فن آوری ترکیب شده با تولیدی پوشاک

03 خرداد 1399

در مقاله قبل در مورد لباس های جین که بسیار مورد پسند همگان هست و این که کیفیت تولیدی پوشاک هایی که جین تولید می کنند از گذشته تا کنون چه تغییراتی کرده است برای شما همراهان همیشگی صحبت کردیم. در این مقاله می خواهیم در مورد فن آوری هایی که امروزه با صنعت مد مخلوط شده اند برای شما عزیزان مقاله ای را گزارش دهیم. همراه ما باشید...

ما در دنیای فناوری پوشیدنی با کاربردهای مختلف زندگی می کنیم. با این وجود پتانسیل عظیمی که صنعت مد و تولیدی پوشاک ها برای فناوری مد دارد همچنان بدون استفاده باقی مانده است. کارشناسان استراتژی های مختلفی را در مورد چگونگی علاقه مندی مصرف کنندگان به پوشاک فن آوری مد ارائه می دهند. به عنوان مثال، برخی معتقدند که برای خاموش شدن بخش فناوری مد باید تمایل به پوشیدن پوشاک فناوری پیدا کنند تا زمانی که این امر به بخش جدایی ناپذیر از زندگی آن ها تبدیل شود. با این حال برخی دیگر اصرار دارند که برای مصرف کنندگان برای پوشیدن محصولات تولیدی پوشاک هایی که فناوری مد را دارند، طراحی بسیار مهم است.

اگر حقیقت گفته شود،  هیچ مشکلی در تولیدی پوشاک های نوآورانه و پر از فن آوری وجود ندارد. تولیدی پوشاک ها برای این که مشتریان خود را افزایش دهند و برای اینکه مصرف کننده مد درگیر مصرف کالاهای فناوری مد باشد، باید قبل از اینکه لباس های معمولی جزیی از زندگی روزمره خود شوند زیبایی و سبک محصول در تحریک آن ها مهم است.

علاوه بر این، در حالی که تولیدی پوشاک هایی که از فناوری های مد استفاده می کنند باید زیبایی شنایی جذاب داشته باشد در صورتی که بخواهیم مشتری های این سبک زیاد شوند، نیاز به تقویت ارزش های اجتماعی و حس انجام کار با مصرف آن ها وجود دارد.

 در سال 2016 این احساسات تقویت شد و نشان داد که مصرف کنندگان علاقه مند به تولیدی پوشاک هایی که از فناوری مد استفاده می کنند، احساس می کنند که خرده فروشان مد باید بیشتر از ویژگی های idc بررسی بازار فنی روی طراحی و زیبایی شناسایی محصول روی طراحی و زیبایی شناسی محصول تمرکز کنند.

اول و مهمتر از همه فناوری پوشیدنی چیزی فراتر از عمل کرد نیست. برای تبدیل شدن به جذابیت کلیه لباس ها و لوازم جانبی افزودنی با فناوری پوشیدنی مد باید با توجه به نیاز مصرف کنندگان مد طراحی شود.با اتخاذ استراتژی های مارک های لوکس تولیدی پوشاک هایی که از فناوری مد استفاده می کنند باید قادر به رضایت و جلب سلیقه مشتری باشد.

 

اگر در گذشته، پوشاک و لوازم جانبی تزریق شده از فناوری پوشیدنی به دلیل حجیم و ناپایدار بودن مورد انتقاد قرار گرفته بودند نسل فعلی تولیدی پوشاک ها و لوازم جانبی هوشمند فن آوری مد شروع به قرار دادن زیبایی شناسی و طراحی در مرحله مرکزی کرده است.

با توجه به این که، بازار تولیدی پوشاک فنی و لوازم جانبی هوشمند با سرعتی باور نکردنی در حال رشد است نوع جدیدی از بخش مصرف کننده فن آوری آگاه یا سازگار با محیط زیست در حال ظهور است. برخی از کارشناسان معتقدند که در دنیای معاصر عامل اصلی اتصال رسانه های اجتماعی و ابزارهای دارای فن آوری محرک اصلی این بخش به سمت استفاده از مد فناوری پوشیدنی است.

در ادامه با موضوعات جدید با ما همراه باشید...

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ