ترند های جدید پاییز امسال

17 شهریور 1399

در این مقاله به ترند های جدید پاییز امسال از دید اخبار پوشاک و مد و خواهیم پرداخت.

دما زیر خورشید یک میلیون درجه! خنک کننده ماشین تحت فشار و بوی مصنوعی ضد آفتاب نارگیلی: تابستان!

ما تابستان را دوست داریم، اما بی صبرانه منتظر آب و هوای خنک پاییز هستیم: ریزش برگ، باد تند و البته کدو تنبل!

با خنک تر شدن هوا، ما می توانیم ترند های پاییز پیش رو را بررسی کنیم!

در ادامه نگاهی بیندازید به بزرگترین مدهای پاییز!

  • استایل بوهو

تازه های پوشک و مد تابستان همگی روی استایل بوهو متمرکز بودند، بنابراین با انطباق این استایل با شرایط پاییز ادامه دهید. پارچه های مخملی و گلدوزی ها شما را در این راه همراهی خواهند کرد. بندها را گره بزنید تا کفش های مچ پا را با لمس جزئیات بافته شده به نمایش بگذارید. جزئیات بوهو، مانند آستین های زنگوله ای و بندهای منگوله ای، در کانون توجه مد باقی خواهند ماند. گردنبند ها و دستبند ها را نیز می توانید به مجموعه تان اضافه کنید. در حالی که دما معتدل است، ژاکت کش باف پشمی خود را با یک کیمونو در یک چاپ کاملاً گل دار عوض کنید تا استایل بوهو را در پاییز تجربه کنید.

مقاله افراتین را درباره استایل بوهو بخوانید!

  • چاپ حیوانات

با آیتم های چاپ حیوانات در پارک ها قدم بزنید تا ماندگار و طبق مد باشید. بلوز مشکی، شلوار جین اسکینی و کفش های تخت متالیک را برای ظاهری جذاب و طبق مد با یک آیتم با طرح حیوانات ترکیب کنید، یا دامن چاپ یوزپلنگ ابریشمی را با چکمه های پاشنه بلند و بادی بپوشید.
به دنبال چیز ظریف تری هستید؟
یک جفت کفش تخت چاپ حیوانات می تواند کمک زیادی به اضافه کردن بافت و عمق به مجموعه پاییز شما بکند.

مقاله ما را در بلاگ تین راجع به چاپ های حیوانی بخوانید!

  • استایل کژوال-اسپرت
    اوه ، لباس هاي كژوال و اسپرت، ما شما را دوست داریم! این ترند برای آب و هوای خنک مناسب ترین حالت است و ما بی صبرانه منتظریم که هوا خنک شود و هودی هایمان را از کمد خارج کنیم. با یک سویشرت گرافیکی دنج که شلوار جین boy friend مورد علاقه تان و اسنیکر هایتان ست شده اند برای چیدن سیب یا گردش به طبیعت بروید! یا با سوئیشرت و لِگ به بازی فوتبال بپردازید. آیتم های راحت کژوال-اسپرت خود را با خیال راحت استفاده کنید تا ظاهر تان آرام و در عین حال شلوغ باشد.

مقاله افراتین را درباره استایل کژوال بخوانید!

  • رنگ های پاییزی
    پاییز بدون رنگین کمان خاموش از رنگ های زیبا و عمیق چه خواهد بود؟ نشانه های رنگی برگ های در حال سقوط را با استفاده از سایه های خردلی، شرابی، زیتونی و شکلاتی در تمام فصل دنبال کنید. خرمالو یکی از مورد علاقه های ماست. یک ژاکت نارنجی سوخته را با یک جین تیره که در چکمه های مدل اسب سواری قرار دارد برای سفر به مزرعه کدو تنبل ها انتخاب کنید و یک روسری عاجی اضافه کنید تا استایلتان دنج و هماهنگ باشد. برای شام شب یلدا، یک دامن گلدار را با یک تاپ خال خالی کراواتی ترکیب کنید و جوراب شلواری و چکمه های جیر را اضافه کنید تا گرم و شیک بمانید.

با افزودن برخی (یا همه!) این ترند های جالب به کمد لباس های خنک تر تان، خود را برای هوای شکلات داغ خوردن آماده کنید!

چه ترندهایی مورد علاقه شما برای پاییز هستند؟

در قسمت نظرات پایین صفحه ما را آگاه کنید!

تولیدی پوشاک افراتین، یک تولیدی پوشاک ایرانی است که در تلاش است از طریق انتشار اخبار پوشاک و مد در بلاگ تین، آگاهی شما عزیزان را در حوزه تازه های پوشاک و مد بالا ببرد.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ