چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم؟ قسمت دوم

09 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله قبل، در مورد روش های لباس پوشیدن برای بلندتر و لاغرتر به نظر رسیدن برای شما عزیزان صحبت کردیم.

امروز ادامه مقاله چگونه باید لباس بپوشیم تا بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم را خواهید خواند، با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید.

دوست دارید قد بلند، لاغر و افسانه ای به نظر برسید؟ پس ادامه مطلب را بخوانید! در این مقاله ایده ها و نکات زیادی در مورد نحوه پوشش به شکلی زیبا ارائه شده است.

خب، قبل از شروع این مقاله، باید بدانید من درمورد آنچه مردم می خواهند بدانند می نویسم و ​​بسیاری از خانم ها دوست دارند بدانند که چگونه در لباس های خود بلند قد و لاغر به نظر برسند.

من نمی گویم شما باید لباس بپوشید تا بلندتر یا لاغرتر به نظر برسید یا مهم است. اما اگر بلند قامت و لاغر به نظر رسیدن هدف شماست، یا اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد، در ادامه این مطلب رهنمود هایی به شما ارائه می دهد.

  • آیا خوب است که بخواهید بلندتر به نظر برسید؟

داشتن چنین هدفی مشکلی ندارد.

وقتی به خودم نگاه می کنم، بعضی روزها می خواهم لباس بپوشم تا بلندتر به نظر بیایم.

بعضی روزها می خواهم فرم بدنی خود را برجسته کنم یا کمرم را برجسته کنم.

بعضی روزها، من فقط می خواهم پریشان باشم و برایم مهم نیست لباسی که انتخاب می کنم عالی باشد.

بعضی روزها نمی خواهم سن و سال خودم را بپوشم یا به لاغری اهمیت بدهم و فقط سرگرم شوم.

هیچکدام از این ها مشکل ساز نیستند!
اگر در یک روز خاص، می خواهم برای لاغرتر به نظر رسیدن لباس بپوشم، به این معنی نیست که کسی که هستم را قبول ندارم یا از جسمی که دارم راضی نیستم، فقط به این معنی است که در آن روز خاص می خواهم تا آنجا که می توانم قد بلند یا لاغر به نظر برسم.

لباس ابزاری عالی برای فریب چشم و دستیابی به هدفی است که دنبال آن هستید. پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

  • چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم

راه های زیادی برای بلندتر و لاغرتر نشان دادن وجود دارد. نکات پوشاک افراتین را بخوانید تا در زیر بلندتر و لاغرتر به نظر برسید و برای لذت بخشیدن به بهترین حالت جلوه کنید.

  • با کمربند خط کمری ایجاد کنید

اگر می خواهید از کمربند استفاده کنید تا هم بلندتر و هم لاغرتر به نظر برسید، کمربند با رنگ متضاد را کنار بگذارید و رنگ کمربند را با شلوار یا دامن خود هماهنگ کنید – این کار توهم کمی بلند تر بودن پاهایتان را ایجاد می کند.

بعضی اوقات لایه بندی کمی حجیم می شود. اما لایه بندی ابزاری مهم در بلندتر و لاغرتر به نظر رسیدن است. بهترین راه برای استفاده از کمربند با لایه بندی این است که کمربند را روی ژاکت کش باف پشمی یا شال خود اضافه کنید تا پارچه را به داخل بکشید و به شما انحنا ببخشد.

  • با توجه به استراتژی رنگ لباس ببخشید

ستون های رنگی هنگامی که به صورت استراتژیک استفاده شوند، به بلندتر و باریک تر شدن شما کمک می کنند.

روند لاغرکننده از دو عنصر تشکیل شده است: رنگ و لایه ها. در مورد انتخاب رنگ با دقت فکر کنید. اگرچه درست است که رنگ سیاه لاغر کننده است، اما پوشیدن بیش از حد سیاه می تواند خسته و پیر کننده باشد.

هر رنگ تیره و غنی می تواند به اندازه سیاه لاغر کننده باشد، بنابراین جدیدترین رنگها مانند سرمه ای، قرمز تیره، ، جین تیره یا خاکستری را انتخاب کنید. سبز زمردی یا جنگلی نیز معجزه بزرگی دارد.

پس از انتخاب رنگ تیره و لاغر کننده، یک ژاکت کش باف پشمی، ژاکت یا جلیقه بدون آستین به آن اضافه کنید تا بیشتر باریک و بلند شود. اثر ژاکت لایه ای یک راز بلندکننده عالی است. با توجه به طول پاهایتان، به استراتژی رنگ خود اثر ببخشید.

خرید بلوز آستین بلند زنانه

 

ادامه دارد...

 

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که همواره از با کیفیت ترین پارچه ها، برش ها و دوخت ها برای تولید لباس خانگی دخترانه استفاده می کند تا مشتریان گرامی لباس خانگی شیک و راحت به تن کنند و از خریدشان رضایت قلبی داشته باشند

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ