بازار های عمده فروشی پوشاک در استانبول ترکیه

با بالا رفتن قیمت خام مواد در ایران تجارت و واردات لباس بعضی ها گزینه مناسب تری برای صاحبان برند و تولیدی ها می دانند . کشور ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی نزدیک به کشورمان ایران مرکز واردات لباس است.

واردات پوشاک از ترکیه یکی از بهترین و بزرگترین ایده های تجاری است و مطمئناً یکی از مهمترین تصمیمات سرمایه گذاری است که ممکن است در زندگی کاری خود اتخاذ کنید ، زیرا لباس یکی از محصولات اساسی است و مورد نیاز همه است. و به ویژه محصولات ترکیه از نظر کیفیت متوسط ، قیمت واردات در شرایط کنونی نسبت بالا و اما با حاشیه سود بالا مناسب ترین هستند، این علاوه بر شهرت خوبی که پوشاک ترکیه در بازارهای محلی از آن برخوردار است. بنابراین اگر قصد ورود به دنیای واردات را دارید، ایده از نظر نسبت ریسک، سهولت توزیع و از همه مهمتر سودآوری بالا و عوامل دیگر مناسب ترین ایده است.

اول: شما باید بازار را به خوبی بشناسید تا متوجه شوید کدام اقلام تقاضای بیشتری نسبت به سایرین دارند و باید زمان مناسب را برای آن مطالعه در نظر بگیرید.
دوم: شما باید کالا یا اقلامی را که وارد می شود مشخص کنید و بر اساس بررسی های قبلی بازار، کارخانه پوشاک در ترکیه و بودجه مناسب را تعیین کنید.سوم: ایجاد یک طرح بازاریابی ایجاد کنید بر اساس اندازه رقابت و رقبا در بازار و  جدا از این بحث اشنا به جنس پارچه و کیفیت دوخت و چاپ لباس باشید. تا بتوانید لباس با کیفیت از تولیدی ترکیه تهیه کنید.

چهارم : شما باید اشنایی کامل با بازار ترکیه داشته باشید بر خلاف وجود کیفیت لباس در ترکیه ، لباس بی کیفیت با قیمت لباس با کیفیت در ترکیه وجود دارد . و شناخت این دو از هم و تفاوت ان ها بعضی موارد دشوار است . شما حتما باید در خریدعمده دقت لازم داشته باشید

 

چگونه از ترکیه لباس سفارش دهیم؟

 

 چندی پیش تنها گزینه و راه واردات از ترکیه تنها سفر به ترکیه بود، زیرا گزینه های جایگزینی وجود نداشت، اما با پیشرفت فوق العاده در وسایل ارتباطی و گسترش گسترده شبکه های اجتماعی و توسعه حمل و نقل. به طرز جالبی و از همه مهمتر، توسعه روش های پرداخت الکترونیکی امن است.  که به پیدایش راه های دیگری برای واردات از ترکیه و به طور کلی واردات کمک کرد.  راه دیگری برای واردات از ترکیه نیز ظاهر شده است که واردات از طریق واسطه است که روش واردات از طریق اینترنت به خصوص پس از ظهور شرکت های خصوصی کشتیرانی فرا قاره ای ظاهر شد.

 

مزایا و معایب روش های واردات از ترکیه
اول: واردات از طریق سفر به ترکیه یکی از بهترین راه هایی است که می توانید در محل بین بسیاری از شرکت ها و بازارها، نوع و کیفیت مواد و قیمت ها مقایسه کنید و همچنین می توانید طرح های مناسب را برای بازار هدف بیشتر انتخاب کنید. دقیقاً که باعث می شود در نهایت بتوانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت خریداری کنید. بنابراین روند فروش آسان تر و حاشیه سود بالا خواهد بود، اما عیب روش واردات پوشاک از ترکیه از طریق مسافرت این است که گران ترین است و این روش در صورت داشتن سرمایه هنگفت و سرمایه زیاد مفید است : بودجه.
ثانیاً: واردات از طریق خرید از طریق واسطه، به این معنا که شما یک شرکت وارداتی و صادراتی خاص را بدون هیچ گونه دخالتی از طرف خود به انجام واردات محول می کنید و مزایای این روش این است که نگران حمل و نقل نخواهید بود، اما در پس از بازگشت، کمیسیونی در آن فرآیند پرداخت خواهید کرد.
سوم: واردات پوشاک ترکی خرید اینترنتی و این روش رواج پیدا کرده است و مقرون به صرفه ترین راه است اما باید دقت کرد که از شرکت هایی با امتیاز بالا توسط خریداران خرید کرد.


بنابراین به این نتیجه می رسیم که گزینه های موجود برای واردات پوشاک ترکی و یا حتی برای واردات عمده فروشی استانبول بصورت کلی یا مسافرتی یا واردات از طریق واسطه و یا از طریق خرید اینترنتی است و در اینجا با توجه به توانایی شما تصمیم گیری می شود. به بودجه، زمان و شرایط تجاری شما بستگی دارد.

در اینجا می توانید بهترین بازارها را پیدا کنید:

 

 بازار فاتح:

 از آنجایی که محله فاتح در قطعه ثبت شده استانبول واقع شده است، اصلی ترین و به علاوه بزرگترین مرکز تجاری شهر را ارائه می دهد.  مردم محلی به طور کلی به آن به عنوان Çarşamba Pazarı اشاره می کنند، زیرا Çarşamba (چهارشنبه) روز بازار است.  در جایی در محدوده ۵ صبح و ۹ شب باز است.  حدود ۱۲۹۰ فروشنده، ۴۸۰۰ غرفه پوشاک وارداتی و حدود ۲۵۰۰ فروشنده این بازار را در ۷ جاده اصلی و ۱۷ جاده به یاد ماندنی فاتح ساخته اند.  بدیهی است که بازار فاتح یک بازار مورد توجه است، جایی که می توانید تقریباً هر چیزی را از محصولات ارگانیک، سبزیجات و پوشاک گرفته تا طیف گسترده ای از مواد خانوادگی کشف کنید. 

 

بازار Yeşilköy:

  یکی دیگر از مناطق عمده فروشی پوشاک استانبول و چهارشنبه بازار بسیار مورد توجه، این بار در Yeşilköy (واقعاً “شهر سبز”) واقع شده است.  این قلمرو به خاطر محیط نسبتاً سبزتر و خوش ذوق خود شناخته شده است.  شما می توانید انواع اقلام درجه یک را در این مرکز تجاری کارآمد کشف کنید.  Yeşilköy pazarı هزار متر مربع را با ۲۰۰۰ کاهش سرعت، ارائه گیاه شناسی، رستوران های کوچک چای و دفاتر مستراح پوشش می دهد.  اکثراً سرعت ویزاها را کاهش می دهند، اما هزینه ها ممکن است در مقایسه با بخش های مختلف کسب و کار تا حدودی بالاتر باشد.

 

 بازار بشیکتاش:

  یک شنبه بازار کوچکتری ایجاد میشود.  بشیکتاش بازاری که هنوز هم بیشتر اقلامی را که در جای دیگری کشف خواهید کرد، ارائه می دهد، به عنوان مثال، خرید لباس در ترکیه کفش، پک، جواهرات نامنظم و مواد خانه.  با این حال، مطمئناً توجه به لباس است.  بازار با طلوع آفتاب شروع به آتش می کند و تا غروب آفتاب باقی می ماند.

 

لباس ارزان ترکیه و ارسال رایگان:

قیمت عمده فروشی پوشاک در ترکیه

 البته در قیمت پوشاک ترکیه تفاوت وجود دارد، اما ممکن است آن را کمی بالاتر از سایر کشورها بیابید، اما اگر کیفیت را با هم مقایسه کنید، همراه با افزایش تقاضا برای پوشاک ترک. آن را در صدر پربازده ترین کالاها قرار می دهید. در ترکیه شرکت های پوشاک آماده زیادی در استانبول در ترکیه وجود دارد که قیمت آنها بین ۲۰ تا ۳۰۰ لیر ترکیه است که بسته به کالای انتخابی، کت و شلوار زنانه از ۲۰۰ تا ۳۵۰ لیر افزایش یا کاهش می یابد و بلوزهای نخی از ۵۰ تا ۹۰۳۵۰ لیر.  بسیاری از کشورها به تامین کننده پوشاک از ترکیه وابسته هستند، از شرکت های حمل و نقل برای تحویل کالا به خانه استفاده می کنند و به بازرگانان توصیه می شود از بازار پوشاک ترکیه بازدید کنند.

 

قیمت لباس بچه گانه در سال ۲۰۲۰ پایین بوده و ایده خرید عمده پوشاک از ترکیه ایده ابتکاری یا جدیدی نیست، اما همچنان یکی از بهترین ایده های کاری است که پوشاک جزو محصولات اساسی است و مورد نیاز همه است. محصولات ترکیه مخصوصاً به این دلیل است که در مرحله فعلی به دلیل کیفیت پایین محصول در برخی کشورها مناسب ترین محصول از نظر کیفی است، به ویژه در حال حاضر که قیمت واردات آن پایین است و حاشیه سود در آن بالا است. علاوه بر شهرت خوب لباس ترک در بازارهای محلی  از تنوع قیمت‌های لباس‌های بچه‌گانه  همه قیمت‌ها را بر اساس همه پیدا می‌کنید، ممکن است قیمت‌های ارزانی را در تابلوهای تجاری تقلبی بیابید، که به شما ظاهری متوسط ​​و احساسی می‌دهد – قیمت خوب، قیمت محصولات ویژه در لباس‌های کودکان و لوازم ها ممکن است از ۲۰ لیر ترکیه شروع شود.

 از اینجا متوجه شدیم که لباس‌های کودک با قیمت عمده ارزان شده‌اند و بسیاری از سایت‌های آنلاین ارزان لباس وجود دارد که شما این قیمت‌ها را در آن‌ها پیدا می‌کنید و ما می‌توانیم خدمات حمل و نقل را تا درب منزل به شما ارائه دهیم، بنابراین اگر در  ترکیه و برای سفارش آنلاین لباس نوزاد می توانید وارد سایت های پوشاک کودک ترکیه شوید، این امر تنوع زیادی از لباس ها را با قیمت های متوسط ​​ارائه می دهد، همچنین می توانید تخفیف های فصلی و فروش را دنبال کنید تا قیمت لباس کودک در استانبول را با بهترین قیمت دریافت کنید. 

شکی نیست که فروشگاه های آنلاین ترکیه موفقیت زیادی در جهان داشته اند، زیرا این امر منجر به ظهور تعدادی از فروشگاه های جدید ترکیه در منطقه شده است. Trendyol یک مکان در ترکیه است، اما در کشورهای عربی با محصولات ضروری، که نفیس، پیچیده و مقرون به صرفه هستند، محبوبیت بیشتری دارد. وب‌سایت پوشاک مارکاوونی یک سایت پرمیوم با طیف وسیعی از محصولات و قیمت‌های عالی است و توصیه می‌کنیم که از سایت دیدن کنید و مجموعه ممتاز را ببینید. Morhipo برای طرفداران تخصص، مدل‌های لوکس، طرح‌های ترکی ظریف و لباس‌های شب باید توسط Morehypo، یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین لباس فروشی که شامل چندین برند عمدتاً غربی با قیمت‌های بسیار مناسب است، بازدید شود.
بازار پوشاک بچه گانه نقش غالبی در ترکیه دارد، به طوری که ترکیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پنبه در جهان، با بهترین مواد و بازاری ترین برای مصرف جوانان است، با استفاده از سیستم های مدیریت زیست محیطی و شرکت هایی که به دنبال محیط زیست هستند. برچسب ها، و این کشور به عنوان یک جمعیت جوان در نظر گرفته می شود که به طور متوسط ​​سالانه ۱.۲ میلیون کودک متولد می شود. افرادی که توسط مطبوعات دعوت شده اند از مارک های معروف ى بازدید کرده اند که ارزش زیادی به صادرات کشور اضافه کرده اند و کالاهای آنها در نمایشگاه ها نمایش داده می شود. این بازدید شامل nanica، Pamina، Yumese، CIMPA، و Aziz Bebe بود. CBME بزرگترین نمایشگاه لباس کودکان در جهان است. تحت نظارت CBME در شانگهای، سنگاپور، هند و ترکیه برگزار شد. ۲۶ سال است که در ترکیه برگزار می شود. امسال مجموعه‌های لباس‌های آماده و لوازم جانبی به نمایش گذاشته می‌شود تا به خریداران مزیت تجاری مهمی بدهد.

پست قبلی

تکنیک ها و نکات جدید چیدمان و دکوراسیون بوتیک زنانه برای فروش بیشتر

پست بعدی

آشنایی با انواع پارچه پوشاک زنانه؛ از طراحی تا دوخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیجی کالای پوشاک افراتین

فروش تکی محصولات افراتین در دیجی کالا

اینستاگرام پوشاک افراتین

با افراتین در تعامل دوستانه دوطرفه باشید

آیا به دنبال خرید عمده پوشاک زنانه تولید سفارشی پوشاک زنانه تولید انحصاری باب میل شما برای برند خود​ هستید

جای شما در باشگاه مشتریان افراتین خالییست

مشاوره رایگان در مورد خرید لباس زنانه و در تولید پوشاک زنانه

با ما کشف کنید…

شما شایستگی آن را دارید …

مالک پرفروش ترین برند پوشاک با داشتن چندین شعبه در سراسر ایران باشید

در این فروشگاه فروش تنها به صورت عمده و تعداد بالا می باشد
+
Call Now Button