لباس های سازگار با محیط در تولیدی پوشاک ها

23 فروردین 1399

در مقاله قبل در مورد لباس های زنان و این که چه حساسیت هایی ممکن است در این زمینه برای زنان پیش بیاید صحبت کردیم و نکاتی را برای شما عزیزان بازگو کردیم که امید وار هستیم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد  تولید پارچه منحصر به فرد و در نتیجه موفق شدن تولیدی پوشاک ها مقاله ای را ارائه دهیم با ما همراه باشید.

نام تجاری ی لباس منحصر به فرد می تواند ثابت کند که یک انتخاب تجاری عالی برای علاقه مندانی است که دوست دارند در تولیدی پوشاک ها کار خیاطی را انجام دهند. با این حال، اگر می خواهید سود کسب کنید باید محصول منحصر به فردی را در اختیار مشتریان قرار دهید. با توجه به محبوبیت روز افزون مارک های دست ساز در تولیدی پوشاک ها، ارائه کالای تولیدی یک نوع مهم، به یک چالش بزرگتر از گذشته تبدیل می شود. خوشبختانه با چاپ پارچه دیجیتال پار چه های سفارشی حتی برای کوچکترین مشاغل مبتنی بر خیاطی در دسترس است.

تولیدی پوشاک هایی که بیشتر از یک اتاق نشیمن یا هر فضای کاری کوچک کار می کنند، نمی توانند محصولات و مواد اولیه زیادی را ذخیره کنند. در چنین حالتی بهتر است کالاهایی را برای سفارش تهیه کنید یعنی هر زمان که مشتری شما به آن نیاز داشته باشد محصولات مورد نظر را خریداری کنید. هم چنین تولیدی پوشاک ها لازم نیست نگران از بین رفتن پارچه یا الگوی خاص باشید، مغازه های چاپ دیجیتال پارچه ای همیشه می توانند طرح شما را به هر مقدار که بخواهید چاپ کنند.

چاپ پارچه های مورد نیاز دریچه ای برای فرصت های شخصی سازی ایجاد می کند. مشتری شما می تواند از همان پایه و اساس یکی از انواع پوشاک یا کالاها را ایجاد کند. تولیدی پوشاک ها می توانند به مشتریان خود فرصت دهند که الگوی خود را انتخاب کنند یا حتی یک طرح سفارشی برای چاپ را برای شما ارسال کنند. یک محصول سفارشی، دارای ارزش قابل توجهی برای مصرف کننده است.

اکثر تولیدی پوشاک های صاحب برند،  شیک ترین لباس های خود را از پلی استر یا دیگر الیاف مصنوعی ایجاد می کنند. همان طور که جدیدترین تحقیقات نشان می دهد، شستن لباس های پلی استر ریزگردهایی را در هوا رها می کند.

نتایج جدیدترین مطالعه انجام شده توسط شورای ملی تحقیقات ایتالیا و دانشگاه پلیموت نشان داد که یک نفر در سال می تواند 300 میلیون میکرو فیبر پلی استر با شستن لباس های خود به محیط زیست رها کند.

پوشیدن لباس هایی که چاپ جوهر رنگدانه دارند،  یکی از روش های سازگار با محیط زیست برای چاپ است. زیرا در هنگام چاپ از آب یا مواد شیمیایی مضر برای محیط زیست استفاده نمی شود. چاپ در تولیدی پوشاک ها بر روی پارچه هایی از الیاف طبیعی انجام می شود و در تلاش برای کاهش ضایعات نساجی، فقط مقادیر پارچه های سفارش داده شده چاپ می شوند. در حالی که به دنبال یک روش پایدارتر برای ایجاد یکی از انواع پوشاک، لوازم جانبی یا هر کالای نساجی هستید چاپ پارچه های دلخواه خود را با یک چاپخانه دیجیتال  نساجی در نظر بگیرید.

 در ادامه با موضوعات جدید همراه شما خواهیم بود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است