ماشین آلات، چرخ های خیاطی، ایجاد نوآوری

22 مهر 1398

در مقاله قبل راجع به دانستنی های یک کمد لباس در میان تولیدی های پوشاک و راه حل های مناسب برای داشتن یک کمد لباس را برای شما عزیزان بازگو کردیم. در این مقاله می خواهیم راجع به دوخت و دوز های نوآورانه و رقابت در میان تولیدی های پوشاک مختلف زیر ذره بین گذاشته و مطالبی را استخراج کنیم.

همان طور که می دانیم، لباس وقتی به وجود آمد که انسان دوختن را یاد گرفت. هزاران سال بعد هنر خیاطی در هسته تولیدی پوشاک باقی مانده است. با ایستادن کار ها همچنان تولیدکنندگان در حال تلاش هستند و در این جبهه است که صنعت ماشین آلات خیاطی احتمالا در آينده نزدیک شاهد پیشرفت های برجسته خواهد بود.

 تولیدکنندگان چرخ خیاطی بدیهی است که از مقیاس صنعتی، احتمالا یکی از بیشترین فشارهایی است که از سوی تولیدکنندگان پوشاک وجود دارد تا هزینه دوم را کاهش دهند. از بسیاری از جهات خیاطی ها این گونه شروع شدند و به اوج رسیدند. چرخ خیاطی که در اولین انقلاب صنعتی ساخته شد، هدف مشخصی داشت. این هدف کاهش میزان کار خیاطی دستی در شرکت های تولیدی پوشاک بود. اولین مورد این کار توسط یک کابینه ساز انگلیسی به نام توماس سن  در سال 1970 ساخته شده است، البته ماشین چرخ خیاطی مدرن که در سال 1851 توسط اسحاق اختراع شد، بیش از یک نام تجاری است که آن را به خوبی مریت سینگر مخترع و بازیگر آمریکایی ساخته است که امرزوه نیز از او به عنوان یک تاجر و دارنده تولیدی پوشاک بزرگ می توان یاد کرد.

از آن زمان به بعد، جابجایی سینگر در مقیاس صنعتی و تولیدی های پوشاک تشدید شده است و این چرخ خیاطی است که در هسته اصلی بهبود کارایی و بهره وری صنعت پوشاک نهفته است. بخش عمده ای از تولیدی پارچه در روزهای آینده به میزان قابل توجهی به بخش چرخ های خیاطی که درتولیدی های پوشاک موجود هستند، بستگی دارد. این بخش اتوماسیون زیادی را مشاهده کرده است و توسط سازندگان  همیشه مورد  توجه قرار می گیرد تا هزینه های خود را کاهش دهند.

فشار بر تولیدی های پوشاک برای کاهش هزینه ها و تامین کنندگان برای کاهش زمان سرب بسیار زیاد است در حالی که مصرف کنندگان نهایی به دنبال پوشاک هستند که هزینه کمتری را دارند و در پایان بهتر هستند. تولیدی های پوشاک به نوبه خود به تولیدکنندگان ماشین آٖلات از جمله بخش خیاطی متکی هستند. بنابراین، این بخش از تولیدی های پوشاک نیاز به پیش بینی روند مصرف پوشاک و پیگیری سایر تحولات رانندگی صنعت جهانی مد را دارد و از جهاتی باید از زمان های دیگر جلوتر تا بتواند پیشرفت چشم گیری را داشته باشند.

Cs یک تولیدی پوشاک است که بیش از 100 سال تمام این کارها را انجام می دهد، برادر صنایع مستقر در ژاپن است. یاسفومی یامادا، مدیرگروه برنامه ریزی چشم انداز جهانی برای خیاطی ارائه می دهد که: انتظارات دنیای امروز در حال افزایش است. افزایش بهره وری از طریق ماشین آلات چرخ خیاطی صنعتی، بخش تجارت ماشین آلات توماسیون، صرفه جویی در هزینه نیروی کار و تجسم خطوط تولید در برابر زمینه کمبود نیروی انسانی و افزایش هزینه های کارگر تا اوایل سال 2010، بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی در حال بلوغ بود.

بنابراین هر تولید کننده ماشین خیاطی سعی داشت که با ارائه ماشین آلات با نرخ ارزان تا حد امکان به مشتریان تولیدی های پوشاک برای صرفه جویی در هزینه پاسخ دهد.

در ادامه با موضوعاتی ازاین قبیل همراه شما خواهیم بود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است