نکاتی برای فروش بیشتر لباس های زنانه

نکاتی برای فروش بیشتر لباس های زنانه
اگر صاحب برند و فروشگاه لباس زنانه هستید و به دنبال افزایش فروش خود می باشید ، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
نیاز به پوشاک از یکی از اصلی ترین نیازهای هر انسان است و شما با استفاده از ترفند های ذکر شده در این مقاله میتوانید فروش خود را چند برابر کنید.

فضای مجازی بهترین امکان برای هرکار و هر کسی می باشد تا ایده ها و کسب و کار خود را معرفی کند و آن را گسترش دهد.

بازار پوشاک خرده فروشی یک صنعت چند میلیارد دلاری است که با توسعه فن آوری و شبکه های ارتباطی که جهان را به دهکده ای تبدیل کرده است ، انتظار می رود با سرعتی سریع رشد کند. برای همگام شدن با این رشد پیش بینی شده، مهم است که کسب و کار خود را به صورت استراتژیک تقویت کنید تا نیازهای بازار را برآورده کند. اگر متوجه شده اید که کسب و کار شما اخیراً دچار رکود شده است، در اینجا چند نکته در مورد چگونگی افزایش فروش در خرده فروشی پوشاک آورده شده است که امیدواریم با بکارگیری آنها و ایجاد تغییر در نگرش خود و روشهای انجام کار ، شاهد روی خوش کسب و کارتان باشید:

۱. تبلیغات:

اصل اول بیزنس : کاری کنید که دیده شوید!

 اگر یک خرده فروش کوچکتر یا یک کسب و کار خاص یا بوتیک کوچک دارید، در مقابل خرده فروشان بزرگتر هستید. به طور خودکار، شما با چالش ایجاد ترافیک بیشتر در مسیر خود مواجه می شوید. در این مرحله، افزایش تلاش های بازاریابی برای هدایت ترافیک به سمت کسب و کار شما ضروری است. تبلیغات از طریق رسانه های اجتماعی، روزنامه ها، و غیره می تواند به جلب دید بیشتر کمک کند.البته نوع عالی تری از تبلیغات نیز  وجود دارد که اصطلاحا به آن تبلیغات به روش مُسری می گویند که از طریق دهان به دهان و بوسیله مشتریان قبلی که از کیفیت و نوع کالا یا خدمات رضایت داشته اند ، منتقل می شود که در عمل به دلیل ماهیت جریان که صرفا رضایت محور بوده نه با هدف منفعت، قوی ترین و موثرترین نوع تبلیغات می باشد.

 

۲.با جامعه خود ارتباط برقرار کنید

 دانستن نیازهای مردم ،علایق و خواسته های آنها اولین و اساسی ترین اصل در ایجاد و گسترش هر کسب وکار است. مشتریان خود را در مورد محصولات خود آگاه کرده و درگیر کنید تا آنها به خوبی از محصولات و خدماتی که کسب و کار شما انجام می دهد مطلع شوند. همچنین اطمینان حاصل کنید که با ارائه امتیاز پاداش به ازای هر خرید و غیره، آنها  بدانند که از خریدشان قدردانی می شود. خدمات ارزش افزوده را به مشتریان خود ارائه دهید و یک برنامه وفادارسازی ایجاد کنید. این به ایجاد یک پایگاه داده از اطلاعات برای هر مشتری برای بازاریابی هدف کمک می کند. به جای فروش یک محصول، با مشتری تعامل داشته باشید و تجربه خریدی ایجاد کنید که خریدهای تکراری را تضمین می کند. 

۳.حضور آنلاین (بودن در فضاهای مجازی)

 شهرت برای آینده کسب و کار شما حیاتی است. ایجاد و حفظ حضور در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند عمل کند. یافتن کانالی که از طریق آن در مورد مزایای خدمات و محصولات خود صحبت کنید، برای تقویت تصویر برندی که مشتریان در فرآیند تصمیم گیری خود به آن تکیه می کنند، ضروری است.

 

۴.بازاریابی

 یک راه عالی برای افزایش فروش و معرفی کسب و کارتان به مشتریان جدید، ایجاد تجربه ای است که با برند شما همسو باشد. ایجاد یک رویداد راهی موثر برای زنده کردن برند شما و اجازه دادن به مشتریان برای تجربه آن به روشی جدید و متفاوت است. هر چه رویداد نوآورانه تر باشد، آگاهی از برند بهتر است و احتمال اینکه مشتری شما این تجربه را به خاطر بسپارد، بیشتر می شود. یک تجربه به یاد ماندنی باعث می‌شود که آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند، نظرات مثبت خود را از خود به جای بگذارند و برای اطلاعات بیشتر بازگردند.

۵. استراتژی قیمت گذاری

 قیمت گذاری محصولات شما یک هنر است. باید رقابتی باشد اما همچنان سودآور باشد. نگاهی به نحوه قیمت گذاری رقبا برای محصولات خود بیندازید، درک روشنی از بازار محصولات خود داشته باشید و کانال های توزیع را بررسی کنید. چندین استراتژی قیمت گذاری وجود دارد، از جمله علامت گذاری قیمت ها یا تخفیف محصولات که باید برای به دست آوردن بهترین نتیجه از کسب و کار خود بررسی شوند.  قبل از تصمیم گیری در مورد یک استراتژی برای قیمت گذاری خود، دو عامل کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.  هزینه عملیاتی و بهای تمام شده کالا  بدون در نظر گرفتن این موارد در قیمت شما، کسب و کار شما محصولات را زیر قیمت به فروش می رساند و درآمد خود را از دست می دهد. 

 

طرح پر فروش و پر تکرار لباس زنانه افراتین در اینجا ببنید

6. در طراحی فروشگاه دقت کنید 

 مردم به سمت فضاهایی با طراحی خوب جذب می شوند و به همین دلیل، صاحبان فروشگاه های آجری در حال سرمایه گذاری روی طراحی متفکرانه و به یاد ماندنی در مورد فروشگاه هایشان هستند. از استخدام طراحان داخلی تا معرفی تجارت بصری جذاب، راه‌های زیادی برای ارتقای تجربه در فروشگاه وجود دارد.

 هنگامی که خرده فروشان به یک تصویر برند قوی همراه با طراحی بی عیب و نقص دست می یابند، برنده می شوند. طراحی موثر فروشگاه می تواند منجر به افزایش فروش تا ۴۰ درصد شود.

این شامل نورپردازی فروشگاه می شود (که بیشتر از محیط فروشگاه تأثیر می گذارد). نورپردازی احساس مشتریان را – به طور آگاهانه و ناخودآگاه – شکل می‌دهد و بر تجربه کلی مشتری تأثیر می‌گذارد. طبق یک مطالعه، یک خرده فروش مد در آلمان پس از نصب یک طرح روشنایی جدید، فروش خود را در مقایسه با یک فروشگاه محلی دیگر در حدود ۱۲ درصد افزایش داد.

 نورپردازی در فروشگاه در واقع می تواند به ایجاد جو و راهنمایی مشتریان در فروشگاه شما کمک کند. 

 

 

۷. مراکز اجتماعی ایجاد کنید برای ارتباط مشتریان 

انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند. ما عاشق معاشرت، ملاقات با افراد جدید و دور هم جمع شدن با دوستان و خانواده هستیم. به عبارت دیگر، ما به آن احساس تعلق نیاز داریم – به یک گروه، به یک مکان، به یک جامعه.  یک مطالعه نشان می دهد که تعامل با افراد دیگر همان ناحیه ای از مغز ما را روشن می کند که غذا روشن می کند.

مدل «فروشگاه به‌عنوان مرکز جامعه» به بازرگانان امکان می‌دهد تا به طور منظم با مشتریان خود برای آموزش، جمع‌آوری بازخورد، اشتراک‌گذاری تجربیات، میزبانی رویدادها و عرضه محصولات جدید تعامل داشته باشند.

 

۸. سفارشی سازی و هدیه را پیشنهاد دهید

 افزودن خدمات سفارشی‌سازی هدیه در فروشگاه می‌تواند برای مشتریانی که می‌خواهند چیزی خاص برای عزیزانشان بخرند، جذاب باشد.

 برای مثال همراه با خرید یک صابون  دست ساز و محصولات مراقبت از پوست، سفارشی سازی هدیه را نیز برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر در فروشگاه ارائه می دهید. خریداران در فروشگاه می توانند سبدهای هدیه خود را بسازند و محصولات را با هم ترکیب کنند تا یک هدیه شخصی سازی شده کامل ایجاد کنند.

 

خرید از فروشگاه ها را به یک تجربه حسی تبدیل کنید

 

 اگر تجربه شما در فروشگاه تمام حواس پنج گانه را فعال نمی کند، ممکن است آن را از دست بدهید.  ایجاد یک فضای چند حسی سفر خریدار را بالا می برد و در نهایت منجر به افزایش فروش می شود.

 یک مطالعه رفتاری از Mood Media نشان داد که وقتی بازاریابی حسی به کار گرفته شد، فروش ۱۰ درصد افزایش یافت. یکی دیگر از یافته های جالب این است که خریداران با فعال شدن حواسشان تقریباً شش دقیقه بیشتر در فروشگاه سپری می کردند.

 چگونه از مشتری استقبال خواهد شد؟

 آیا فروشگاه شما باز و دعوت کننده به نظر می رسد؟

 آیا موسیقی در فروشگاه شما روحیه مثبتی ایجاد می کند؟

 آیا رایحه خاصی وجود دارد که مشتری هدف شما را جذب کند؟

 اگر قبلاً در صنعت غذا و نوشیدنی فعالیت نکرده‌اید، آیا غذای خاصی وجود دارد که مشتریان هنگام خرید از آن استفاده کنند؟  چه مشوق هایی می توانید برای بازگشت مشتریان جدید در حین خروج ایجاد کنید؟  (نمونه ها، تخفیف ها، برنامه های پاداش و غیره را در نظر بگیرید)

از تعاملات یک به یک استفاده کنید

در حالی که بسیاری از چیزها در دنیای خرده‌فروشی تغییر کرده است، یک چیز ثابت می‌ماند: تجربه مشتری می‌تواند باعث پیشرفت یا شکست کسب‌وکار شما شود.

داده ها نشان می دهد که ۹۳ درصد از مشتریان احتمال بیشتری دارد که با برندهایی که خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهند، خریدهای تکراری انجام دهند. 

 مشتریان در هنگام خرید توجه بی‌نظیر و مشاوره شخصی را می‌خواهند. 

 

۹. فروشگاه ها را به فضاهای خرده فروشی چند منظوره تبدیل کنید

 

 ترکیبی از تجربه‌های خرده‌فروشی و کافه‌ها درها را برای مخاطبان جدیدی باز می‌کند که معمولاً وارد فروشگاه شما نمی‌شوند.  تغییر کاربری بخشی از فروشگاه خود برای معرفی یک کافه یا حتی یک رستوران، فرصت های جامعه سازی را ایجاد می کند.

برند پوشاک و لوازم جانبی فضای باز پایدار، منویی با گزینه‌های غذایی تازه، محلی و ارگانیک ارائه می‌دهد.  به این ترتیب، لایه‌ای از راحتی را به تجربه اضافه می‌کند و به افراد دلیل بیشتری برای ورود به فروشگاه می‌دهد. ما به فروشگاه‌های خود به‌عنوان چیزی فراتر از فروشگاه‌های خرده‌فروشی سنتی نگاه می‌کنیم و فضاهای خرده‌فروشی تجربی ایجاد کرده‌ایم که برند ما را تجسم می‌دهند. ما در هر یک از فروشگاه های خود یک کافه کامل با منوی صبحانه، برانچ و ناهار تازه، محلی و ارگانیک داریم. سپس فرصت‌هایی را برای مشتریانمان ایجاد می‌کنیم که بعد از ساعت‌ها با رویدادهایی مانند نمایش مستند، با ما در ارتباط باشند.

۱۰. گیفت و هدیه هایی برای افزایش مشتری به فروشگاه شما

زمان هیجان انگیزی برای خرده فروشی است و فرصت هایی که صاحبان مشاغل برای اختراع مجدد فروشگاه های خود دارند نامحدود است.

با ویژگی گوگل مپ و ویز به مشتریان کمک کنید شما را پیدا کنند

فروشگاه خود را با ورود حیوان خانگی مشتریان سازگار کنید

فضایی برای استراحت خریداران ایجاد کنید

فروشگاه خود را اینستاگرامی کنید

و… 

با این نکات، همه آماده هستید که کسب و کار خود را به جلو ببرید و رویاهای کارآفرینی خود را زنده کنید.

سوالات متداول

چگونه می توانم فروش لباس خود را افزایش دهم؟
چند ترفند موثر برای افزایش فروش در خرده فروشی پوشاک تبلیغ کنید: اگر یک خرده فروش کوچکتر، یک کسب و کار خاص یا بوتیک هستید، با تبلیغ در فضای مجازی و.. میتوانید فروش خود را چند برابر کنید. با مشتری خود ارتباط برقرار کنید. فروش حضوری و آنلاین برپا کنید.
چگونه مشتریان را به فروشگاه لباس و بوتیک خود جذب کنیم؟
ارسال کدهای تبلیغاتی ، تبلیغات در فضای مجازی ، تخفیف های آخر فصل ، اینجاد جشنواره ها و … از راه هایی برای افزایش فروش است.
چه نوع لباسی بیشترین فروش را دارد؟
پوشاک های با مد روز از جمله طرح کراپ که به تازگی در ایران پر فروش شده اند پوشاک سایز بزرگ. لباس ورزشی. کلاه. لباس زیر و…
چهار راه کلی برای افزایش فروش لباس زنانه چیست؟
تعداد مشتریان را افزایش دهید. میانگین تراکنش را افزایش دهید. دفعات تراکنش به ازای هر مشتری را افزایش دهید. قیمت های خود را افزایش ندهید.
چند تکنیک برای جذب مشتری لباس زنانه چیست؟
چند راه برای جذب مشتریان جدید شبکه های مجازی. فقط برای مشتریان جدید تخفیف ارائه دهید. دوباره با مشتریان قدیمی تماس بگیرید. وب سایت خود را بهبود بخشید. با مشاغل مکمل شریک شوید. از نظرات آنلاین به نفع خود استفاده کنید.
شش راهکار برای جذب مشتری پوشاک زنانه چیست؟
شش استراتژی زیر به شما در جذب و حفظ مشتریان کمک می کند. محصولات با کیفیت ارائه دهید. کیفیت خوب مهم ترین دلیلی است که مصرف کنندگان برای خرید مستقیم از شما بیان می کنند. فروشندگان خوب و با اخلاق پرورش دهید. مشتریان خود را بشناسید. از بسته بندی های جذاب استفاده کنید. به مشتریان اجازه دهید نمونه ها پرو و امتحان کنند. تبلیغات در حیطه کاری خود داشته باشید.
چه نوع لباس هایی در حال حاضر مد هستند؟
اور سایز و بزرگ. ست های سرهمی کراپ ها. پارچه های براق. لباس های کوتاه و دامن.
سه چیزی که مشتریان می خواهند چیست؟
آنها از شما می خواهند که به سوالات آنها پاسخ دهید. آنها دوست دارند شما فعال باشید و میخواهند محصولات و لباس های خود را مدرن و متناسب با مد تغیر دهید.
چگونه می توانم مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهم؟
چند روش قابل اعتماد برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان به سوالات آنان پاسخ دهید. ثابت کنید که به آنها اهمیت می دهید. امتیازات برای مشتریان وفادار در نظر بگیرید. درک آنچه آنها نیاز دارند. پیگیری.
چه چیزی یک مشتری را خوشحال می کند؟
به مشتریان وفادار امتیاز هایی دهید مانند تخفیف در خرید بعدی. هر کارآفرین خوب می داند که راضی نگه داشتن مشتریان مهم تر از به دست آوردن دائمی مشتریان جدید است. به وفاداری خود با تخفیف، محصولات رایگان، خدمات اضافی یا پاداش های دیگر که نشان می دهد شما از آنها قدردانی می کنید و باعث می شود آنها به خرید از شما ادامه دهند.
پست قبلی

تولیدی های لباس را چطور پیدا کنم؟

پست بعدی

تکنیک ها و نکات جدید چیدمان و دکوراسیون بوتیک زنانه برای فروش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیجی کالای پوشاک افراتین

فروش تکی محصولات افراتین در دیجی کالا

اینستاگرام پوشاک افراتین

با افراتین در تعامل دوستانه دوطرفه باشید

آیا به دنبال خرید عمده پوشاک زنانه تولید سفارشی پوشاک زنانه تولید انحصاری باب میل شما برای برند خود​ هستید

جای شما در باشگاه مشتریان افراتین خالییست

مشاوره رایگان در مورد خرید لباس زنانه و در تولید پوشاک زنانه

با ما کشف کنید…

شما شایستگی آن را دارید …

مالک پرفروش ترین برند پوشاک با داشتن چندین شعبه در سراسر ایران باشید

در این فروشگاه فروش تنها به صورت عمده و تعداد بالا می باشد
+
Call Now Button