بلاگ تین

افراتین

پایداری لباس تولیدی های پوشاک

در مقاله قبل در مورد خطرات پنهان در صنعت مد و تولیدی پوشاک مطالبی را گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در این مطلب می خواهیم در مورد روند برتر پایداری در صنعت مد و تولیدی های پوشاک گزارشاتی را تهیه کرده و برای شما ارائه دهیم.

در این دنیای پرسرعت و در حال پیشرفت، پایداری در صنعت بی شماری جا مانده اند که تولیدی پوشاک و مد یکی از آن هاست. امروزه همه افراد به طرز کورکورانه ای مد را تعقیب می کنند که غالبا نقاط تاریک آن را در محیط زیست نادیده می گیریم. وقتی که در مورد مد و تولیدی پوشاک ها صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهن همه می رسد غالبا در مورد انتخاب ها ست. انتخاب هایی که خود شما و بقیه افراد آن را انجام می دهند. صنعت پوشاک جهانی و تولیدی پوشاک ها از سال 2011 با سالانه 4.78درصد رشد داشته است. اکنون ارزش فروش پوشاک و مد در سال 2017 طبق گزارشی از مارکتلین، 1.4ترلیون دلار بوده است.

هیچ علامتی برای کاهش بازار رو به رشد تولیدی پوشاک و مد وجود ندارد زیرا پیش بینی می شود این بازار در سه سال آینده رشد 5.91 درصد را تجربه کند. تاسال 2020 انتظار می رود ارزش بازار تولید پوشاک و مد به 1.65 ترلیون دلار آمریکا در سراسر جهان برسد که هرچه تقاضا برای خرید لباس در تولیدی ها بیشتر شود در نتیجه خرید بیشتر زباله بیشتری نیز تولید خواهد شد. هرچه بیشتر از تولیدی های پوشاک بخریم بیشتر از این موضوع صرف نظر می کنیم در نتیجه چه اتفاقی خواهد افتادبرای لباس های دور ریخته شده؟ 4/5 به جریان دفع زباله می رود و 1.5 به بازیافت و مرتب سازی می رود. 57 درصد از لباس های دور ریخته شده در تولیدی های پوشاک در محل دفن زباله پایان می یابد.

در حالی که همه تولیدی های پوشاک صاحب برندها و مارک های معروف و رهبران صنعت با استراتژی های پایداری پیشرفت خود تنظیم شده اند. مد زیبا نباید برای ما هزینه ای داشته باشد. برای زیبایی هرچه بیشتر ظاهر شما لازم نیست که کمد شما از لباس سرریز شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمد لباس را ساده تر کنید تا لباس کمتری داشته باشید. روند ساده کردن لباس شما با انتخاب شما شروع می شود. با هرقطعه ای که از تولیدی های پوشاک قصد خرید آن را دارید، به دنبال گزینه های جایگزین برای پوشیدن آن در کمد خود باشید.

mix-and-mach میتواند خیلی بیشتر از آن چه که فکر می کنید انجام دهد و علاوه بر این، هربار ظاهر منحصر به فردی به شما می دهد و باعث می شود که از تکراری بودن لباس خود خجالت نکشید. بنابر این کپسول کمد خود را به اندازه کافی نگه دارید. هیچ مدی قدیمی نیست، در دهه های اخیر مد  وتولیدی های پوشاک، یکی از مرسوم ترین مد ها در تمام نسل ها شده است.

نسل امروز مانند گذشته لباس های دست دوم تولیدی های پوشاک را تعقیب می کند. در حال حاضر، تولیدی های پوشاک و صنعت مد با دو هدف اصلی هدایت می شود: اول تقاضای رو به رشد لباس و دوم تاثیر منفی کمتر بر محیط زیست. با توجه به این دو عامل لباس دست دوم بهترین راه برای پایدارتر کردن مد شما می باشد. هیچ لباس با برند جدیدی نمی تواند پایدار تر از لباس دست دوم باشد.  علاوه بر این لباس دست دوم اصلی،راحت و با دوام تر است. هنگامی که صحبت از پایداری شود، سوال این است که چه کسی لوکس تر است و مارک هایی که مورد توجه جدی قرار نمی گیرند      عقب افتاده اند. به همین دلیل است که همه تولیدی های پوشاک صاحب برند های کوچک با معروفیت و محبوبیت کمتر در بین مردم با ابتکارات پایدار خود رقابت سختی را به مارک های بزرگ ارائه می دهند.

در ادامه همراه شما عزیزان خواهیم بود.

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید