بارگذاری

بلاگ تین

افراتین

خلق نوآوری های جدید با قرنطینه شدن

در مقاله قبل راجع به ویروسی که امروزه دامن گیر ملت ها شده است و اقتصاد همه کشور ها را فلج کرده است صحبت کردیم. در این مقاله نیز می خواهیم به بحث در مورد همین موضوع قبلی بپردازیم.

اگر بخواهیم از منظر مثبت به این قضیه نگاه کنیم، خواهیم فهمید که کووید 19 باعث ایجاد نوآوری های زیادی در زندگی ما را به ارمغان آورده است. از مهمانی های آن لاین گرفته تا جلسات تناسب اندام دیجیتال و .....

در مورد لباس میشه گفت که قبل از این، ویژگی های بیشتری وجود داشت از جمله زیبایی شناسی یک ظاهر طراحی شده و مناسب که مورد ارزیابی قرار گرفت اما با توجه به این وضعیت جدید، راحتی به یک عامل مهم در زندگی قرنطینه ما تبدیل شده است. به خصوص اگر قرار است که در طول روز لباس هایی را انتخاب کنید که فرد بتواند در طول روز از آن استفاده کند خواه برای تماس زوم باشد یا تهیه گزارش های طولانی برای کار یا... در هر صورت به لباس هایی احتیاج داریم که آسایش ما را حفظ می کنند.

به طور ناگهانی توجه ما به لباس راحتی بیشتر به وجود آمده است، زیرا ما در جستجوی راه هایی برای آسانتر کردن وسایل در هنگام ماندن در داخل خانه هستیم. این سبک، یک مجموعه معمولی، گاه به گاه و شیک برای فعالیت های روزانه شما می باشد.

با شروع تابستان و روند این بیماری، برای در خانه ماندن باید از لباس هایی که مناسب فصل هستند و راحتی را در ما به وجود می آورند استفاده کنیم. با افزایش درجه حرارت و رفتن به سمت تابستان، کمد لباس خود را با ظاهری تازه و مناسب این فصل تغییر دهید. هیچ چیز بدتر از احساس چسبندگی و عرق کردن در تمام طول روز نیست.

برخی از عناصر کلیدی باعث می شوند لباس های راحتی بسیار راحت تر از آن چه که به ذهن می رسد به نظر بیایند. لباس های راحتی خانگی معمولا از الیافی مانند لیوسل، مودال، ویسکوز، پنبه و.... در تولیدی پوشاک ها تهیه می شوند. در طول گرمای فریبنده تابستان لباس های ساخته شده از گیاهان دارویی و الیاف ها در تولیدی پوشاک ها بسیار برای پوست تسکین دهنده هستند و موجب آرامش می شوند. هم چنین این لباس های ساخته شده در تولیدی پوشاک ها سازگار با محیط زیست هستند یعنی قابل تجزیه می باشند.

این الیاف سلولزی با منشا گیاه شناسی محیطی مطلوب را برای رشد باکتری ها فراهم می کنند در حالی که پوست ما را مطبوع، خنک و خشک می سازند.

حال، در این اوضاع کرونایی زمان آن فرا رسیده است که آن تی شرت ها و شلوارک های خود را از کمد لباس هایتان بیرون بیاورید. همه ما منتظر صحنه مد تابستانی تولیدی پوشاک ها در سال 2020 هستیم اما بدون شک رتبه بندی راحتی در حین انتخاب لباس های شما در صدر قرار دارد. در ادامه همراه ما باشید...

نظر خود را درباره این پست ارسال کنید