9 قدم تولید لباس در تولیدی پوشاک (3)

01 شهریور 1399

 

در مقاله گذشته مراحل تولید لباس در یک تولیدی پوشاک، در مورد برش پارچه، ساخت مجموعه، تزئینات و تنطیمات ماشین آلات صحبت و بررسی کردیم. در این مقاله به ادامه و تکمیل همان مبحث قبل خواهیم پرداخت.

  1. سرانجام، خیاطی
    با بررسی اینکه همه چیز به درستی تنظیم شده است، متخصصان شروع به ساختن مجموعه ها و دوختن قطعات به هم می کنند تا اینکه در نهایت شما تولد طرح خود را ببینید. این لحظات واقعاً مهیج اتد!
  2. پایان کار
    پس از اتمام گام های قبلی، متخصصان محصولات را به واحد نمونه گیری می برند تا درستی اندازه گیری ها را در قیاس با مشخصات و دستورالعمل ها بررسی کند. پس از امتحان کردن نمونه ها و کنترل کیفیت شان، آنها را برای درجه بندی تصویب کرده و به بحث در مورد سفارش تولید فله در آینده پرداخته می شود.

پس از تولید فله، پوشاک باید با استفاده از اتو های مختلف اتو کشی شوند و سپس، لباس ها باید بسته بندی شوند و کاتالوگ و کارت فروشگاه یا تولیدی پوشاک در بسته قرار بگیرد.. بعد از این مرحله، محصولات آماده شده برای فروش ارسال می شوند. میزان موفقیت در فروش محصولات تولیدی پوشاک، با میزان موفقیت در بازاریابی رابطه مستقیم دارد.

راه اندازی وبسایت فروشگاهی حرفه ای، برند سازی و ارتباط سازی، تبلیغات، تعامل با مشتری، ارائه کاتالوگ و فروش در جشنواره ها و شرکت در فشن شو ها، چند راه پیاده سازی بازاریابی صحیح، کارامد و هدفمند است که در دستور کار تولیدی پوشاک های موفق قرار دارد.

بعد از دانستن کارهای عظیمی که در تولیدی پوشاک انجام می شود، متوجه خواهید شد که به همان اندازه که می خواهید تولیدی پوشاک روند تولید را با عجله انجام دهد، این گام ها به راحتی در یک ساعت قابل اجرا نیستند. تولید پوشاک مستلزم تهیه و آماده سازی، تنظیمات و تغییرات و نیروی کار حساس و متخصص است. مشتریان گرامی باید متوجه دقت و پیچیدگی کار تولیدی پوشاک باشند. تولید لباس یک فرایند یک دقیقه ای نیست!

امیدوارم این مقاله برای همه کسانی که علاقه به درک مراحل تولید و نمونه گیری البسه در تولیدی پوشاک هستند، مفید بوده باشد.
راه اندازی یک خط تولید لباس می تواند یک تجربه بسیار ارزشمند برای یک کارآفرین خلاق باشد. این که آیا یک تولیدی پوشاک به دنبال ایجاد یک خط ساده از لباس های چاپی است یا می خواهد یک مجموعه برش و دوخت کامل با قطعات مختلف و اضافات فصلی ایجاد کند، نشان دهنده میزان سختی کار تولیدی پوشاک است.

بسته به نوع خط لباسی که یک کارآفرین می خواهد ایجاد کند، مراحل مختلف و زیادی در این روند وجود دارد. هر چه تولیدی پوشاک بیشتر در تهیه و تولید خط خود دخیل باشد، وقت، تلاش و هزینه بیشتری برای سرمایه گذاری نیاز خواهد داشت. گزینه هایی نیز برای آن هایی وجود دارد که فقط علاقه مند به کار سریع و آسان اند.

پوشاک افراتین، یک برند تولیدی پوشاک ایرانی است که با همراهی تیم حرفه ای خود و تولید لباس خانگی دخترانه، تلاش می کند مشتریان عزیز لباس خانگی شیک و راحت به تن کنند، از خریدشان رضایت قلبی داشته باشند و در خانه و کنار خانواده هم خودِ زیبای خود باشند!

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است