مهم ترین نکات خرید لباس خانگی

20 مرداد 1399

در مقاله گذشته استایل بوهمیا را مورد بررسی قرار دادیم. موضوع امروز اصول انتخاب لباس خانگی مناسب و اهمیت آن می باشد.

همه برای خرید لباس مجلسی، دقت بیشتری به خرج می دهند تا لباس خانگی؛ اما لباس های خانگی باید در اولویت قرار بگیرند؛ این یعنی احترام و اهمیت به خود و خانواده تان! مزیت دیگر پوشیدن لباس خانگی شیک و مرتب این است که اگر مهمان ناخوانده ای سر برسد، شلخته به نظر نمی رسید!

خانم ها و دختر های جوان علاقه زیادی به لباس های خانگی شیک و فانتزی دارند، لباس های راحت و رنگارنگی که با طرح های خاص نظر خانم های خوش سلیقه را جلب می کنند. علاوه بر طرح و رنگ، الیاف و دوام لباس خانگی از اهمیت بسیاری برخوردارند.

لباس خانگی لباسی نیست که در منزل می پوشید! بلکه لباس مخصوصی است که در آن بیش از هر لباس دیگری احساس راحتی می کنید. لباس خانگی انعطاف پذیر است، حالت کشسانی دارد و تنگ نیست. لباس های خانگی تنگ در دراز مدت تهدیدی برای سلامت جسم به حساب می آیند و حتی ممکن است بر روح شما هم تاثیر بگذارند!

در انتخاب سایز لباس خانگی دقت کنید؛ زیرا ممکن است امکان تعویض این لباس ها را نداشته باشید.

نکته دیگری که حتما باید مورد توجه شما عزیزان باشد، قیمت و کیفیت لباس خانگی است. خرید کردن همیشه لذت بخش است مخصوصا اگر بتوانیم با حداقل قیمت این پروسه را به پایان برسانیم؛ اما اگر برای سلامت خود و خانواده تان ارزش قائلید، از خرید لباس خانگی ارزان قیمت و بی کیفیت بپرهیزید. توجه کنید اگر لباس خانگی که خریداری می کنید بی کیفیت باشد، بعد از اولین شست و شو رنگ و رو رفته می شود و شما را نامرتب نشان می دهد. لباس راحتی شما باید خوش رنگ باشد و شما را مرتب نشان دهد. این یعنی یک لباس خانگی شیک!

البته مراقبت از موها و پوستتان و شاداب و سالم نگه داشتن شان، در کنار پوشیدن لباس خانگی شیک، نقش عظیمی در داشتن ظاهر آراسته دارند.

جنس لباس خانگی مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه کنید، خصوصا هنگام خرید لباس خانگی دخترانه. الیاف زمخت نایلون نباید در لباس خانگی دخترانه وجود داشته باشند؛ زیرا باعث ایجاد و تحریک حساسیت های پوستی اند. همچنین این الیاف مانع تنفس پوست و خروج رطوبت ناشی از تعریق اند. وجود الیاف مصنوعی در لباس های مجلسی چندان مشکل زا نیست؛ چون آن ها را ساعات کوتاهی بر تن دارید و وجود این الیاف از چروک شدن لباس جلوگیری می کنند اما وجود الیاف مصنوعی در لباس خانگی ممنوع است!

لباس‌ های خانگی باید از الیاف نخ و پنبه تولید شوند؛ زیرا این لباس ها ساعت ها با پوست شما تماس دارند. این الیاف طبیعی حرارت بدن را به بیرون انتقال می دهند، شست و شو و لکه گیری شان آسان است، عمر طولانی دارند و لطافت و ضد حساسیت بودن لباس راحتی را تضمین می کنند. البته پارچه های پشمی برای برخی افراد حساسیت زا هستند.

هر لباسی که پیدا کردید و دم دستتان بود را در خانه نپوشید. لباس های خانگی متنوع تهیه کنید. به لباس خانگی شیک به اندازه لباس‌هاي مجلسی شیک توجه کنید. از رنگ هایی استفاده کنید که دوستشان دارید و برای پوستتان مناسب اند. با رعایت این قوانین ساده، سلامت جسم و روح خود را تضمین می کنید.

پارچه با کیفیت و دوخت و برش حرفه ای و تمیز، دیگر چیزهایی اند که برای ست لباس خانگی شیک به آن نیاز دارید. تولیدی پوشاک افراتین، همواره از با کیفیت ترین پارچه ها، برش ها و دوخت ها استفاده می کند تا مشتریان گرامی لباس خانگی شیک و راحت به تن کنند و از خریدشان رضایت قلبی داشته باشند.

با پوشاک افراتین تو خونه هم رو مد بپوش!

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است