تولیدی پوشاک با تحول یک ساعته سفارش

10 مرداد 1397

تولیدی پوشاک با تحول یک ساعته سفارش

پیرو پست قبلی که درباره سوق تولیدی های پوشاک دنیا به سمت الکترونیک شدن هستند و نسل جدید تولیدی های پوشاک در حال شکل گرفتن هستند، در این پست سرویس جالبی که یکی از تولیدی های پوشاک در ایالت متحده ارائه می دهد را معرفی کنیم.

تولیدی پوشاک American Apparel در ایالات متحده برای اولین بار در دنیا دریافت سفارش از مشتری و ارائه آن در کمتر از یک ساعت را فراهم آورده است.

این تولیدی پوشاک با ارائه دادن سرویس در بیش از ۷۹ تولیدی پوشاک و ۳۱ منطقه شهری در سرتاسر آمریکا این امکان را فراهم آورده است. مشتریان این تولید کننده پوشاک می توانند با گوشی هوشمند خود و یا از طریق وب سایت این تولیدی سفارش خود را با رنگ و طرح دلخواه از بین بیش از ۵۰ طرح انتخاب کرده و در کمتر از یک ساعت آنرا درب منزل خود تحویل بگیرند. و این برخلاف سنت های قبلی تولید کنندگان پوشاک است که از دریافت طرح تا آماده سازی و حمل و نقل در بهترین حالت در ۴ الی ۵ روز سفارش مشتری را آماده می کردند.

در نرم افزار ارائه شده از طرف این تولیدی پوشاک کاربر طرح خود را انتخاب کرده و در حالت های مختلف رنگ ها و طرح های دلخواه خود را تست می کند و در نهایت سفارش خود را به تولیدی پوشاک ارائه می دهد. حداکثر زمان این کار ۱۶ دقیقه در نظر گرفته شده است. پس از نهایی شدن انتخاب کاربر طرح انتخاب شده به نزدیکترین تولیدی پوشاک محل زندگی کاربر در کسری از ثانیه ارجاع شده و در حداکثر ۳۰ دقیقه لباس مورد نظر آماده می شود و در مابقی زمان (کمتر از یک ساعت) از طریق شرکت های حمل و نقل لجستیک پرسرعت این تولیدی، سفارش مشتری به وی تحویل داده می شود.

این تولیدی پوشاک توانسته است به سرعت رشد قابل ملاحظه ای را داشته باشد و اکنون کاربران و طرفداران زیادی را پیدا کرده است. بیشترین فروش و دریافت سفارش این تولیدی پوشاک در زمینه پوشاک زنانه بوده است و تولیدی های پوشاک زنانه زیر نظر این تولیدی بیشترین فعالیت را در از زمان تاسیس این تولیدی داشته اند.

بر کسی پوشیده نیست که در کشورهای پیشرفته ارائه خدمات برای مشتریان و کاربران دارای کیفیت بسیار بیشتری از خدمات ارائه شده در داخل کشورمان است اما بدور از انصاف است که در برخی موارد تولیدات و خدمات ارائه شده از طرف برخی از تولیدی ها و شرکت های داخلی را کمتر از شرکت های خارج از کشور بدانیم. تولیدی پوشاک افراتین سالهاست که اساس کار خود را بر مبنای سفارش مشتری بنا نهاده است در جایی که تمامی تولیدی های پوشاک داخلی طرح های از قبل آماده خود را به بازار عرضه می کنند. تولیدی پوشاک افراتین رنگ و طرح محصولات را از مشتری دریافت می کند و آنرا با بهترین کیفیت به مشتری تحویل می دهد. شما نیز همین الان با تولیدی پوشاک افراتین تماس بگیرید تا از این سرویس بی نظیر بهره مند شوید.

در پست بعدی شما را با انواع پارچه هایی که ما با آنها سروکار داریم و در یک تولیدی پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر آشنا خواهیم شد. و همچنین سعی می کنیم در پست های بعدی با سایت هایی آشنا شویم که به دنبال طراحان خلاق در سرتاسر دنیا هستند.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است