بلاگ تین

افراتین

چگونه لباس بپوشیم تا شکم خود را پنهان کنیم؟ (2)

همراهان عزیز، در مقاله قبل قسمت اول مطلب چگونه لباس بپوشیم تا شکم خود را پنهان کنیم را مطالعه کردید. با ادامه این مطلب همراه بلاگ تین باشید.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، دوست دارید شکم خود را پنهان کنید و افسانه ای به نظر برسید؛ پس ادامه مطلب را بخوانید! در این مقاله ایده ها و نکات زیادی در مورد نحوه پوشاندن شکم به شکلی زیبا ارائه شده است.

چرا می خواهید شکم خود را پنهان کنید؟

بسیاری از خانمها بعد از 40 سالگی، به خصوص بعد از یائسگی، افزایش وزن در قسمت شکم خود را تجربه می کنند.

ممکن است کمرتان ناپدید شود و ویژگی های بیشتری از فرم بدنی سیب در اندامتان دیده شود.

اگر می خواهید شکم را بپوشانید، انجام کار متضاد آسان است. اگر اشتباه کنید بزرگتر از آنچه که هستید به نظر خواهید رسید.

خوشبختانه کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای پنهان کردن شکم خود انجام دهید، به طوری که مانع ظاهر شیک شما نشود!

در مورد نحوه پنهان کردن شکم با لباس مناسب نکات زیر را بررسی کنید:

  • شلوار

برای ما بسیار طبیعی است که وقتی می خواهیم شکم خود را پنهان کنیم، به لباس های بالا تنه توجه کنیم، اما شلوار ها هم به همان اندازه مهم هستند!
به دنبال شلوار های جین، شلوار های استرچ یا هر نوع شلوار و دامن که به نوعی شک را کنترل می کنند باشید. با این کار، هنگامی که به دنبال آیتم های بالا تنه هستید بسیار راحت تر خواهید بود.

  • یک راه عالی برای پنهان کردن شکم پوشیدن لباس های کمربند دار است (کمربند کمی از کمر بالا تر باشد)، به این ترتیب نه تنها می توانید چیزی فراتر از لباس های تیره بپوشید بلکه می توانید لباس های جالب تری نیز بپوشید.
  • پنهان کردن در زمستان و پاییز

بسیاری از شما اکنون یا به زودی هوای خنک تری را تجربه خواهید کرد، که می تواند خبر خوبی برای پنهان کردن شکم شما باشد؛ زیرا می توانید از لایه های دوست داشتنی زیادی برای ایجاد خطوط بلند و براق استفاده کنید.

با این حال، اضافه کردن لایه های اضافی و ناخواسته در زمستان نیز می تواند آسان باشد، زیرا شما می خواهید ژاکت و کت گرم بپوشید.

سعی کنید از ژاکت های کشباف و پارچه ای که فقط به عرض بدن شما می افزاید، خودداری کنید و سبک های نامتقارن، پارچه ای و سبک را انتخاب کنید که بتوانید کمر را برای تخت جلوه دادن شکم تغییر دهید، یا ژاکت کش باف پشمی بلند را برای یک اثر کشیده انتخاب کنید.

  • شکم خود را با تاپ های مناسب پنهان کنید

درباره اين نكته در قسمت قبل اين مقاله بيشتر توضيح داده ايم (قسمت اول مقاله چگونه لباس بژوشيم تا شكم خود را پنهان كنيم)

بعلاوه، شما می توانید یک تاپ به رنگ های ترند فصل جدید انتخاب کنید.

كليك كنيد تا مقاله ترند هاي پاییز 2020 را بخوانيد

  • یک كيف cross over (كيف كج يا يك طرفه) بسیار موثر است و این یکی خطوط عمودی نامتقارن ایجاد می کند که یک امتیاز اضافی است.

فراموش نکنید که قسمت اول این مقاله را می توانید از وبسایت تولیدی پوشاک افراتین مطالعه کنید.

امیدوارم که این مقاله به سوال شما پاسخ داده باشد. اگر سوال دیگری دارید در زیر برای ما نظر بگذارید یا برای ما ایمیل بفرستید تا ما به شما به پاسخ دهیم. حتماً صفحه تولیدی پوشاک افراتین در اینستاگرام را دنبال کنید. پوشاک افراتین در اینستاگرام خود نکات، ترفند ها و استایل های روزانه منتخب را با شما به اشتراک می گذارد تا الهام بخش شما باشد.

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است که با تحقیق و انتشار اخبار پوشاک و مد از طریق بلاگ تین، انگیزه و آگاهی مشتریان خود را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد و در راه درک ارزش های تولید پوشاک به شما عزیزان کمک کند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید