بلاگ تین

افراتین

برندهای معروف در تولیدی های پوشاک

در مقاله قبل به بحث و بررسی روی موضوع جایگزین کردن گیاهان دیگر به جای پنبه و مزایایی که این گیاهان دارند برای تولید لباس در صنعت نساجی و تولیدی های پوشاک پرداختیم. در این مقاله می خواهیم ببینیم که برندهای معروف لباس تولید های پوشاک تا چه اندازه به استفاده از پارچه های مرغوب متعهد هستند و لباس هایی با کیفیت تولیدی می کنند.

بسیاری از برندهای معروف در تولیدی های پوشاک متعهد شده اند که به پارچه های پایدار روی آورند اما تعداد زیادی از آن ها نیز به تعهدات خود در این زمینه عمل نکرده اند و از پارچه هایی با کیفیت پایین در تولیدی های خود استفاده می کنند.

برند معروفی مانند zara با ادعای جسورانه اخیرا عناوینی را تهیه کرده است. برند زارا در تولیدی های پوشاک با حرکت به سوی آینده در حال سازگاری خود با محیط زیست است و هم چنین این که این تولیدی پوشاک در حال انتقال کامل پارچه های خود به پارچه های پایدار تا سال 2025 می باشد.

طبق گزارش cnn، شرکت زارا اعلام کرده است که تمام پلی استر، پنبه و پارچه به طور پایدار هر ساله در این تولیدی پوشاک تولید می شود. برند تولیدی پوشاک زارا فقط یکی از برندهای معروفی است که باید در تولیدی پارچه های پایدار به تعهدات خود عمل می کند. هم چنین این که این برند، فقط یکی از مارک های مد inditexاست و قانون پارچه های پایدار برای هر 7/500 فروشگاه آن اعمال می شود.

 این موضوع بدان معناست که، pull&Bear، zara home، Massimo Dutti و Bershka نیز منسوجات تولیدی ناپایدار را نیز از قفسه های خود بیرون می آورند، اما زارا بخش عمده فروش lnditex است.

تعهد به استفاده از پارچه 100 درصد پنبه و ملافه پایدار و هم چنین تمام پلی استر بازیافت شده در تولیدی های پوشاک تا سال 2025به عنوان یک ادعای جسورانه و هیجان انگیز در صنعت مطرح می شود.

برند زارا در تولیدی های پوشاک با متوقف کردن استفاده از کیسه های پلاستیکی، راه کارهای سازگار با محیط زیست را پیشرو کرده است.

این تولیدی های پوشاک قصد دارند تا سال 2020 تمام کیسه های ساخته شده از پلاستیک را به طور کامل از بین ببرند. هم چنین این که این تولیدی های پوشاک اعلام کرده است که هیچ گونه ماده سمی را در روند تولید لباس خود وارد نخواهند کرد.

اما برنامه lnditex ، در این جا متوقف نمی شود. این تولیدی های پوشاک قصد دارند که حداقل 80 درصد انرژی تولیدی پوشاک زارا را در کارخانه ها و فروشگاه ها به منابع تجدید پذیر تبدیل کنند. آن ها هم چنین اعلام کردند که همه تسهیلات تا سال 2020 سقف زباله های تولیدی از این تولیدی پوشاک به صفر خواهد رسید.

همه برنامه های بلند پروازانه تولیدی پوشاک زارا و همه فروشگاه های lnditex، نیز به سمت کاهش انرژی و مصرف آب و تنظیم بازیافت نساجی گسترش می یابد.

در ادامه با موضوعاتی جدید در حیطه های جدید همراه شما خواهیم بود.

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید