تولیدی پوشاک دیجیتال، نسل جدید تولیدی های پوشاک

05 مرداد 1397

در پست قبلی روش های انتخاب یک تولیدی رو براتون توضیح دادیم. توی این پست با نسل جدید تولیدی های پوشاک آشنا می شویم که دنیا در حال گسیل به سمت این تولیدی های پوشاک است.

گروه دیجیتالی Ivyrevel که وابسته به تولیدی پوشاک H&M است در حال همکاری با گوگل برای کار بر روی داده های پوشاک به منظور ارائه ی مدل های دیجیتالی در صنعت تولیدی پوشاک است تا نخستین گام ها را در راستای تولیدی های پوشاک دیجیتال برداشته باشد.

در مدل ارائه شده پوشاک با استفاده از یک برنامه کاربردی اختصاصی طراحی می شود که از تکنولوژی Google Snapshot API برای شناخت اندازه، سلایق و حالات شخص استفاده می کند‌ که داده های خروجی آن توسط الگوریتم های ارائه شده از Ivyrevel  مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و در نهایت منجر به تولید پوشاک می شود.

گوگل مشارکت خود را با شرکت Ivyrevel  به منظور ارائه مدل های تولیدی پوشاک دیجیتالی و ایجاد خانه پوشاک دیجیتال در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد و هدف آنها ادغام خلاقیت در تولید پوشاک و مد با دنیای دیجیتال است و در این عرصه در زمنیه تولیدی پوشاک زنانه به موفقیت های بیشتری دست یافته اند.

دنیای تولیدهای پوشاک با توجه به تغییر شخصیت مشتری ها در حال تغییر است و تکنولوژی داده ها کمک زیادی به تغییر فرآیند طراحی در سیستم های سنتی تولیدی های پوشاک کرده است.

داده های پوشاک در زمینه تولیدی پوشاک زنانه، زنان را در سرتاسر دنیا قادر می سازد تا لباس هایی را سفارش دهند که به صورت ۱۰۰٪ متناسب با آنها است را سفارش دهند.

امروزه بیشتر اشخاص با خود تلفن همراه هوشمند دارند و هر تقریبا هر جایی که می روند آنها را با خود حمل می کنند و این بهترین روش برای جمع آوری داد های لازم برای تولیدی های پوشاک دیجیتال به منظور پی بردن به سلایق، سبک زندگی و داده های پوشاک کاربران است. به این ترتیب کاربران می توانند حتی جنس لباس خود را قبل از طراحی تعیین کنند البته نرم افزار مربوطه با داده های جمع آوری شده می تواند این موارد را حدث بزند.

در پست بعدی خدمات ارائه شده در این زمینه و شرکت هایی که در زمینه دیجیتال فعالیت دارند را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است