افراشاپ

تیشرت
نمایش ۱ تا ۲۰ مورد از کل ۱۰۳ مورد.
138
214
31
119
120
121
122
145
146
148
708
712
713
530
20
533
24
536
25
26

خرید تیشرت زنانه

تیشرت زنانه به عنوان راحت ترین پوشاک بانوان است که می توان از آن در موقعیت های مختلف مانند مهمانی ها، جمع های دوستانه و خانوادگی، عروسی ها و… استفاده کرد. تیشرت یکی از اصلی ترین پوشش های مدرن و امروزی به حساب می آید. ما در این مقاله میخواهیم ویژگی های تیشرت زنانه را به شما معرفی کنیم و بهترین مراکز برای خرید تیشرت زنانه را معرفی کنیم.

تیشرت نخی زنانه

پارچه های نخی بهترین جنس برای تیشرت زنانه هستند. تیشرت نخی زنانه بدون هیچ گونه حساسیت برای بانوان هستند.
علاوه بر تیشرت های نخی طبق تحقیقات ما اغلب تیشرت ها از پنبه، پلی استر، نخ و برخی که در امروز تولید می شوند دارای جنس های ویسکوز و اسپان هستند اما بهترین جنس نخ و پنبه هست زیرا در شست و شو مقاومت و استحکام زیادی از خود نشان می دهد.
شاید بیشتر افراد فکر کنند تیشرت فقط آستین کوتاه است. اما اینطور نیست تیشرت زنانه آستین بلند نیز داریم که تعداد آنها کمتر از تیشرت آستین کوتاه است.

تیشرت زنانه مدل دار

شاید برخی بانوان روی طرح های تیشرت زنانه حساس باشند و بخواهند طرحی رسمی و مجلسی داشته باشد که بهتر است قبل از خرید به آن دقت کنند. یکی دیگر از مواردی که بیشتر بانوان به آن توجه ندارند نوشته های انگلیسی هست که شاید حرف ناسزا باشد که با شخصیت آن ها تفاوت زیادی دارد. امروزه نوشته های فارسی با خط نستعلیق بسیار زیاد شده است که هم زیبایی خود را دارد و هم از نوشته آن میتوان مطمئن بود.
همانطور که در بالا اشاره کردم اگر برای مکان های رسمی و یا بین مردم می خواهید بهتر است طرح مناسب انتخاب کنید.
احتمالا وقتی شما در حال خرید تیشرت هستید به تیپ و فرم بدن خود توجه نمی کنید و فکر می کنید که تیشرت ها لباس های غیر رسمی هستند که هر مدلی را میتوان پوشید. اشتباه می کنید، هر سایز و هر مدل تی شرت لزوما بر تن همه اشخاص عالی و خوب به نظر نمی رسد.

تیشرت یقه هفت:

این مدل خاص معمولا همه جا موجود است و خرید مطلوبی محسوب می شود، اما باید بدانید که این نوع تیشرت مناسب همه افراد نیست.
تیشرت های یقه هفت برای زنانی خوب است که بالاتنه بزرگ دارند. یقه هفت باعث می شود بالاتنه کوچکتر دیده شود.
از طرف دیگر اگر شما بالاتنه صاف و بدون برجستگی مشخص دارید، مطمئنا این نوع لباس سبک مناسب اندام شما نیست، زیرا لباس های یقه هفت همیشه باعث می شود که بالاتنه شما کوچکتر به نظر برسد. لباس زیر بادکرده و بزرگ هم به شما کمک نمی کند و تنها موجب می شود که ظاهری غیر طبیعی پیدا کنید.

تیشرت یقه گرد:

این مدل یقه برای کسانی مناسب است که می خواهند در محدوده بالاتنه خود، ظاهری درشت تر، پرتر و فریبنده تر داشته باشند. اگر شما بالاتنه ها و بالاتنه کوچکی دارید یقه گرد به شکلی شگفت انگیز و جادویی باعث می شود که بهتر دیده شوید.
خانمی یا بالاتنه بزرگ با پوشیدن لباس یقه گرد، به طور ناخواسته توجه را به آن قسمت از بدنش جلب می کند، زیرا یقه گرد موجب می شود تا شما از آنچه که واقعا هستید، بزرگتر به نظر برسید.

تیشرت کوتاه:

این نوع تیشرت ها برای زنان چاق و تپل مناسب نیست. تی شرت هایی که ناحیه شکم را نمی پوشاند و تا زیر بالاتنه یا قسمت ناف ادامه دارد، برای کسانی که شکم صاف و کوچکی دارند مناسب است و لباس ایده آلی برای آنها محسوب می شود.

تیشرت بلند:

تی شرت بلند در حال حاضر بسیار رایج و مد شده است، اما برای همه افراد مناسب و جالب نیست.

این نوع تی شرت بهتر ازهمه بر تن زنانی که بدن آنها فریبندگی و برجستگی اندکی دارد، جالب به نظر می رسد، زیرا اندام آنها را برجسته و مشخص می کند. اغلب اوقات این مدل تی شرت از پارچه ای که به بدن می چسبند تهیه می شوند و اگر شما بالاتنه صاف و ران های باریک و لاغری دارید، پوشیدن این نوع تی شرت برای شما مناسب نیست.

تیشرت اسپرت دخترانه:

اغلب دختران تیشرت های اسپرت را مطلوب سن و فعالیت های خود مثل ورزش یا دورهمی های دوستانه میدانند.

اگر برای ورزش از تیشرت های اسپرت استفاده میکنید حتما توجه داشته باشید گه قابلیت کشسانی داشته باشد تا هنگام ورزش کردن به بدنتان نچسبد.

ختم کلام:

شما در این مقاله با ویژگی هایی برای خرید تیشرت زنانه و مدل آنها و تیشرت اسپرت دخترانه آشنا شدید. امیدواریم مفید بوده باشد.

شما میتوانید تیشرت زنانه با بهترین جنس و مدل دلخواه خود را از سایت افراتین خریداری کرده. سایت افراتین در کمترین زمان ممکن سفارش شما را به دستتان میرساند.

شما میتوانید مدل دلخواه تیشرت خود را از ما بخواهید و از تنوع بالای مدل های تیشرت افراتین لذت ببرید.