نوآوری های نسل جدید در مورد مد و تولیدی پوشاک

23 شهریور 1398

پیرو مقاله پیشین راجع به تغییر تجارت گذشته در تولیدی های پوشاک به نسبت الان و این که تکنولوژی چه تاثیری در این زمینه داشته و چه کمک هایی به تولیدی های پوشاک کرده است مقاله ای را نوشتیم و در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در این مقاله می خواهیم با موضوع این که شرکت های نوپا رویای دنیای جدید منسوجات را می سازند ادامه دهیم.

در طول چند سال گذشته صحنه شروع پر جنب و جوش و روبه رشد در صنعت منسوجات و مد تولیدی های پوشاک در سراسر اروپا گسترش یافته است.

روزگار ما انسان ها به نوآوری و کشف چیزی های جدید علاقه مند است. بسیاری از شرکت های نساجی و تولیدی های پوشاک در متن بیانیه های ویژن و یا ماموریت خود در حال نوآوری و خلق چیزهای جدیدی هستند.

لوتز والتر، مدیر بخش نوآوری و مهارت در اروپا با اشتیاق نسبت به معرفی 20 جوان مبتدی که شرکت تولیدی پوشاک خود را در بروکسل افتتاح کرده اند، اظهار داشت که: طی سال های اخیر صحنه شروع پر تحرک و رو به رشدی در صنعت منسوجات و صنعت مد و تولیدی پوشاک به وجود آمده است.

این رویداد نسل جدید از مبتکران جوان و شجاع و کار آفرینان نو پا را تشکیل می دهد که شجاعانه عاملان این صنعت طولانی را به چالش می کشند و بازارهای کاملا جدیدی را برای محصولات و خدمات مبتنی بر نساجی باز میکند.

همانطور که پائولو کانونیکو صنعت گر ایتالیایی در زمینه تولیدی پوشاک در بروکسل می گوید که: می توان به راحتی از دو دیدگاه واگرا در مورد وضعیت فعلی صنعت نساجی و صنعت تولیدی پوشاک اروپا دفاع کرد.

او اظهار داشت که در اروپا صنعت تولیدی پوشاک و نساجی به یک صنعت طاقت فرسا و متخصص در زمینه محصولات سلامتی تبدیل شده است که در حال حاضر نسبت به امنیت در برابر حملات چینی ها سایر تولیدکنندگان انبوه خارجی بسیار ایمن هستند.

از سال 2005، هنگامی که پس از یک دوره 30 ساله تنظیمات چند فیبر دیگر از صنعت به اندازه کافی محافظت نکرد کل گردش مالی سالانه شرکت های تولیدی های پوشاک اروپایی نزدیک به 20 درصد کاهش یافت. به همین دلیل بسیاری از والدین فکر می کنند صنعت نساجی و تولیدی پوشاک یک صنعت در حال سقوط است، و سعی می کنند که فرزندان خود را از ادامه دوره های این درس ها در مدارس نساجی صرف نظر کنند.

بر اساس بررسی هایی که در تولیدی های پوشاک اروپایی به عمل آمده است، به این نتیجه رسیده اند که متوسط سن کارگران نساجی اروپایی در حال افزایش است.

در کار خانجات منسوجات و شرکت های تولیدی پوشاک پیدا کردن کارمندانی با مهارت های مناسب بسیار دشوار است.

در ادامه با موضوعات و مطالب جدید همراه شما خواهیم بود.

 

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است