برند سازی یک تولیدی پوشاک (۲)

05 دی 1397

در این مقاله پیرو مقاله قبلی که راجع به برند سازی یک تولیدی پوشاک برای شما صحبت کردیم، می خواهیم گسترش دادن برندهای مختلف در بازار تولیدی های پوشاک را برای  شما عزیزان شرح دهیم.

امروزه با روی کار آمدن تلفن های همراه و کامپیوتر ها می توان هر حجمی از اطلاعات را پردازش کرد. با استفاده از این روش ها تولیدی های پوشاک می توانند برند های خود را از این طریق معروف سازند و به در آمد های بالایی برسند. در این زمینه  تولیدی پوشاک ها هرمقدار بتوان ایده های جدید و برند های جدید را عرضه کنند اکثریت مردم دنباله رو آن ها خواهند شد و تعداد خرید های آن ها نیز دوبرابر می شود.

برند سازی تولیدی های پوشاک باید همراه با ایده های جدید مد در صنعت پوشاک باشد تا بتواند مخاطب های زیادی را برای خود به دست بیاورد و از این طریق فروش خود را به حداکثر برساند. تولیدی های پوشاک باید در انتخاب برند دقت لازم را داشته باشند. یک برند باید به نحوی انتخاب شود که برای مردمی که قصد دارند لباس برند بپوشند جذاب باشد و توجه آن ها را به سمت خود بکشاند.

تولیدی های پوشاکی مانند Nasty Gal برای تبلیغ برند خود به جای هزینه اضافی که در گذشته به خرده فروشان می دادند از طریق رسانه های اجتماعی و به طور مستقیم، پوشاک برند خود را در بازار عرضه می کنند. از این طریق می توان جلوی خیلی از هزینه های اضافی را گرفت. این گونه تولیدی های پوشاک به جا استفاده از روش قدیمی از روش مدرنتیه یعنی استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی برای تبلیغات خود استفاده می کنند و از این راه می توانند بیشتر لباس های خود را به فروش برسانند، فروش آن لاین را تجربه کنند، و به عنوان یک برند معتبر برای تایید مشتریان خود در مد تبدیل شوند.

بین کسب و کار فروش مد و لباس تفاوت های اساسی وجود دارد. کسب و کار فروش مد و لباس براساس تقاضای انسان ها انجام می شود یعنی هراندازه تقاضای انسان برای خرید لباس های برند تولیدی های پوشاک بیشتر باشد به همان اندازه نیز تولید لباس های مورد نیاز نیز بیشتر می شود. تقاضای مشتریان برای لباس هایی که مقرون به صرفه می باشد بیشتر است و می توانند خرید های خود را اینترنتی و راحت انجام دهند.

در تولیدی های پوشاک، برند های لباس را براساس خواسته مشتری ارزش گذاری می کنند و برند ها را در طول زمان براساس چیز هایی مانند: ارزش درک شده، تجربه خرید شخصی، صادقانه باز بودن و واقعیت، مدیریت عرضه، درگیر کردن مشتریان خود و جمع آوری داده های مشتریان، متمرکز می کنند.

اکثر تولیدی های پوشاک که از طریق  اینترنت محصولات برند خود را تبلیغ می کنند، کسانی هستند که محتوا را به عنوان نقطه کانونی کار خود حفظ کرده اند و محتوای آن ها توسط یک تیم تولید در قالب داستان ها، توضیحات محصول، شاخه های مد، راهنمای سبک و... ایجاد شده است. این تیم از چند بخش تشکیل شده است که شامل: عملیات عکس برداری، استودیو، تولید ویدیو، مدل ریخته گری، ویرایش عکس، کپی کردن و... است.

تولیدی های پوشاک باید با مشتریان خود ارتباط بصری و رفتاری خوبی را به عمل بیاورند یعنی مشتری مدار باشند.

تولیدی های پوشاکی که محصولات خود را از طریق اینترنت معرفی می کنند باید محصولات خود را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت برای مشتری ها به نمایش بگذارند. صاحبان لباس های برند بیشترین سرمایه گذاری خود را بر روی کیفیت صفحه نمایش می گذارند تا مشتری ها بتوانند محصول را به خوبی مشاهده کنند.

تولیدی های پوشاک باید قبل از ارایه دادن تصویر برای مشتری به نکاتی مانند:

۱ - اتصال دهنده ها (مانتد دکمه ها،قلاب ها یا تور های پارچه ای)

۲ - مواد پارچه ( عکس برداری دقیق و نزدیک به تصویر برای گرفتن جزییات پارچه)

۳ - محیط پارچه (یعنی باید به طور کامل روشن باشد)

۴ - دوخت پارچه باید تصویر کاملا از نزدیک گرفته شود

۵ - برچسب مارک لباس باید به خوبی نمایان شود.

تولیدی های پوشاکی که قصد دارند در زمینه کار خود و گسترش برند های خود در بازار به پیشرفت های چشم گیری برسند یکی از کارهایی که آن ها را به هدفشان می رساند این است که بسته بندی محصولاتشان برای بیننده گان و مشتریان جذاب باشد.

با این حال برای یک تولیدی پوشاک نام تجاری بسیار مهم است. هنگامی که مشتری یک سفارش اینترنتی می دهد بعد از تحویل گرفتن بسته سفارشی خود باید آن چه را که در تصویر مشاهده کرده بود در مقایسه با محصول واقعی که تحویل گرفته است ۱۰ برابر بهتر از آن چه را که هنگام سفارش در کامپیوتر یا تلفن همراه خود  دیده بود در واقعیت مشاهده کند.

در پست بعدی با ادامه این مقاله با شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است