چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم؟ قسمت سوم

12 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله قبل وبلاگ پوشاک افراتین، در مورد روش های لباس پوشیدن برای قد بلند و لاغر دیده شدن برای شما عزیزان صحبت کردیم.

در این مقاله وبسایت تولیدی پوشاک افراتین خواهید خواند که چگونه باید لباس بپوشیم تا بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم، با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، دوست دارید قد بلند، لاغر و افسانه ای به نظر برسید؛ پس ادامه مطلب را بخوانید! در این مقاله ایده ها و نکات زیادی در مورد نحوه پوشش به شکلی زیبا ارائه شده است.

خب، قبل از شروع این مقاله، باید بدانید من درمورد آنچه مردم می خواهند بدانند می نویسم و ​​بسیاری از خانم ها دوست دارند بدانند که چگونه در لباس های خود بلند قد و لاغر به نظر برسند.

من نمی گویم شما باید لباس بپوشید تا بلندتر یا لاغرتر به نظر برسید یا مهم است. اما اگر بلند قامت و لاغر به نظر رسیدن هدف شماست، یا اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد، در این مقاله تولیدی پوشاک افراتین رهنمود هایی به شما ارائه می دهد.

  • آیا خوب است که بخواهید بلندتر به نظر برسید؟

داشتن چنین هدفی مشکلی ندارد.

وقتی به خودم نگاه می کنم، بعضی روزها می خواهم لباس بپوشم تا بلندتر به نظر بیایم.

بعضی روزها می خواهم فرم بدنی خود را برجسته کنم یا کمرم را برجسته کنم.

بعضی روزها، من فقط می خواهم پریشان باشم و برایم مهم نیست لباسی که انتخاب می کنم عالی باشد.

بعضی روزها نمی خواهم سن و سال خودم را بپوشم یا به لاغری اهمیت بدهم و فقط سرگرم شوم.

هیچکدام از این ها مشکل ساز نیستند!

اگر در یک روز خاص، می خواهم برای لاغرتر به نظر رسیدن لباس بپوشم، به این معنی نیست که کسی که هستم را قبول ندارم یا از جسمی که دارم راضی نیستم، فقط به این معنی است که در آن روز خاص می خواهم تا آنجا که می توانم قد بلند یا لاغر به نظر برسم.

لباس ابزاری عالی برای فریب چشم و دستیابی به هدفی است که دنبال آن هستید. پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

  • چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم

راه های زیادی برای بلندتر و لاغرتر نشان دادن وجود دارد. نکات پوشاک افراتین را بخوانید تا در زیر بلندتر و لاغرتر به نظر برسید و برای لذت بخشیدن به بهترین حالت جلوه کنید.

  • کت کوتاه بپوشید

علاوه بر استفاده از خطوط عمودی بلند برای ایجاد توهم بلند قد یا لاغر بودن، راهی دیگر برای ایجاد توهم بصری پوشیدن کت کوتاه تر و ترکیب آن با شلوارهای باریک و بلند است.
بدین ترتیب نیم تنه شما کوتاهتر به نظر می رسد و پاهای شما بلندتر به نظر می رسند و توهم قد را ایجاد می کنند.

  • جزئیات عمودی را به استایل خود اضافه کنید

خطوط بلند و عمودی را به جای خطوط افقی انتخاب کنید.

جزئیات عمودی قد شما را بلند تر می کند و چشم ها را وادار می کند به جای پهلو ها بالا و پایین استایل را بررسی کنند؛ این کار توهم یک قاب بلندتر و باریک تر را به وجود می آورد.

  • شلوار جین بلند

با انتخاب شلوار جین های بلندتر، پاهای بلندتر ایجاد می کنید. انتخاب شلوار جین کوتاه بصورت بصری از روی ساق ها یا مچ پا خط می کشد و باعث می شود پاها کوتاه تر به نظر برسند.

این نوع شلوار جین با پاشنه نوک تیز (کوچک) که جلوه بیشتری به شما می دهد، بهترین به نظر می رسند.
 

ادامه دارد...

 

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ