عوامل موفقیت در تولیدی پوشاک ها

10 اسفند 1398

در مقاله قبل در مورد رشد تدریجی صنعت پوشاک کشور تایوان و عوامل سد راه آن ها در این زمنیه برای شما همراهان همیشه مقاله ای را به اشتراک گذاشتیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد عوامل موفقیت تولیدی پوشاک های صاحب برند در سرتاسر دنیا برای شما صحبت کنیم.

هند در طول تاریخ بخشی جدایی ناپذیر از صنعت نساجی و پوشاک جهانی بوده است. صادرات منسوجات و پوشاک هند در سال 2018 حدود 37 میلیارد دلار بوده است که پیش بینی می شود این رقم تا سال 2025 به 80 میلیارد دلار برسد. در بازارهای روبه رشدی مثل تولیدی پوشاک های کشور هند، فرصت های گسترده ای را برای سرمایه گذاری در تولید پوشاک فراهم می کند. یکی از جذاب ترین دلایل سرمایه گذاری در تولیدی پوشاک ها این است که به نسبت سودی که به می دهد سرمایه بسیار کمی رای شروع لازم است.

با این حال، سرمایه گذاری در مشاغل تولید پوشاک به تنهایی ضامن موفقیت نیست، چرا که با رشد رقابت جهانی مهم است که تولیدی پوشاک ها با این رقابت ها سازگار باشند.

در ادامه چند عامل اصلی که برای موفقیت در مشاغلی مانند تولیدی پوشاک ها مهم هستند برای شما بازگو می کنیم:

  1. بهره وری: تقاضای خریدار برای ارزش بالاتر با قیمت پایین تر نیاز به حفظ سطج بهره وری بهینه را ایجاد می کند. بهره وری در تولید پوشاک تابعی از ۴ بخش اصلی است: نیروی انسانی( پرسنل آموزش دیده در تمام سطوح)، ماشین آلات(هردو ماشین اصلی و نرم افزار)، مواد( در دسترس بودن در زمان و کیفیت مناسب) و روشها( سیستم ها و فرآیندهای استاندارد). به عنوان مثال یک کارخانه با تکنولوژی بالا به تنهایی نمی تواند راندمان بالاتری را تضمین کند، بنابراین به نیروی انسانی آموزش دیده برای کار با آن ماشین ها نیاز دارد. در این مواقع کارکردن در سطح کارایی مطلوب دیگر اختیاری نیست و برای موفقیت امری اجتناب ناپذیر شده است.
  2. انطباق تولیدی پوشاک ها: انطباق عبارت است از رعایت تعهدات قانونی تولیدی پوشاک ها برای حفظ سلامت، ایمنی و رفاه کارگران در یک سازمان. خریداران در سطح جهان در حال تامین منابع مالی از کارخانه های سازگار با zara، c&a، h&m وغیره هستند و اصرار بر قابلیت ردیابی برای اطمینان از تولید اخلاقی کالا را دارند. دولت هند همچنین انطباق های متعددی مانند انطباق کار، انطباق اجتماعی، انطباق با محیط زیست و غیره.. را معرفی کرده است. از این رو مطابق با استانداردهای شناخته شده تولید، به یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت برای هر مشاغل تولید پوشاک تبدیل شده است که قصد دارد از آن استفاده کند.
  3. طرح کارخانه: چیدمان کارخانه، به تنظیم فیزیکی تاسیسات صنعتی از قبیل، چرخ خیاطی، سیستم های ذخیره سازی، حمایت از دارایی های ثابت از جمله موارد دیگر اشاره دارد. یک طرح کارآمد نه تنها باید به معنای آرایش بدنی بهینه برای صرفه جویی در فضا باشد، بلکه باید برای کاهش حرکت مواد و حرکت کار نیز به خوبی طرح شده باشد. بنابراین،       تهیه یک طرح کارخانه کارآمد همچنین الزامات متنوع انطباق مانند ایمنی، بهداشت و محیط را شامل می شود و یک کارخانه بصری جذاب است.

در مقاله آینده با موارد دیگری از موفقیت ها در زمینه مشاغلی مانند تولیدی پوشاک ها همراه شما خواهیم بود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ