تولیدی پوشاک های کاملا ارگانیک

14 مهر 1398

در مقاله قبل در مورد نوآوری های پارچه در زمینه صنعت و تولیدی های پوشاک و چگونگی راه های جدید برای خط تولید پوشاک برای شما مطالبی را گردآوری کردیم و برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم. در این مقاله می خواهیم راجع به تولیدی پوشاک های کاملا ارگانیک برای شما مطالبی را ارائه دهیم.

می خواهیم بدانیم چه چیزی ایالات هند جنوبی را با کشور های شمال یا شاید نسبت به غرب متفاوت می کند. نگاه به هندوستان جنوبی از منظر صنعت نساجی و تولیدی پوشاک یک مغلطه است. پنج ایالت آندرا برادش، کارناتاکا، کرالا، تامیل نادو از جهات غیرقابل شماری با یکدیگر متفاوتند. این ایالات درست از جهات  داشتن سیاست های مربوط به منسوجات و تولیدی پوشاک در کل در اقتصاد هند نقش اساسی دارند.

در این ایالات، تولیدی های پوشاکی وجود دارد که عملا مستقلا کار می کنند و هر ایالت میراث منسوجات منفرد خاص خود را دارد. با این حال تولیدی های پوشاک هرچه بیشتر به تفاوت های آشکار بپردازد و این ادعا را تصور کند که هند جنوبی در واقع         هیچ موجودیت یک دست و معقولی نیست، بیشتر موضوعات مشترک را در سراسر جنوب کشف می کند.

هنگامی که تولیدی پوشاک هند به راه افتاد، تصمیم به فعالیت خارج از پایتخت کارناتاکا گرفت. رییس اجرایی fairtradeهند در زمینه تولیدی پوشاک بینش خود را اینگونه ارائه می دهد: چندین مرکز تولیدی دستکش، منسوجات و پوشاک در سرتاسر جنوب وجود دارد. هنوز هم می توانید مراکز تاریخی برای لباس های ابریشمی و پوشاک در میسورو ، دراماورام و مراکز خرید پیدا کنید.

تولیدی پوشاک و منسوجات سنتی مبتنی بر پنبه مانند lkat در منطقه nalgonda  وجود دارد. هم چنین: علاوه بر این مراکز تاریخی، طی سال ها هند جنوبی چندین مرکز تولیدی پوشاک نیز توسعه داده است که به عنوان مرکز تخصصی شدن به ویژه در بازار های بین المللی ظاهر شده اند. شهرهایی مانند tiruppur دارای چندین واحد یکپارچه و هزاران شرکت های متوسط و کوچک برای انجام  وظایف خاص برای تولید نخ، پارچه و پوشاک است که آن را به قطب اصلی تولید گره کشور تبدیل کرده است.

شهرهایی مانند coimbator در تامیل نادو پایتخت حیدر آباد تعداد زیادی تولیدی پوشاک را دارا هستند. ایالات چنای و کارور مراکز تخصصی منسوجات خانگی هستند در حالی که اروود از تبدیل شدن به مرکز تولید فرش و دستمال به یک مرکز تولید برق و نخ ریسی تبدیل شده است.

علاوه بر این، چندین واحد تخصصی تولیدی پوشاک نیز می توانند در چشم انداز جنوب هند واقع شوند. این مراکز باعث شده است تا این منطقه به عنوان  یک عامل مهم در صادرات به بخش مهم و لاینفک چشم انداز تولیدی پوشاک و منسوجات هند تبدیل شود.

Tiruppur ، واقع در سواحل رودخانه های تامیل نادو، با سهم بیش از 90 درصد در صادرات لباس بافتنی کشور را tiruppur است.

جنوب هند همیشه ستون فقرات صنعت نساجی هند بوده است. در ادامه با موضوعات جدید همراهتان خواهیم بود و مطالب بیشتری را 

برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ