برند سازی یک تولیدی پوشاک (۴)

12 دی 1397

در پست های قبلی مطالبی درباره برندسازی یک تولیدی پوشاک خدمت شما عزیزان ارئه دادیم و این پست چهارمین پست از این مقاله می باشد. در اولین پست از این مقاله درباره برندهای مشهور تولیدی پوشاک در دنیا و حربه هایی که آنها برای برند شدن به کار برده اند صحبت کردیم. در دومین پست از این مقاله درباره گسترش برند یک تولیدی پوشاک و در سومین پست درباره برندسازی اینترنتی تولیدی پوشاک با هم مطالبی را بررسی کردیم.

در این پست نیز مساله برندسازی اینترنتی تولیدی پوشاک را ادامه خواهیم داد ولی می خواهیم بر روی برند سازی یک تولیدی پوشاک با استفاده از وب سایت صحبت کنیم و فوت و فن های این مساله را برای شما بازگو کنیم.

در تولیدی های پوشاک برای این که بتوانند در رسانه های اجتماعی از رقیبان خود پیشی بگیرند باید قبل از این که بخواهند محصولی در رسانه های اجتماعی به نمایش بگذارند، به دقت از لحاظ وضوح تصویر، کیفیت عکس، رنگ و... محصول مورد نظر را بررسی کنند. بررسی ها می توانند تا حد زیادی بر تصمیم خریداران اثر مثبت بگذارند.

بسیاری از تولید کنندگان پوشاک این نوع بررسی ها را انجام می دهند فقط صرف این که بازدید کنندگان خود را افزایش دهند صرف نظر از این که محصول مناسب مشتری است یا خیر. در حالی که هراندازه بررسی و دقت روی محصولات بیشتر باشد فروش نیز بیشتر خواهد شد.

تولیدی های پوشاک باید با مشتریان خود صادق باشند، هدف آن ها نباید فقط فروش محصولات خود باشد بلکه باید امکان کمک به مشتری را برای یک خرید عاقلانه آسان تر کنند حتی اگر این کمک به معنی بررسی منفی در مورد محصولی که در حال فروش آن هستند باشد. اگر تولیدی های پوشاک به مشتری فرصت بررسی مثبت و منفی محصولات خود را بدهند می توانند از سفارشات بازگشتی و بازپرداختی جلوگیری کنند. هدف از این کار باید تقویت روابط اعتماد مشتری با مشتری باشد.

یک تولیدی پوشاک باید برای خود یک نام تجاری معتبر داشته باشد. این نام تجاری بستگی به مدل کسب و کار آن ها دارد. تولیدی های پوشاک معمولا هویت خود را با دیگر تولیدی ها می سنجند و با توجه به آن یک نام تجاری برجسته در وب سایت ها برای خود به نمایش می گذارند.

در تولیدی های پوشاک اهمیت نام تجاری بیشتر از نام برند هایی است که به خود اختصاص می هند. اگرچه مشتریان به راحتی می توانند مارک های مورد نظر خود را پیدا کنند اما تولیدی های پوشاک با استفاده از همین برند های برجسته نام تجاری خود را بیشتر در رسانه های اجتماعی گسترش می دهند. این تولیدی ها به مشتری های خود این پیام را می رسانند که این فروشگاه برای اولین بار نام تجاری یا برند تجاری خود را به فروش می رساند.

تولید کنندگان پوشاک برای فروش بیشتر محصولات خود روش هایی را عرضه می کنند مانند، نمایشگاه های تجاری، طراحان مد و واردات و... که برخی از آنها را با هم بررسی می کنیم.

نمایشگاه های تجاری: شما به عنوان یک خریدار برای خرید از فروشگاه های اینترنتی ممکن است قبل از پرداخت وجه و توافق دوجانبه بین خود و فروشندگان اینترنتی برای قیمت، حداقل سفارش و غیره ... چندین دوره با مدیریت تولیدی پوشاک وارد مذاکره شوید.

کار با طراحان مد: این طراحان که در تولیدی های پوشاک کار می کنند نیاز های شما را برآورده می کنند و محصولات تولیدی پوشاک مورد نظر را برای شما ارایه می دهد. وقتی شما به عنوان یک مشتری محصول خود را انتخاب کردید و به طراح آن محصول را به مقدار انبوه سفارش می دهید، طراح مد سفارش شما را به تولید کننده پوشاک اطلاع می دهد و سفارش شما در مقدار معین که درخواست کرده بودید به ترتیب اندازه های مورد نظر شما توزیع خواهد شد.

اجنتاب از فروش غیر منحصر به فرد محصولات تا آن جا که ممکن است: تولیدی های پوشاکی که از طریق اینترنتی در حال فروش محصولات خود هستند باید به این نکته توجه کنند که اگر محصولات خود را به نسبت رقبای تولید کننده خود گران تر بفروشند، فروش آن ها کاهش پبدا می کند. چرا که هر خریدار قبل از خرید از یک سایت در سایت های مشابه نیز می گردد و قیمت ها را می سنجد. بنابراین سراغ محصولی می رود که قیمتش به نسبت سایر تولیدی های پوشاک ارزان تر است.

بررسی محصولات توسط مشتری: تولیدی های پوشاک در سایت خود باید یک فضا را که مشتریان بتوانند نظرات خود را راجع به اندازه، اجزا، قیمت محصول و.. ارائه دهند.

بررسی محصولات موجود در انبار: اگر منحنی فروش محصول در حال تمام شدن است و این منحنی نشان دهنده این است که به زودی محصولات به فروش خواهند رسید، تیم جدید دستور العمل جدیدی را به تولیدی های پوشاک می فرستند تا تولیدات جدید خود را آغاز نمایند.

تولیدی های پوشاک باید به این نکته توجه کنند که اندازه موجودی انبار آن ها نباید از سفارشاتی که دارند بیشتر باشد. اگر تعداد محصولات موجود در فروشگاه های تولیدی پوشاک خیلی زیاد باشد و نتوانند توصیفات و متا تگ های با کیفیت مربوط به هر محصول را در وب سایت خود بنویسند، باید دقت زیادی برای فروش این محصولات به خرج دهند. کمی توجه بیشتر به ساختار محصولات و استفاده از توضیحات مناسب و درخور هر محصول می تواند به فروش سریع این محصولات کمک کند.

در پست بعدی با آخرین پست از این مقاله با شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است