چگونه لباس بپوشیم تا شکم خود را پنهان کنیم؟

02 مهر 1399

همراهان عزیز، در مقاله قبل مطلب نکات شیک پوشی در محل کار را مطالعه کردید. در این مقاله در حوزه تازه های پوشاک و مد، به جواب سوال " چگونه لباس بپوشیم تا شکم خود را پنهان کنیم؟" خواهیم پرداخت. همراه بلاگ تین باشید.

اگر به دنبال اخبار پوشاک و مد بوده باشید، دوست دارید احساس شیک بودن و اعتماد به نفس در لباس هایتان داشته باشید. اما ممکن است ندانید چگونه می توانید شکم خود را پنهان کرده و لاغرتر به نظر برسید؟ تنها نیستید! من این سوال را اغلب دریافت می کنم. فکر می کنید که یک روز لاغر به نظر می آیید و چیزی جز مارچوبه و ماهی قزل آلا نمی خورید و روز دیگر احساس می کنید 10 پوند وزن اضافه کرده اید؟

با حقیقت مواجه شوید!

این شما نیستید که تغییر وزن می دهید؛ این لباس است که تغییر شکل می دهد:

در کمد آیتم هایی وجود دارند که باعث برجسته شدن شکم می شوند و برخی لباس ها باعث می شوند لاغر به نظر برسید!
این مقاله را مطالعه کنید تا تمام ترفندهایی که برای پنهان کردن شکم خود نیاز دارید یاد بگیرید و در کمترین زمان لاغرتر به نظر برسید:

  • برای بالا تنه، از آیتم های بزرگتر از سایزتان استفاده نکنید

اولین کاری که باید برای پنهان کردن شکم خود انجام دهید، پوشیدن تاپ های بزرگ نیست! وقتی تاپ های خیلی بزرگ می پوشید، بیش از اندازه بزرگ به نظر می رسید، بنابراین پوشیدن تاپ هایی که بیشتر در شانه و ناحیه نیم تنه فیت شده اند و سپس در اطراف شکم گشاد تر می شوند، همان چیزی است که باید انتخاب کنید.

در واقع می توانید به دنبال آیتم های بالا تنه peplum باشید. منظور تاپی است که که کمر فوق العاده خوب و اندازه ای دارد و سپس از بین می رود (در قسمت پایین کمر گشاد (اغلب چین چین) می شود)).
همچنین به دنبال آیتم های مناسب و اندازه بدن تان بگردید که وقتی بازوها را بالا می آورید مستقیما پایین نمی افتند.

همچنین، تاپ های زیادی وجود دارد که اکنون دارای شانه و یا آستین پف دار هستند و هنگامی که شانه شما پف می کند، توجه را به آنجا جلب می کند و نه به ناحیه شکم، اما باز هم یک تاپ peplum چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

به پارچه ها نیز توجه کنید، مطمئن شوید که پارچه ها خیلی چسبان نیستند. بعضی اوقات پارچه های خاصی به بدن می چسبند، چیزی را انتخاب کنید که بیشتر شل باشد، باد در آن حرکت کند، اما خیلی بزرگ نباشد.

اکنون اگر لزوماً در بازار برای یافتن لباس های جدید نیستید، یک کمد پر از لباس دارید. نکته شماره 2 که می توانید انجام دهید یک ترفند برای طراحی استایل است که بسیار ساده است... شما در واقع می توانید با یک گره تی شرت خود را ببندید.

با این ترفند، شما توجه شما را به گره ای کوچک جلب می کنید و در عین حال قسمت ناحیه شکم را استتار می کنید، شما فقط تیشرت تان را گره می زنید و توجه، به جای ناحیه شکم به گره تیشرت تان متمرکز می شود.

 

ادامه دارد...

 

اما امیدوارم این مقاله بلاگ تین به شما ایده ای بدهد که چگونه می توانید شکم خود را پنهان سازید. فراموش نکنید که ادامه این مقاله را می توانید از وبسایت تولیدی پوشاک افراتین مطالعه کنید.

اکنون می خواهیم از شما بشنویم، نظر خود را به ما بگویید!

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است که با تحقیق و انتشار اخبار پوشاک و مد از طریق بلاگ تین، آگاهی مشتریان خود را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد و در راه درک ارزش های تولید پوشاک به شما عزیزان کمک کند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است