چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم؟

07 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله قبل وبلاگ پوشاک افراتین، در مورد روش های لباس پوشیدن برای پنهان کردن شکم برای شما عزیزان صحبت کردیم.

در این مقاله وبسایت تولیدی پوشاک افراتین خواهید خواند که چگونه باید لباس بپوشیم تا بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم، با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، دوست دارید قد بلند، لاغر و افسانه ای به نظر برسید؛ پس ادامه مطلب را بخوانید! در این مقاله ایده ها و نکات زیادی در مورد نحوه پوشش به شکلی زیبا ارائه شده است.

خب، قبل از شروع این مقاله، باید بدانید من درمورد آنچه مردم می خواهند بدانند می نویسم و ​​بسیاری از خانم ها دوست دارند بدانند که چگونه در لباس های خود بلند قد و لاغر به نظر برسند.

من نمی گویم شما باید لباس بپوشید تا بلندتر یا لاغرتر به نظر برسید یا مهم است. اما اگر بلند قامت و لاغر به نظر رسیدن هدف شماست، یا اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد، در این مقاله تولیدی پوشاک افراتین رهنمود هایی به شما ارائه می دهد.

  • آیا خوب است که بخواهید بلندتر به نظر برسید؟

داشتن چنین هدفی مشکلی ندارد.

وقتی به خودم نگاه می کنم، بعضی روزها می خواهم لباس بپوشم تا بلندتر به نظر بیایم.

بعضی روزها می خواهم فرم بدنی خود را برجسته کنم یا کمرم را برجسته کنم.

بعضی روزها، من فقط می خواهم پریشان باشم و برایم مهم نیست لباسی که انتخاب می کنم عالی باشد.

بعضی روزها نمی خواهم سن و سال خودم را بپوشم یا به لاغری اهمیت بدهم و فقط سرگرم شوم.

هیچکدام از این ها مشکل ساز نیستند!

اگر در یک روز خاص، می خواهم برای لاغرتر به نظر رسیدن لباس بپوشم، به این معنی نیست که کسی که هستم را قبول ندارم یا از جسمی که دارم راضی نیستم، فقط به این معنی است که در آن روز خاص می خواهم تا آنجا که می توانم قد بلند یا لاغر به نظر برسم.

لباس ابزاری عالی برای فریب چشم و دستیابی به هدفی است که دنبال آن هستید. پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

  • چگونه بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم

راه های زیادی برای بلندتر و لاغرتر نشان دادن وجود دارد. نکات پوشاک افراتین را بخوانید تا در زیر بلندتر و لاغرتر به نظر برسید و برای لذت بخشیدن به بهترین حالت جلوه کنید.

  • کفش پاشنه بلند بپوشید

این البته کاملاً واضح است.

یکی از بهترین راه ها برای بلندتر به نظر رسیدن ، جلوگیری از انسداد زیاد رنگ در ناحیه کمر به پایین است. این به معنای استفاده از جوراب شلواری یا جوراب به رنگی است که دامن یا کفش شما را هماهنگ کند.
یا شلوار را با کفش خود هماهنگ کنید. با این کار بدن شما از کمر به پایین کشیده دیده می شود.

یک ترفند عالی دیگر، به خصوص در ماه های تابستان که هوا برای پوشیدن جوراب ساق بلند بسیار گرم است، انتخاب کفش هایی به رنگ های خنثی است. کفش های خنثی با تمام رنگ ها ست می شوند و باعث می شوند پاهای شما بلندتر به نظر برسند، زیرا رنگ کفش متضاد پوست باعث قطع خط ساق پا می شود.

احتمالاً می دانید که کفش های پاشنه بلند با بلند کردن قد و بهبود وضعیت بدن، جلوه ای بلندتر و باریک تر ایجاد می کند اما پوشیدن بسیاری از پاشنه ها ناراحت کننده است. به دنبال کفش های پاشنه بلند فریبنده و در عین حال راحت باشید.

برای جلوه بخشیدن به ظاهر خود، نیازی به پوشیدن کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند ندارید. پاشنه 5 تا 7.5 سانتی متری می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

 

ادامه دارد...

 

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ