چگونه لباس آبی نفتی بپوشیم: پالت های رنگی و سبک ها

19 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله های قبل، در مورد ترند ها برای شما عزیزان صحبت کردیم. در این مقاله به رنگ آبی نفتی و پالت ها و سبک های متناسب با این رنگ پرداخته ایم.

این یکی از چشم گیر ترین رنگ های اطراف است و می تواند ملایم تر از رنگ سیاه به نظر برسد. اما بهترین راه برای پوشیدن رنگ آبی نفتی چیست؟ چه رنگ هایی با آبی نفتی همراه اند؟ چگونه می توانید لباس های شیک آبی نفتی را کنار هم قرار دهید؟

در زیر برخی از ایده ها برای شما در مورد چگونگی پوشیدن آبی نفتی، از جمله پالت های رنگی برای انتخاب شما وجود دارد.

دلایلی که آبی نفتی چنین رنگ افسانه ای برای پوشش است:

در اینجا برخی از چیزهایی است که من در مورد آبی نفتی دوست دارم:

  • آبی نفتی یک رنگ جهانی است:

برخلاف رنگ سیاه که می تواند خشن باشد، آبی نفتی با اکثر رنگ پوست ها ست می شود.

  • آبی نفتی در طول سال شیک به نظر می رسد
  • آبی نفتی می تواند رسمی یا کژوال باشد
  • آبی نفتی با همه رنگ های دیگر در کمد شما ست می شود

از آنجا که آبی نفتی یک سایه کلاسیک است، شما می توانید در مورد لباس ها و لوازم جانبی آبی نفتی به عنوان سرمایه گذاری که سالها حفظ خواهید کرد، فکر کنید.

طراحان پالت های رنگی نیروی دریایی را به نمایش می گذارند:

در هر فصل، طراحان همیشه حداقل برخی از لباس های آبی نفتی را انتخاب می کنند و زمستان و پاییز امسال نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

آبی نفتی همیشه رنگی محبوب در فشن شو ها است، طراحان این پاییز هم سایه های روشن تر از آبی نفتی را انتخاب می کنند و هم آبی نفتی تیره که بسیار نزدیک به رنگ سیاه است.

آبی نفتی دقیقا چه رنگی است؟

قبل از معرفی برخی از بهترین لباس ها و اکسسوری ها و استایل های سرمه ای، بیایید دقیقاً به منظورمان درباره رنگ آبی نفتی فکر کنیم.

اولین بار آبی نفتی به عنوان اصطلاحی برای سایه خاص آبی تیره که توسط نیروی دریایی سلطنتی انگلیس استفاده می شد، به کار رفت.

اکنون، هنوز هم برای اشاره به یک رنگ آبی که تقریباً سیاه است استفاده می شود، اما می بینید که سایه ها نیز متنوع اند. بعضی از آنها آنقدر به رنگ سیاه نزدیک هستند که در واقع از دور فکر می کنید سیاه هستند، در حالی که در بعضی دیگر رنگ آبی بیشتری وجود دارد.

لباس های آبی نفتی برای زنان: بهترین آیتم های آبی نفتی موجود در فروشگاه ها

دفعه دیگر که به فکر افزودن رنگ سیاه بیشتر به کمد خود هستید، به رنگ آبی نفتی نیز فکر کنید!

اگر در کمد لباس خود هیچ - یا به اندازه کافی – لباس آبی نفتی ندارید، در زیر برخی از لباس ها و لوازم جانبی مورد علاقه من در فروشگاه ها موجود است.

  • لباس های بالا تنه به رنگ آبی نفتی

هر خانمی با گرم شدن هوا به پلیور گرم نیاز دارد. برای ست کردن، شلوار جین سفید شما برای دوره انتقالی بین تابستان و پاییز، به همراه پلیور آبی نفتی تان بسیار خوب است.

به جای انتخاب شلوار مشکی دفعه دیگر که یک شلوار انتخاب کردید، به آبی نفتی فکر کنید؟ شلوار آبی نفتی به اندازه شلوار مشکی همه کاره است!

 

ادامه دارد..

 

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که همواره از با کیفیت ترین پارچه ها، برش ها و دوخت ها برای تولید لباس خانگی دخترانه استفاده می کند تا مشتریان گرامی لباس خانگی شیک و راحت به تن کنند و از خریدشان رضایت قلبی داشته باشند

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است