازی، آماده و با اعتماد به نفس ظاهر شوید.

هنگام انتخاب لباس برای یک کنفرانس، به چه چیزی فکر کنید؟!

هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه لباس پوشیدن برای یک کنفرانس، باید چند مورد را بخاطر بسپارید.

  • کنفرانس کجاست؟

این روزها همه ما متفاوت کار می کنیم. ممکن است این باشد که شما برای تجارت سفر کرده اید و در حال رفتن به یک رویداد فیزیکی و حضوری هستید یا ممکن است در یک کنفرانس مجازی شرکت کنید.

در هر صورت، شما باید هنگام انتخاب لباس خود آب و هوا و رسمی بودن محل برگزاری را در نظر بگیرید.

  • کد لباس کنفرانس چیست؟

اگر شما به یک کنفرانس دعوت شده اید، می توانید ببینید که یک کد لباس (Dress Code) در این دعوت وجود دارد - چه برای خود کنفرانس و چه برای هر شب. اطمینان حاصل کنید که کد را دنبال می کنید، در حالی که ویژگی های استایل خود را اضافه می کنید تا بتوانید با جمعیت جا بیفتید - اما همچنین برجسته باشید!

  • آیا فقط کار است؟ یا وقت کافی برای آرامش پیدا خواهید کرد؟

آیا هتل شما استخر دارد، به عنوان مثال یا این فرصت را خواهید داشت که در مقصدی که می خواهید با دوستان قدیمی خود دیدار کنید. ممکن است بخواهید لباس شنای خود، یا لباس راحتی دیگری بپوشید.

چه چیزی را باید در یک کنفرانس یا نشست کاری بپوشید: لباس های نمونه

سبک لباس انتخابی شما به نوع کنفرانسی که در آن شرکت می کنید بستگی دارد. در زیر چند نمونه لباس وجود دارد که بر ایبیشتر کنفرانس ها، سخنرانی ها و جلسات متناسب اند..

 

  • کژوال تجارت

اگر در دعوت نامه کنفرانس شما هیچ کد لباسی وجود ندارد، مطمئن ترین کار انتخاب لباس های "معمول تجارت" است. به عنوان مثال، عناصر رسمی لباس تجاری را با موارد کژوال تر مانند بلوز چاپی یا کفش های لوفر (کالج) تخت ترکیب کنید.

  • لباس رسمی کنفرانس

اگر کنفرانسی که در آن شرکت می کنید بسیار رسمی باشد، این معمولاً به معنای یک دست کت و شلوار سنتی است، اما این بدان معنی نیست که نمی توانید عناصر سبک خود را اضافه کنید.

 

ادامه دارد..

 

به اینستاگرام تولیدی پوشاک افراتین که یک تولیدی پوشاک ایرانی است، سر بزنید!

تولیدی پوشاک افراتین همواره از با کیفیت ترین پارچه ها، برش ها و دوخت ها برای تولید لباس خانگی دخترانه استفاده می کند تا مشتریان گرامی لباس خانگی شیک و راحت به تن کنند و از خریدشان رضایت قلبی داشته باشند

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ