انتخاب تولیدی پوشاک مناسب

01 مرداد 1397

چگونه یک تولیدی پوشاک مناسب برای تولید محصولات خود پیدا کنیم؟

پس از آنکه در پست های قبلی درباره تولیدی های پوشاک بزرگ دنیا بحث کردیم در این پست می خواهیم به عزیزانی که می خواهند یک تولیدی پوشاک مناسب را برای تولید طرح هایشان انتخاب کنند کمک کنیم.

اگر شما جزو آندسته از کسانی هستید که خط تولید کوچک برای تولیدات پوشاک خود دارید یا به صورت دستی پوشاک تولید می کنید و اکنون به فکر گسترش کسب و کار خود هستید و می خواهید یک تولیدی پوشاک (یا تولیدی پوشاک زنانه) برای تولید محصولات خود پیدا کنید بهتر است در ادامه مطلب با ما باشید.

هنگامی که افکار بزرگی در ذهن شما برای تولید لباس هست اهداف زیاد و بلندپروازی هایی را برای خود متصور شده اید. مثلا شاید در ذهن خود رویای یک فروشگاه لباس زنانه بزرگ با چندین شعبه احیانا در سرتاسر دنیا را می پرورانید. برای رسیدن به این اهداف پیدا کردن یک تولیدی لباس مناسب برای شما حیاتی است. در ادامه معیارهای یک تولیدی پوشاک مناسب که می تواند شما را به اهدافتان زودتر برساند، را معرفی می کنیم.

۱) تولیدی پوشاک انتخابی شما باید بتواند تمامی انتظاراتی که از آن دارید را برآورده کند.

در اولین قدم باید تکلیف هدفتان را مشخص کنید. باید برای خودتان مشخص کنید که آیا طرح لباس هایی که می خواهید تولید کنید از خودتان باید باشد یا تولیدی پوشاک باید این امر را فراهم کنید. جنس لباس های تولیدی طبق نظر شما باید باشد یا طبق تجربه و مشاوره ای که تولیدی پوشاک به شما می دهد باید تعیین شود. پیشنهاد می شود که اگر خودتان طرح خوبی دارید جنس مواد سازنده را به نظر مشاوران تولیدی پوشاک واگذار کنید چون قطعا تجربه آنها در این زمنیه هم از نظر اقتصادی و هم از نظر فروش به سود شما خواهد بود

۲) انجام تحقیقات دقیق درباره تولیدی های پوشاک موجود در بازار

توصیه هایی از طریق دوستان، همکاران، شبکه های اجتماعی و یا اینترنت می تواند اطلاعات خوبی درباره تولیدی های پوشاک به شما بدهد و شما را در انتخاب یک تولیدی مناسب یاری کند. قطعا تولیدی های پوشاک با سطح بالا هزینه ی زیادی را نیز می طلبد اما این مطلب را در نظر داشته باشید که رسیدن به اهداف بزرگ در زمینه پوشاک با کیفیت بالا میسر می شود. در بعضی از شهرها که نمایشگاه های تولیدکنندگان پوشاک هر ساله در آنها برگزار می شود یکی از بهترین فرصت ها برای یافتن یک تولیدی پوشاک مناسب است.

۳) جمع آوری لیست تولیدی ها

پس از انجام مراحل بالا یک لیست از تمامی تولیدی های پوشاکی که می توانند شما را به هدف بزرگتان نزدیک کنند در اختیار شما قرار دارد. هزینه ی که قرار است در یک تولیدی پوشاک بکنید ممکن است هر مدیر تولیدی را جذب خود کند و با تبلیغات کاذب شما را راغب به سرمایه گذاری در تولیدیش کند در صورتی که تولیدیش کیفیت تولید پوشاک مناسبی را ندارد بنابراین در انتخاب نهایی خود باید دقت لازم را داشته باشید. حتی الامکان بازدیدی از خط تولید انتخاب هایتان داشته باشید تا از کیفیت نهایی اطمینان لازم را کسب کنید. همچنین مکان تولیدی نیز بسیار مهم است و خود می تواند گویای کیفیت کار آنجا نیز باشد.

در پست بعدی با نسل جدید تولیدی های پوشاک (تولیدی پوشاک دیجیتال) آشنا خواهیم شد.

دیدگاهی درباره این مطلب ثبت نشده است