فشن ایتالیایی

26 شهریور 1399

ایتالیا در کنار فرانسه ، ایالات متحده و انگلستان یکی از کشورهای برجسته در زمینه طراحی و اخبار مد و پوشاک است. طراحی و تازه های مد و پوشاک همیشه بخش مهمی از زندگی فرهنگی و جامعه این کشور بوده است و ایتالیایی ها به دلیل توجه به زیبایی لباس شناخته شده اند.

با شنیدن "لباس ایتالیایی" چه انجمن هایی به ذهن شما خطور می کنند؟ نمایش های مد زیبا برای لباس پوشیدن در هفته مد میلان و اخبار مد و پوشاک جذاب ایتالیایی، تنوع زیادی از مارک ها، افراد شیک که در خیابان های شهرهای ایتالیا قدم می زنند (مانند میلان، رم، فلورانس)، شاید شما همچنین به ستاره های فیلم ایتالیایی دهه 60 و دهه 70 که زیبا به نظر می رسیدند یا کسانی که پیش بند ایتالیایی را مشهور کردند هم فکر کنید! به هر حال هر کدام از این موارد که به ذهن شما خطور می کند حق با شماست. زیرا لباس ایتالیایی شیک، پر زرق و برق، بسیار خوش دوخت، زیبا و با بهترین کیفیت ممکن است. مردم ایتالیا عشق به مد را در خون خود دارند. همان طور که می دانید، تولیدی لباس های ایتالیایی سنت های زیادی در گذشته خود دارند که امروزه مورد احترام قرار می گیرند و به عنوان بخشی از میراث ایتالیایی کاملاً در طول سال ها باقی می مانند. مردم ایتالیا با وجود شخصیت های آتشین صبر زیادی دارند و قادرند ساعت ها و ساعت ها را در کارگاه ها و تولیدی پوشاک ها به انجام یک کار بگذرانند. وقتی لباس Made in Italy را به دست می گیرید احساس می کنید که با اشتیاق زیادی تولید شده است، تعداد ساعاتی را که به تولید آن اختصاص یافته را تصور می کنید و دانش فنی نهفته در پشت این مد را درک می کنید. موضوع مهم دیگر برای اشاره، مواد اولیه ای است که پوشاک ایتالیایی با آن تولید شده است. ابریشم زیبا، پنبه های شفاف، پشم نرم، چرم لطیف. فرمول مخفی لباس ایتالیایی که آن را منحصر به فرد می کند این است: قدرت طبیعت، سنت ، سخت کوشی و احساسات ذاتی!
لباس سنتی ایتالیایی
لباس سنتی ایتالیایی موضوع بسیار بزرگی را برای بحث باز می کند. نه تنها مردان و زنان ایتالیایی به دلیل سبک و مدل خود، بلکه به دلیل ظرافت و کیفیت لباس هایی که می پوشند، مشهور هستند. زیبایی مفهوم لباس سنتی تولید شده در ایتالیا در این واقعیت است که لباس ها کاملاً در یک کشور تولید می شوند: از نخ ها تا پارچه؛ از شرح مواد تا محصول نهایی. ابریشم مورد استفاده برای تولید پوشاک مثل پیراهن ها، دامن ها، لباس ها، کراوات ها و سایر لوازم جانبی ممکن است از ناحیه دریاچه کومو بدست آید، هنگامی که چرم برای ساخت کفش، کیف، کمربند و بسیاری از چیزهای زیبا دیگر نیاز است از مناطق شمالی ایتالیا مانند پراتو و مارچ تامین می شود.

برندهای ایتالیایی برای تأکید بر اصالت خود، اغلب سال تاسیس خود را در نام خود نشان می دهند. در جهان، که بیش از حد اشباع شده از مد سریع و تولید پوشاک ارزان است، مهم است که بتوان کیفیت واقعی را تشخیص داد. از مارک های بزرگ مد ایتالیا می توان والنتینو، ورساچه، پرادا، آرمانی، دولچه و گابانا، مارنی، آیسبرگ، میسونی، تروساردی، موسچینو، دیرک بیکمبرگ، اترو و زگنا را نام برد.

ایتالیایی ها تمایل دارند که شلوار جین آبی کم رنگ  را بسیار کمتر از لباس های دیگر خود استفاده کنند. این طور نیست که زنان همیشه پیراهن بپوشند، و مردان نیز کت و شلوار! اما هنگامی که شلوار می پوشند به ندرت از رنگ های خاکی یا جین های معمولی استفاده می کنند. در عوض، شلوارهای پارچه ای به رنگ های رنگین کمان به تن می کنند.

 

اگر علاقمند به مطالعه راجع به مد های ژاپنی هستید کلیک کنید!

 

تولیدی پوشاک افراتین مفتخر است که در مورد محصولات با بهترین کیفیت تحقیق کند و به مشتریان خود در راه درک ارزش های تولید پوشاک کمک می کند.
 

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است