سه نکته حیاتی طراحی برای افزایش فروش تولیدی پوشاک

02 مهر 1397

در مقاله قبلی روند رشد تولیدی های پوشاک نوظهور در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار دادیم. در این مقاله سعی داریم کمی بر طراحی در تولیدی های پوشاک تمرکز کنیم و نکاتی برای طراحان تولیدی های پوشاک مطرح کنیم.

طراحی مد به واقع نوعی از هنر است که نیازمند خلاقیت و پشتکار زیادی است. تبدیل این خلاقیت به یک کسب و کار در قالب یک تولیدی پوشاک و رسیدن به فروش قابل قبول همیشه آسان نیست. پس از یک طراحی بی نقص و قابل توجه گام بدی تولید این طرح و گام نهایی فروش محصولات حاصل از طرح است که سخت ترین مرحله نیز می باشد. در این مقاله ما سه نکته را برای طراحان یک تولیدی پوشاک آورده ایم که می تواند در فروش محصولات تولیدی پوشاک که حاصل از طرح شماست موثر باشد.

نکته اول: قابلیت پوشانندگی مهمترین عامل در فروش لباس

لباس می تواند زرق و برق زیادی داشته باشد اما به سادگی می توان فهمید اگر مشتری با یک لباس زرق و برق دار و لباسی که بیش از حد معمول باز باشد روبرو شود اولین چیزی که به ذهنش میرسد این است که در هر جایی نمی تواند این لباس را بپوشد لذا از خرید آن منصرف می شود. با نگاهی به آمار فروش در طرح های تولیدی های پوشاک نیز می توان به سادگی این موضوع را فهمید. به همین دلیل است که بیشتر تولیدی های پوشاک معروف در دنیا محصولات پر زرق و برق خود را به تولید انبوه نمی رسانند فقط آنرا به عنوان نمادی از قدرت طراحان خود تولید می کنند. به عنوان مثال به راحتی می توان فهمید که یک لباس آستین بلند در زمره ی پرفروش ترین محصولات یک تولیدی پوشاک خواهد بود.

نکته دوم: شناخت مشتری و تمرکز بر روی طرح لباس بر اساس شناخت از مشتری

یک تولیدی پوشاک نمی تواند نیازهای تمامی مردم را فراهم کند. اگر شما در یک کشور و حتی یک شهر خاص تولیدی پوشاک دارید و می خواهید طرح های این تولیدی پوشاک را تولید کنید باید به دقت مردم مخاطب خود را بشناسید و طرح را بر این اساس آماده کنید. مهمترین هدف شما فروش است اگر نتوانید مشتری مخاطب خود را بدرستی بشناسید پس مطمئن باشید نمی توانید فروش داشته باشید.

تولیدی لباس هایی با طرح های منحصر به فرد

اگر یک تولیدی پوشاک حتی یک تی شرت ساده را هم تولید و به فروش برساند مشتریان آن به دنبال ویژگی های منحصر به فرد در آن تی شرت هستند. مثلا می خواهند بدانند طرح روی آن منحصر به فرد باشد، یا جنس پارچه ی آن یک جنس خوب باشد و یا راحتی فوق العاده ای داشته باشد. باید اطمینان داشته باشیم طرحی که قرار است تولیدی پوشاک ما را به فروش بالایی برساند دارای مجموعه ای از خصوصیات خارق العاده می باشد. طرح یک لباس است که آنرا از بقیه لباس های سایر تولیدی های پوشاک جدا می کند و گاهی اوقات این موارد ظریف تفاوت های چشمگیری را به وجود می آورند. تحقیقاتی در فروشگاه های آمریکا نشان می دهد که محصولات یک تولیدی پوشاک که از انسجام طرح و اندازه های متنوع تولید می شود شانس بیشتری برای فروش در فروشگاه های لباس خواهند داشت. واقعیت این است که یک فروشگاه بزرگ از مجموعه محصولات تولیدی پوشاک شاید فقط یک نمونه را در ویترین محصولات خود قرار دهد. به یاد داشته باشید که ممکن است شما به عنوان یک طرح تولیدی پوشاک همه ی نمونه های طراحی شده توسط خودتان را دوست داشته باشید اما فروش محصولات نشان می دهد که دوس داشتن شما با واقعیت تفاوت خواهد داشت.

در مقاله بعدی برایتان می گوییم چگونه است که یک تولیدی پوشاک می تواند تبدیل به یک برند شود.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است

پروفایل سبد خرید خانه خرید عمده وبلاگ