افراشاپ

تاپ
نمایش 1 تا 20 مورد از کل 56 مورد.
256
263
265
48
49
51
67
154
156
157
422
428
94
168
699
259
261
272
563
566

خرید تاپ زنانه

یکی از پرکاربردترین لباس‌های زنانه تاپ است و در کنار مدل‌ها و لباس‌های مختلف قابل استفاده می باشد. در مهمانی ها و مجالس می توانید تاپ های اسپرت را با شلوار جین یا در زیر لباس های مجلسی و شیک بپوشید. به طور کلی داشتن تنوع و جذابیت در خرید تاپ زنانه باعث شد تا قسمت زیادی از کمد لباس ها را به خود اختصاص دهد. می توان گفت که تاپ همه کاره ترین لباس زنانه است که می تواند استایل شما را تغییر دهد. به عنوان مثال، تاپ مجلسی انتخابی عالی برای پوشیدن با دامن یا شلوار است. حتی می توانید یک تاپ طرح گلدار را با دامن یا شلوار بپوشید تا ظاهری رسمی داشته باشید. بخش اصلی استایل شما می تواند تاپ های طرح دار باشند و با همین گزینه ساده بقیه لباس ها را در استایل شما تغییر کنند.

انواع مدل تاپ زنانه

تاپ ها بخش بزرگی از دنیای پوشاک را تشکیل می دهند و طبقه بندی آن‌ها دشوار است. تاپ اسپرت، توپ، پیراهن نخی و ... این تنها بخش کوچکی از این دنیای بزرگ است.

- تاپ بندی زنانه

این تاپ های حلقه ای از پنبه ساخته شده اند و برای فعالیت ها مناسب هستند. گشاد بودن، جنس نخی و طراحی ساده از مزایای این استایل تاپ است که می توان آن را با شلوارک ترکیب کرد.

تاپ بندی زنانه

- تاپ مجلسی زنانه (خرید تاپ مجلسی زنانه)

تاپ دخترانه طیف گسترده‌ای از محصولات را برای شما باز می کند. در این دسته از محصولات، انواع ابریشم، گیپور و... برجسته می شود. شما ممکن است چندین گزینه بسته به نوع مدل و سبک را در ذهن داشته باشد؛ برای مثال، تاپ دخترانه را با دامن کوتاه و شلوار پارچه ای به سبک کلاسیک می پوشند.

تاپ مجلسی زنانه

- تاپ نخی زنانه (خرید تاپ نخی زنانه)

اغلب کمد لباس های ما در دسته لباس های تابستانی و تاپ نخی زنانه قرار می گیرند. این نوع لباس‌ها دارای رنگ های متنوع و اشکال مختلف در یقه هستند و برای استفاده روزانه در منزل مناسب اند و زیر مانتوهای تابستانی پوشیده می شود.

تاپ نخی زنانه

نکات مهم در هنگام خرید تاپ زنانه

خرید یک تاپ حلقه ای زیبا می تواند به شما کمک کند تا از تابستان نهایت لذت را ببرید. در زمان خرید تاپ نیز مانند هر خرید دیگری باید به کیفیت و زیبایی توجه کرد و این بستگی به آگاهی از نکات آن دارد.

قبل از هر چیز، به یاد داشته باشید که هنگام خرید یک تاپ، با کیفیت ترین مواد را انتخاب می کنید؛ زیرا این رویه مستقیماً با پوست تماس دارد و بی کیفیتی آن باعث ایجاد انواع حساسیت های پوستی می شود.

خرید تی شرت و اهمیت جنس پارچه

بهترین جنس برای تاپ، پنبه و نخ است زیرا به راحتی قابل شستشو است، مقاومت بالایی دارد و به پوست اجازه تنفس می دهد. هر چه پنبه استفاده شده بیشتر در نتیجه تاپ نرم تر و هنگام پوشیدن لباس احساس خوبی به شما می دهد.

اندازه و سایز را هنگام خرید نیم تنه چک کنید

هنگام خرید تاپ زنانه حلقه ای برای تابستان به سایز و تناسب لباس دقت کنید. تاپ آزاد یکی از ترندهای سال است که بدون در نظر گرفتن سایز شما به خوبی به هر اندام می آید. اگر به یک تاپ با استایل آزاد نیاز دارید، مطمئن شوید که تاپ شما در این دسته قرار می گیرد.

لطفاً در هنگام خرید اینترنتی انواع محصولات سایز را بررسی کرده و با توجه به اطلاعات خرید نمایید.

توجه به جزئیات و ریزه‌کاری‌ها

تاپ‌ها جز لباس های ساده ای از استایل ما هستند و جزئیات در آنها بسیار مهم است و هر برش و طرحی، حتی کوچکترین آنها، تأثیر زیادی در استایل کلی آن دارد. بنابراین، جزئیات را دست کم نگیرید.

بررسی درز‌ها و دوخت‌ها

کیفیت و مهارت در دوخت و طراحی همه برندها را می توان با بررسی درزهای پوشاک تأیید کرد. هنگام خرید لباس، جزئیات را به دقت بررسی کنید.