جایگزین سبز در تولیدی پوشاک ها

04 دی 1398

در مقاله قبل راجع به ارتباط چین با رومانی در زمینه صادرات و واردات پوشاک و این که در رومانی به دلیل نزول اقتصادی هر ساله تعداد کثیری از مردم به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند برای شما عزیزان مطالبی را جمع آوری کرده و ارائه دادیم. در این مقاله می خواهیم راجع به موضوع تولیدی پوشاک ها که به جای استفاده از مواد شیمیایی در تولید لباس های پایدارتر در حال دستیابی به جذب منابع سبز می باشند صحبت کنیم.

استفاده تولیدی پوشاک ها از منابع سبز به منظور تولید منابع پایدار به این معنی می باشد که منابع پایدار یک عملیات زنجیره ای ساده می باشد که از طریق قیمت پایین و سطح خدمات بهبود یافته منافع اقتصادی را برای مشتریان و تولیدکنندگان پوشاک فراهم می آورد.

پایداری، در اولویت اصلی صنایع نساجی و تولیدی پوشاک ها قرار دارد. مارک های جهانی مد تولیدی های پوشاک، متعهد به پایداری کلیدی برای کاهش انتشارگازهای گلخانه ای، صرفه جویی در مصرف آب مورد استفاده در تولید، جلوگیری از تولید پلاستیک بیشتر و ورود   به منابع تجدید پذیر انرژی هستند.

تولیدی پوشاک هایی که هنوز به پایدار کردن لباس های خود اعتقادی ندارند باید در انتظار این موضوع باشند که همه افراد اطراف آ نها اعم از رقبا، مشتریان، تامین کنندگان و حتی دولت و سازمان های غیر دولتی در صورت جدی شدن پایداری باید آماده از دست دادن بازار تولیدی پوشاک خود باشند یا این که آن ها هم در صدد رسیدن به پایداری برآیند.

با افزایش تعداد تولیدی های پوشاک عرضه کننده منابع پایدار در بازار، چشم انداز منابع پایدار در حال رقابتی تر شدن است. برندهای معروف و معتبر تولیدی های پوشاک برای دست یابی به بهترین منابع پایدار چالش هایی را در سطح جهان به راه انداخته اند.

تولیدی پوشاک ها در حال بررسی هرچه بیشتر در مورد اطمینان حاصل کردن  از پایدار بودن زنجیره تامین پوشاک خود می باشند. با افزایش تعداد عرضه کنندگان تولیدی پوشاک پایدار، استراتژی های بازاریابی پارچه و قیمت گذاری در حال پیشرفت است. جایگزین سبز اسمی است که به منابع پایدار داده اند.

 جایگزین سبز از لحاظ اقتصادی برای تولیدی پوشاک ها مقرون به صرفه می باشد. جایزین سبز ابتکارات کم هزینه ای است که مارک های تولیدی پوشاک ها در حال تعقیب برای استفاده از این می باشند. پایداری سبز، باعث می شود که خریداران کالای غیر پایدار خود را به دلیل مقرون به صرفه بودن جایگزین کنند. تولید کنندگان پوشاک با داشتن منابع پایدار قدرت بیشتری به تجارت خود می افزایند.

تولیدی پوشاک هایی که هنوز موفق به استفاده از جایگزین سبز نشده اند باید مراحل زیر را طی کنند:

  • مشخصات سبز و نیاز های پایداریشان را مشخص نمایند.
  • ایجاد یک استراتژی کاملا جدید از منابع سبز
  • خط مشی ها و فرآیندهای جدید پایداری را به واحدهای منابع خود معروفی کنند
  • روند را کامل تجزیه و تحلیل کنند.
  • تیم تحقیقاتی بازار خود را تحت تاثیر قرار دهند تا گزینه های پایداری سبز را پیدا کنند

مصرف کنندگان انفرادی می توانند با انتخاب محصولات و خدمات پایدار قدرت بیشتری به انتخاب خود بیافزایند.

در ادامه با موضوعات جدید همراه شما خواهیم بود.

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است