درآمد تولیدی پوشاک های هند

23 اسفند 1398

در مقالات گذشته در مورد عواملی که باعث موفقیت تولیدی پوشاک ها می شوند برای شما عزیزان صحبت کردیم و گفته شد که تولیدی پوشاک ها باید با در نظر گرفتن چه عواملی به موفقیت برسند. در این مقاله می خواهیم در مورد سنت ها و آیین ها در عروسی های هند و این که تا چه میزان تولیدی پوشاک ها می توانند از این راه درآمد پر سود داشته باشند برای شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

صنعت عروسی هند به نیروگاهی با نسبت های بی نظیر تبدیل شده است و هیچ چیز آشکار تر از تجارت مد و تولیدی پوشاک های صاحب برند نیست که خودشان را برای پاسخگویی به نیاز ها و خواسته های بازار عروسی بسیار پرسود تنظیم کرده اند.

در هند رسم و رسومات مدت هاست که جریان های عروسی حتی معمولی هندی ها را دیکته می کند به طوری که تمام عروسی ها باید تابع قوانین و رسم و رسومات عروسی بگیرند. در هند به طور معمول بیش از ده میلیون عروسی در سال سر می گیرد. که همین تعداد عروسی به بازار تولیدی پوشاک ها در سرتاسر هند کمک شایانی می کند. چرا که هندی ها برای عروسی های خود از لباس ها  و پارچه های مخصوصی استفاده می کنند و تولیدی پوشاک ها هم با توجه به فراهم کردن نیازها و خواسته های آن ها می توانند از این راه به درآمد های کلانی برسند. همین مسئله باعث افزایش جمعیتی جوان، افزایش درآمدها وایجاد انگیزه بیشتر برای ساخت عروسک های فریبنده که در عروسی ها رسم است، می شود. این مسئله هم چنین منجر به صنعتی شده است که اساسا هم ضد رکود است و هم با فصل ارتباط ندارد.

این نوع تجارت در هند به قدری سودآور است که طراحانی که در تولیدی پوشاک ها مشغول به کار هستند اعتراف کرده اند که 90 درصد از تجارت لباس های خود را منحصرا از عروسی های هند می گیرند.

عروسی های هند بدون در نظر گرفتن فرهنگ یا عقیده در قلب هر خانواده هندی جایگاه ویژه ای دارند. این ها اوج یک عمر را نشان می دهد. عروسی های هندی در کشور هند به قدری مهم هستند که پس انداز زندگی بسیاری از خانواده ها صرفا به همین دلیل اندوخته می شوند که اغلب در صورت کم بودن بودجه به عنوان وام از دوستان و خانواده باید تکمیل شود. حتی تخمین زده می شود که تا یک پنجم از کل درآمد زندگی یک فرد متوسط برای این مناسبت کنار گذاشته می شود.

گذشته از بخش عروسی، بالیوود یا صنعت فیلم هند شاید تنها صنعت دیگری باشد که کاملا از رکود اقتصادی مصون است. بزرگترین ستارگان فیلم هند دارای موقعیتی بی نظیر در سراسر کشور هستند که همه به آن ها احترام می گذارند و به حرکات و رفتار آن ها با دقت مورد بررسی قرار می گیرند. به همین دلیل عروسی آن ها الگویی برای برگزاری جشن های مردم عادی است.

در ادامه با موضوعات جدیدی همراه شما خواهیم بود.

 

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ